reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

czesc wszystkim.ja mam 5 kg na plusie ale po ciele nie czuje sie jakos grubo.brzuszek fajnie rosnie, no i juz moge nosic tylko ciazowe spodnie- kupilam sobie w tym tyg. jeansy w H & M, bo innych sklepow ciazowych u nas nie ma.tydz. temu zamowilam przez neta w sklepie z Warszawy spodniczke i spodnie, ale jeszcze do mnie nie dotarly.w plaszczyk jesienny ledwo sie zapinam wiec tez mnie to przeraza.
 
reklama
dobry
ja dziś też miałam pospać dłużej, bo nie musieliśmy już wstawać, żeby synkowi dawać antybiotyk, ale z przyzwyczajenia się obudziłam po 7:wściekła/y: no ale chociaż za to dzień będzie dłuższy;-) słoneczko ładnie świeci, piękna pogoda za oknem, więc chyba pójdziemy po tyg siedzenia w domu na szybkie zakupy, chociaż jeszcze mam katar i do tego od wczoraj mam taki odrywający się kaszel, czy kiedyś mi to przejdzie:confused:
no nic zbieram się pomału, miłego weekendu:-)
No to jesteśmy na podobnym stadium choroby. Różnica tylko taka, że mój młody ledwo katarek miał, a ja cały zestaw w pakiecie :wściekła/y:
 
Kitek81widze ze chorobsko dalej Cie trzyma wiec dalej zycze zdroweczka
Paluszeknapewno juz niedlugo cos z tym zrobia
Suzi86chetnie bym posmakowała tych przepysznych powidelek az slinka cieknie napewno beda przepyszne
OlciaLolcia apropo tych kilogramow ja juz doprzodu jestem 8 kilooo wiec masakra i woda strasznie mi sie w organizmie zatrzymuje moj cellulit na nogach wyglada jak jedna wielka skora od pomaranczy hahahahahahh:-D
ANEK Mstrasznie Ci wspolczuje tych wymiotow,moja kolezanka tez w ciazy jest i niestety tez ma odruch wymiotny jak jedzie autem wiec zdroweczka zycze
Teraz moze troche opowiem o moim ciezkim dniu w pracy mialam strasznie duzo koloryzacji,strzyzen meskich,nogi po paru godzinach stania tez bola,nie wiem czy wy macie tak mamusie ale ostatnimi czasy draznia mnie ludzie heheheh nigdy tak nie mialam i mam nadzieje ze mi to przejdzie ,apropo tematu kulinarnego dzis nastawilam bigosik i bedzie jak ta lala na jutrzejszy obiadek niamiiiiiiiiii:-)
 
Pluszacze- nie panikuj
laugh.gif
ja uważam, że okrąglejsze kształty są naprawdę bardzo apetyczne. A cellulit zejdzie zaraz po porodzie pewnie, bo to nie jest taki, nad którym kobietki PRACUJĄ latami, tylko tak jak mówisz woda. Wyglądasz ślicznie jak już mówiłam. Nawet mamie pokazywałam dzisiaj Twoje zdjęcie i potwierdza
laugh.gif
.
 
OlciaLolcia/B]powiem ci ze w tym masz racje hehehehheheh okroglutkie kształty sa fajne nawet moj mezus lubi :-Dhahahahahahh ale niwazne sa kilogramy wazne ze fajne brzuchy nam rosną heheheh buziolki i jeszcze raz dziekujeee
 
OlciaLolcia specjalistką jakąś nie jestem, bo nie wszystkie siwe włosy mamie złapało... ale może tak miało być;)

u mnie z waga podobnie: udka i nóżki chudną, brzuszek rośnie i w sumie wychodzi na zero. Przypuszczam że do czasu, bo maluszek coraz większy więc pewnie conajmniej z 10kg mi przybędzie. Tak czy siak jak już stwierdziła cyśka najważniejsze zdrowie dzidziusia a czy przytyjemy więcej czy mniej to juz sprawa mniej istotna. Podczas karmienia i tak wszystko schodzi - przynajmniej u mnie tak było i mam nadzieję że tym razem też tak będzie.
 
Ja na razie jestem zdrowa, ale to tez nie jest jeszcze moja pora przeziębień. Wszystkim smarkatym ;) zdrówka dziewczynki! :tak:

Mój mnie dziś wnerwił, ubiłabym gada. Powiedział coś nieprzyjemnego. Zepsul mi humor na cały dzień. A poza tym brzuch mnie dziś ciągnie nieprzyjemnie i w ogóle nie mam przez to dobrego humoru, tylko nastrój pod psem. A w dodatku dość pochmurno dziś i jakoś wszystko nie tak.
 
Geniusia nie pociesze bo ja tez wkurzona chodze.
Mialam zla nocke i dla mnie najlepsze lekarstwo na chandre: od rana juz sprzatam.
A, ze sprzatam od czwartku juz to mam wszystko w domu posprzatane wiec wymylam piekarnik, pomylam okna, lodowke i zabralam sie za rozpakowywanie pudelek.
Ale nie mam gdzie tego rozpakowywac bo nie mamy zadnych closetow na dole a na gorze nie wolno nam jeszcze mieszkac.:-(
Moze cos na dworzu znajde do roboty? Jaka trawe skosze?
 
reklama
Cyśka, Flower, Isia na szczęście mam się dobrze :-) ale dzięki za troskę.
Poroniona, kupiłam go na carrefourze za 9.90 :-p słychać czasem bulgotki, ale nie jest to efekt na który czekałam ;-)

Geniusia, mój też się czuję coraz bardziej tatą. Częściej dotyka, słucha, mówi :-) fajnie, myślałam, że się nie otworzy. I nie wiem czemu, on zawsze słyszy bulgotki :-D

A teraz troszkę od siebie, bo zaraz zbieram się do pracy.
A więc wiele się ostatnio zmieniło. Nie będzie u Nas czwartej recepcjonistki, co oznacza, że będziemy pracować we trzy. Dlatego menago zmieniła mój grafik i będę pracować codziennie po 8h od 12 do 20. Za to wszystkie weekendy wolne. Zobaczymy jak na tym wyjdę. Jeśli sprzedaż przez to mi opadnie to będę niepocieszona, ale najpierw muszę dać szansę i sprawdzić jak się pracuje na "środki" :-) jestem pełna nadziei, bo fajnie będzie mieć wszystkie weekendy wolne :-)
Dodatkowo pytałam menago co z lekarzami (jeśli wizytę będę miała w innych godzinach niż poranne). Powiedziała, że nie ma z tym żadnego problemu idę do lekarza i koniec - przed pracą albo w trakcie i dojeżdżam po prostu. Ostatnio ze mnie zeszła i powiem Wam, że bardzo mi się to podoba ;-)
Zobaczymy na jak długo.

Zmykam pod prysznic i życzę miłej niedzieli. O kurde to już niedziela, ale ten czas szybko leci...
 
Ostatnia edycja:
Do góry