reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

witam niedzielnie
qrcze, ale miałam noc, najpierw nie mogłam zasnąć, a potem obudziłam się nie wiadomo czemu przed 3 w nocy i nie mogłam zasnąć do po 5:wściekła/y: czuję się teraz koszmarnie, źle i niewyspana:wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

U mnie dziś kiepsko, noc okropna. Nie dość, że średnio co 2h się budziłam, to jeszcze nad ranem jakieś stado pijanych baranów się pod oknami darło więc też mnie obudzili. Koło 8 wstałam zapłakana bo jakieś koszmary miałam i już więcej się nie kładłam :wściekła/y:
Humor mi dzidzia poprawiła bo zanim się podniosłam to zaczęła robić górki i rybki, więc to chyba tak na pocieszenie było :)
Jeszcze mnie głowa zaczęła boleć, także dzień mam już z głowy i pewnie cały przeleżę :(
 
Kitek81wspolczuje tego braku snu w nocy ja jak sie budze to na sikuu tylko i jest to mnie wiecej 3 razy w nocy ale idzie przezyc,jedynie co mnie dzis rano obudzilam to moj porabany sasiad ktory zaczą sobie w niedziele rano kosic trawke:wściekła/y:
M85z tymi koszmarami to tragedia ja mialam wczorajszej nocy koszmar a bylo to tak wstalam w nocy tak mniej wiecej o 3.30 zjadlam pol czekolady i poszlam spac,nastepnie przysnilo mi sie ze nagle przytylam parenascie kilo i pojawily mi sie na brzuszku i na nogach wielki rozstepy ale tak wielkie ze az podeszly mi krwia i byly szerokie jak kciuki :szok:masakra jak z rana sie obudzialam to powiedzialam ze nie zjem nic wiecej w nocy normalnie sie przestraszylam:-(
 
Pluszacze niezły koszmar ;p no wczoraj była pełnia, to pewnie dlatego nie można było się wyspać porządnie :/ ja miałam za to piękny sen... śniło mi się, że wygrałam 380tys zł i byłam taka happy ;p muszę teraz na portfel uważać ;p
 
Widzę, że dzisiaj większość z nas miała ciężkie nocki. Mi się śniło, że teściu mi umarł :-( a o 5 rano jakiś idiota trzaskał mi się pod oknami. Obudziłam się z takim ciśnieniem, że jak wyskoczyłam do tego okna, to facet musiał się chyba przestraszyć mojej rozdartej facjaty, bo się pozbierał w 30sek:-D Poza tym straaaaasznie wysypało mnie na plecach. Takie małe krostki :eek: Ale dobrze, że na plecach a nie na twarzy :-)
 
witam niedzielnie :)

Olcia ja niestety tez mam wysypane i plecy i dekolt :( fajnie ze nie twarz ale w ogle to po co gdziekolwiek ;-)

no a po za tym dzis nie mialam problemu ze snem a i tak caly dzien chodze ziewam i bym mogla tylko lezec i spac - taki jakis dziwny dzien :-)
 
Hej hej :)

Ja tez ostatnim czasem nie za bardzo sie wysypiam mam lekkie problemy ze snem w tej ciazy, przy 1 spalam 24na dobe a teraz krece sie , wierce, zucam, podskakuje, odkrywam-zakrywam i do tego jak zasne to chrapie :-D:zawstydzona/y::szok:jakas masakra doslownie hehe..
Noi te bole glowy moja polozna powiedziala, ze gdy spada mi cukier we krwi to powoduje bole glowy ...ale czy to prawda jak czasem zjem i tez mnie boli?!
Koszmary tez miewam czasem lub dosc dziwne sny ?!
co kiedys podczas snu nic by mi sie nie przysnilo bo nie wierze w sny ..

A jakie zachcianki macie? bo ja ostatnim czasem sie zorientowalam ze to ogorki z chilli konserwowe lub kiszone, noi serki wiejskie z tymi ogorkami chrupalabym caly czas :-):eek:.
Noi curry :rofl2:

Pozdrawiam Lutoweczki xxx
 
A ja w przeciwieństwie do Was ostatnio śpię jak zabita- kładę się o 23 i nawet nie wiem kiedy już budzik dzwoni na 7 i muszę syna do przedszkola wyprawić.
Dzisiaj wybraliśmy sie na basen rodzinnie i chyba się trochę przeforsowałam, bo teraz mnie nogi bolą jak nie wiem. Mąż stwierdził że 30 basenów to już stanowczo za dużo na mnie. Potem tylko siedziałam w ciepłym brodziku i patrzyłam jak oni wariują na zjeżdżalni :-(
Flower mnie niestety wysypuje na twarzy, z reszt ciala mam spokoj.
A jutro kontrola u dentysty, wrrr...
 
reklama
geniusia co ja bym dała za pochmurny dzień. Dzis w Wawie był taki upał że ledwo to znosiłam - a niestety cały dzień w pracy:(

Isia czy Ty przypadkiem nie jesteś pracocholikiem:/ Odpocznij czasem dziewczyno.

Jutro wolne więc może wezme sie za ogarnianie ubranek dla maluszka bo siostra mi wczoraj przywiozła kilka toreb, łózeczko, pościele itp. Wiele z tych ubranek pozyczyła ode mnie, a teraz zwraca. Jutro okaże sie w jakim stanie...

a mi sie śniło że spotkałam koleżankę w sklepie, tyle że na wózku inwalidzkim jechała:/
 
Do góry