reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dobry

Oj niedziela piękna, my ogłaszamy oficjalnie, że jestem w ciąży iii nikt nie może uwierzyć..hehehe..szok, robia wielkie oczy ze zdumienia no i gratulują oczywiście, to bardzo miłe.

Nie mam problemu z samopoczuciem ani ze mężem, widzę tylko że cięzko mu się przyzwyczaić do nowej sytuacji, a co do igraszek to stara się nadrobić teraz..bo jak twierdzi potem będzie ..przerwa..wie to już z poprzednich ciąży, chociaż to było tak dawno..
 
reklama
beti beti dopiero teraz się chwaliliście dzidzią? ja nei wytrzymałam i wypeplałam od razu, u nas co prawda czekali na ta wiadomosc wielee lat wiec radosc niesamowita, ale obaw wiele bylo

flower faceci tak maja, trzeba to olać :)
 
Na skurcze to naprzyjemniejszym lekarstwem jest czekolada :-) Ja na razie nie mam ale przezornie podjadam parę kostek.
Mama Niki przed ciążą to ja robiłam 50 basenów bez zadyszki, a teraz szkoda gadać kondycja spada. Chyba się zapiszę na fitness dla kobiet w ciąży. U nas są takie zajęcia organizowane raz w tygodniu. A na co dzień rozciagam się jogą.
Sex, sex, a co to jest? :-( od poczęcia to chyba ze 3-4 razy się kochaliśmy, bo ja wiecznie śpiąca byłam, albo mi było niedobrze. Ale teraz jest już trochę lepiej...
Ja muszę się dzisiaj wziąć za mycie okien, bo w niedziele odprawiam swoje urodziny i cała rodzinka się zwali. Stuknie mi 35, stara dupa... :-)
 
eg16 mycie okien, mąż by mnie zabił, zresztą w mojej sytuacji nie ryzykowałabym. Mąż mył niedawno okna w kuchni, a żeby pomyć wszystkie to trzeba dobry jeden dzień poświęcić, bo w samym salonie mam 5 sztuk :)
 
Ja mam do umycia 9 dużych takich 3x2m i jedno małe, ale wszystkiego sama nie będę robić. Podzielimy się z mężem po połowie bo dzisiaj ma cały wolny dzionek i idzie do pracy dopiero na nockę. Mycie jeszcze pół biedy, najbardziej nienawidzę wieszania firanek, wrr...
 
eg16, ja przed ciążą to szalałam ze sportem, joga, tenis, basen (zawsze obowiązkowo 60-70 basenów w 45 min), bieganie, a teraz jak od początku mam leżeć i nawet na szkołę rodzenia mi nie wolno iść to dostaję szału... zazdroszczę Ci zwłaszcza tego fitnessu dla kobiet w ciąży, fajna sprawa zwłaszcza, że sport bardzo dobrze wpływa na dotlenienie maluszka :)
 
O jest i temat przytulanek w ciaży :-) A już myślałam, że tylko ja jestem jakaś wypaczona- pewnie dlatego, że słyszałam że II trymestr przebiega pod znakiem zwiększonego libido i czerpania większej przyjemności z seksu (że niby wszystko tam lepiej ukrwione i mocniej się odczuwa). U mnie nic z tych rzeczy, nasze życie intymne wygląda trochę jak w dowcipie:
Hrabia do hrabiny:
- Hrabia: czy chciałabyś odbyć ze mną stosunek
- Hrabina: NIE
- Hrabia: A czy mogłabyś się położyć, to ja bym odbył? :-D:-D
Ostatnio przeszłam samą siebie bo rozpłakałam się w trakcie, kiedy trwało to już za długo i zaczęłam się martwić, że dziecku stanie się krzywda :zawstydzona/y:

Co do pęcherza to współczuję wam tego nocnego wstawania. Sama nie wiem jak to robię, ale mimo że w dzień latam do kibelka co godzinę albo i częsciej to w nocy nie wstaję ani razu- chyba pęcherz mniej mnie uciska na leżąco :]
 
reklama
podziwiam was dziewczyny za ta energie:p bo u mnie jakies jesienne nastroje panuja, nie chce mi sie nic z trudem podnosze sie z lozka :/ ide do pracy- zle, bo padam pozniej z nog po 4 godzinach zajmowania sie kogos domem ( sprzatanie, prasowanie). Dopada mnie bol kregoslupa, do tego dretwienie nog, i jakby "ciagniecie" ( dziwne uczucie) brzucha :/ siedze w domu to znowu narzekam, ze nie ma co robic. Mam czas wtedy na zamartwianie sie jak to bedzie :/ i tak i tak nie dobrze dla mnie :p troche ponarzekalam sobie :pp
 
Do góry