reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Suzi :-) będzie dobrze. Oszczędzaj się, leż, odpoczywaj. Ja miałam krwiaka ok.6,5 cm. Wypłynął ze mnie, może trochę się wchłonął. Teraz na ostatnim usg już tego cholerstwa nie było. Także będzie dobrze kochana!!!!
 
reklama
witam wieczorową porą, zaraz idę spać, martwię się tylko, bo moje starsze dziecko ma stan podgorączkowy i katar, oby się to nie rozwinęło w jakieś poważniejsze choróbsko!! no zobaczymy rano jak się rozwija sytuacja, zastanawiam się czy jechać z nim teraz na imieniny do cioci, nie lubię tak odmawiać, jak już się zapowiedzieliśmy, że będziemy :-( no ale cóż, czasem i tak trzeba

dobranoc i spokojnej nocy!
 
nie przesadzaj Isia - naprawdę dobrze wyglądasz. Też zaczynałabym od 67kg ale w styczniu wzięłam się za siebie i w maju już tylko 63 było, tak więc 10 kilo więcej niż na początku pierwszej ciąży. Tak czy siak sama waga o niczym nie świadczy bo grunt to dobrze się czuc ze sobą i jak patrzy sie w lustro;) a co do brzuszka to mi póki co jeszcze w pracy nie przeszkadza, ale za miesiąc to już pewno nie schyle sie do pielenia - ot uroki ciąży:)

Flower zdrówka - na gardło w ciąży to chyba tylko Tantum Verde w pastylkach do ssania, a na przeziębienie syrop chyba *spam* - nawet smaczny:)

cierpliwości Dee - najważniejsze żeby zdrowe było:)

Olcia, krisowa też bym wolała częsciej ale chyba takie przepisy, bo w poprzedniej ciąży też co 4 tygodnie chodziłam. Niby pod koniec powinno byc częściej ale jakoś tego nie pamietam.

Suzi oby wszystko dobrze się skończyło - wypoczywaj i leż jak lekarz przykazał - to najlepsze co możesz teraz zrobić.

kitek jeśli gorączka sie utrzyma to odpuść sobie urodziny cioci albo wyślij delegację w postaci męża, albo sama pojedź. Lepiej żeby synuś posiedział w domku, bo żadnej frajdy z imprezy nie będziecie mieli. Zdrowie ważniejsze a ciotka powinna zrozumieć;)

coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem ciepłych spodni ciążowe, bo wszystkie jakie mam nadają się na lato i wczesną jesień, a do lutego jeszcze szmat czasu i to niestety zimnych dni, tak więc zmykam przegrzebywać allegro:)
 
Jesli chodzi o preparaty na rozstepy to ja uzywam Bio-oil i jest super. Oprocz tego smaruje sie balsamem na rozstepy z maslem kakaowym i kolagenem.

Dzisiaj ogladalismy wozki i poki co faworytem jest zestaw Sola firmy Mamas and Papas. Czy ktos zna te wozki?

Ciagle niecierpliwie czekam na pierwsze ruchy... Ciekawe kiedy sie doczekam:baffled:
 
Suzi86 trzymaj się dziewczyno, wszystko będzie dobrze.

Dziś liczę na dzień oddechu. Wczoraj mój Gosiaczek skończył 8 lat, miała nadzieję że z okazji jej urodzin dziecko się urodzi. No ale to chyba za rok, chodziłabym wtedy w ciąży jak słonica ;). Tym razem zażyczyła sobie tort z herbem Lecha Poznań. To się nazywa mieć obsesję na jakimś punkcie :-D
 
Suzi86- niuńka będzie dobrze, trzymam kciuki :*
Digitalis- mi się wydaje, że to zależy od lekarza wszystko. Znam dziewczynę, która jest w 24tyg, a miała póki co 3 wizyty :baffled: i żadnych badań oprócz zwykłej morfologii i moczu...

A mnie w tym tygodniu pech nie opuszcza... Paskudnie się przeziębiłam... :-(Tyle dobrze, że gorączki nie mam. Znacie jeszcze jakieś domowe sposoby oprócz inhalacji i syropu z cebuli? :-)
 
Suzi86 3mam kciuki
ja ostatnio tez sie przeziebilam, mialam katar, a wlasciwie zatkany nos ze w ogole nie moglam oddychac i gardlo mnie bolalo. Wyleczylam sie sama - na gardlo smoktalam Hallsy te czarne najmocniejsze praktycznie jeden za drugim, a na katar wyciskalam czosnek na talerz i to wdychalam jak najwiecej. Szybko mi minelo, wiec chyba dziala :)
 
reklama
hej dziewczyny

susi 3mam kciuki zeby jak najszybciej pozbyc sie tego paskudztwa!


czyli widze ze jesienne przeziebienia juz do nas dotarly :)

ja tez na hallsach jade od kilku dni no i wczoraj w aptece kupilam syrob dla kobiet w ciazy! mam nadzieje ze pomoze szybko! najbardziej zalezy mi na gardle bo w takim stanie nie moge normalnie prowadzic lekcji- a to przeciez dopiero poczatek!!!


no i wlasnie sie dowiedzialam ze mam dzis nalot tesciow wiec ide cos przygotowac :)

milego dnia i zdrowka zycze wszystkim :-)
 
Do góry