reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

na86 dołączam się do polecania ciasta z przepisu Edyty_ z coca cola:) ostatecznie skusiłam się własnie na nie i wyszło rewelacyjnie, mocno czekoladowe i wilgotne:) dodałam tylko kawałki czekolady do środka zeby jeszcze podkręcic smak:) no i przyszli goście i ciasto znikło!!! załapałam się na mały kawałek w sumie raczej kęs...hehehe chyba trzeba bedzie zrobić kolejne tym razem może jakieś ze śliwkami....

Dee ja tak miałam tylko na początku ciąży...w sumie od tego zaczeły się moje plamienia, ale ostatecznie nie były groxne, wtedy własnie lekarz powiedział ze przy dużym ukrwieniu czy jakoś tak i napięciu czesto nieodpowiednich mięsni tak może sie zdarzyć..nie przejmuj się, ale nie pozwalaj sobie na duży wysiłek, ja juz chyba od miesiąca pije rano siemie lniane i troche pomaga, co oczywiście nie zmienia faktu, ze do teraz przezywam stres jak czeka mnie dluzsza wizyta w kibelku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Paluszku :-)
przed ciążą jadłam raz dziennie activię i bardzo mi pomogła. Chyba nie ma przeciwwskazań by jeść ją w ciąży nie?
Muszę poczytać o tym.

Dziś już pluskam czasem brązem, ale to po prostu resztki globulki antygrzybkowej zabarwiona na resztki z wczorajszego plamienia :-)

obudziłam się przed 8 i ciągle leżę. Nie mam weny na cokolwiek dziś ...
 
Dee, jezeli Ty jestes wrazliwcem to co ja mam powiedziec... po dzisiejszej wizycie u lekarza doszlam do wniosku, ze ja to mam juz zupelnego pecha... najpierw krwiak, potem grzybica, teraz zapalenie pochwy i lozysko przodujace....i najlepsze sa rady od wszystkich ze trzeba byc dobrej mysli, ja generalnie nie mam juz zadnych mysli i doszlam do wniosku, ze bedzie co bedzie i tak to wszytko jest zupelnie niezalezne ode mnie...
 
Ja też mam grzybka, który nie chce zejść ze mnie od ponad miesiąca ... 30 sierpnia dowiem się co dalej.
Łożysko przodujące nie jest na szczęście wyrokiem. Po prostu musisz na siebie uważać bardziej.
Ja mam z tym problem, bo co bym nie zrobiła kończy się to nerwami.
Nie zdziwię się jak gin 30.08 karze mi się położyć i tyle :-(

Nie dopuszczam do siebie złych myśli. Musi być dobrze. Tyle przeszłyśmy to przetrwamy do końca :-)
 
Witam niedzielnie :)

Dee - mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 3mam kciuki zeby w koncu plamienia ustaly i sie wszystko unormowalo


Wlasnie pojechali sobie goscie wiec teraz siedze na lozeczku i leniu****e z laptopkiem :-) Normalnie jeszcze tydzien i do pracy, boje sie ze bardzo mnie bedzie meczyla ale chce pracowac!

Widzialam ze sa tu jeszcze nauczycielki wiec mam pytanko wracacie do pracy? i na jak dlugo planujecie? rozmawialyscie juz ze swoimi dyr?
 
Dziewczyny narobiłyście mi ochoty na to ciasto czekoladowe i właśnie mąż poszedł po cole do sklepu
wink2.gif

Flower filtr bb działa
wink2.gif
laugh.gif
 
Dziewczyny a mi normalnie wychodzi szyjka macicy.Wczoraj wieczorem jak bralam prysznic i sie tam na dole mylam,poczulam nadmiar czegos,wzielam lusterko i zagladnelam...zobaczylam z 1 cm czegos filoetowego .Pojechalam do szpitala a tam P. doktor stwierdzila,ze ona nie wie co ja tam moglam widziec,ale jesli bylo,to byla to szyjka i mam sie nie martwic bo jest dluga i zamknieta a i na USG wszystko w porzadku i przepisala magnes,mowiac,ze to pomaga :dry:.Az z tego wszystkiego zapomnialam zapytac,co moze byc przyczyna tego,ze ta szyjka wychodzi a wychodzi do dzis.W piatek mam wizyte u swojego gina,to zapytam.
 
ja bym ta szyjkę skonsultowała szybko z innym ginekologiem, szyjka przecież jest wysoko nad pochwą... może to było coś innego? w ciazy zewnętrze narzady są bardziej niz zwykle ukrwione i może dlatego widziałaś coś fioletowego?
 
reklama
Munie ja wiem,ze to na pewno szyjka,widac to golym okiem. Moja kolezanka mowila,ze jej znajoma tez miala cos podobnego i urodzila 2 dni po terminie.
Chociaz tez mnie to niepokoi,we srode bede z kuzynka u lekarza,to moze sie wcisne gdzies w kolejke.
 
Do góry