reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

u mnie to nie wiem cazy to ruchy, wczoraj nic nie czulam, czuje tylko jakbym miała coś w tym brzuchu, wiem ze to mój synek się rozpycha, ale pewnie jest zamalutki by przebic sie przezmamy sadełko :)
łądne słoneczko ale ja dzis sama na dobę w domku, a ze leze mam wszystko przygotowane, aby tylkko dojsc do kuchni i zrobic sobie kanapke albo podgrzac zupke :)

ja mam wizytę we wtorek i nie moge doczekać się jak lekarz powie: /mozesz chodzic/ bo chcialabym ufarbować i sciąć na krótko (wygodnie dla leżacych) włosy, bo moj 1,5 miesieczsny odrost-> masakra :)
 
reklama
Digitalis wiesz, wprawdzie jestem już po poronieniu, ale z tego co wiem to wszystkie dziewczyny tak mają u niego, bo spotykamy się regularnie pod gabinetem :-) mi to odpowiada, bo częściej mogę posłuchać serduszka Bąbelka :-D
 
mi to odpowiada, bo częściej mogę posłuchać serduszka Bąbelka :-D
ja na początku nie miałam żadnych zagrożeń, a też miałam wizytę co 2 tygodnie, teraz to i co tydzień, ale jestem pewniejsza. bo miesiąc czekania dla mnie to wiecznosć, jednak to ciażą obecnie zagrożona... wieć trzeba, moze jak by było dobrze wolałąbym mieć rzadziej wizytę, sama nie wiem
 
Laski!
jestem w szpitalu od niedzieli, pojechałam z plamieniem, okazało się, że mam krwiaka 14 mm przy łożysku i póki plamię na brązowo jest dobrze, muszę czekać aż łożysko mi się podniesie, bo teraz uciska na tego krwiaka, cały czas leżę, trzymajcie za mnie kciuki:) jesteśmy pełni nadziei jak wyjdę to się odezwę!
paaaa
 
Laski!
jestem w szpitalu od niedzieli, pojechałam z plamieniem, okazało się, że mam krwiaka 14 mm przy łożysku i póki plamię na brązowo jest dobrze, muszę czekać aż łożysko mi się podniesie, bo teraz uciska na tego krwiaka, cały czas leżę, trzymajcie za mnie kciuki:) jesteśmy pełni nadziei jak wyjdę to się odezwę!
paaaa
Susi 1,5 miesiaca temu miałam 30mm krwiaka i się wchłonął, leżenie, jedyne lekarstwo jeśli powoduje odklejanie łożyska, będzie dobrze :*
 
reklama
Do góry