reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Mi według tego kalkulatora wychodzi dziewczynka - oby się sprawdziło, przy pierwszym dziecku się zgodziło ;)

Ja w nocy znów spać nie mogłam, a to dlatego bo strsznie źle się czułam. Bołała mnie głowa, ucho, dziąsła. Dopiero APAP rano pomógł - jak na złość w nocy nie miałam żadnych proszków :/ Teraz znów mnie zaczyna ćmić, ale staram się o tym nie myśleć... do tego strasznie mnie dzisiaj brzuch u dołu ciągnął - możliwe, że macica się powiększa i to dlatego.

Idę znów się położyć, dzisiaj dzień leżenia mam. Jeszcze ta pogoda, niby jest słońce, ale jest strasznie zimny wiatr - a młody na pl. zabaw chce iść...

To tyle zmykam
 
reklama
Fajny ten kalkulator

mi wyszla dziewczynka i wcale bym sie nie obrazila gdyby to byla prawda :-):-)


a po za tym dzis jakis tragiczny dzien, tak sie strasznie czuje ze szok!! Normalnie jak bylam z mezem w skepie to po drodze przy kazdym drzewie myslalam ze (blee) a w skepie to juz w ogle koszmar, tylko byle szybciej uciec stamtad :(

a tu zaraz jeszcze goscie przyjezdzaja i to na noc :( no ale cuz ide do kuchni jakis obiad zrobic
 
Edyta własnie wsadziłam do piekarnika ciasto czekoladowe z cola według twojego przepisu- zobaczymy co mi wyjdzie. Zwiekszyłam tylko proporcje bo mam wieksza tortownice i bałam sie ze bedzie za cienkie:-) Juz nie moge sie doczekac kiedy sie upiecze, juz tak pachnie ze slinka mi leci (chociaz nie przepadam za czekoladowymi specjałami). Ale to ciasto mnie zauroczyło i moj brzuszek powiedział "mamo zrób mi takie ciasto"- wiec zrobiłam:-D trzymajcie kciuki zeby wyszło:-)

Edyta a jak tam po wczorajszej wizycie???
 
M poszedł sprzatac samochód, mamy piekna pogode wiec pewnie zaraz po obiadku wybierzemy sie na dłuuugi spacer do lasu i nad jeziorko;-)
 
Hej sobotnio:)

A ja nie wiem co mi wychodzi z kalkulatora, bo dzidziusia robiliśmy sobie w okolicy urodzin i nie wiem czy do zapłodnienia doszło przed 30, w 30 czy dzień po 30 urodzinach! A ten jeden dzień zmienia u mnie płeć dziecka, więc dowiem się dopiero na usg . Kiedyś bardzo chciałam parkę, najpierw chłopca potem dziewczynkę. Ale teraz jak mam już córeczkę to jest mi obojętne co będzie:) Jak będzie druga córa to wcale nie będę płakać, chociaż dużo osób mi mówi, że z chłopcami jakoś łatwiej jest, wychowawczo, ale czy to prawda??! Pożyjemy zobaczymy:)
 
hejka
długo dziś nam zeszło na zakupach, więc dopiero teraz obiad skończyłam, chyba znów jak w poprzedniej ciąży mam duże zapotrzebowanie na maggi;-)
trochę odsapnę i muszę wracać do kuchni, bo kupiliśmy ogórki i cukinię i będziemy zaprawiać na zimę:-)
u nas też wietrznie, aż mnie głowa od tego ćmi:-( ale jak mi zaraz nie przejdzie to napiję się kawki z mlekiem, mam nadzieję, że pomoże!
wg tego kalkulatora teraz powinien wyjść mi chłopiec, ale poprzednim razem powinna wyjść dziewczynka, ale wyszło chłapaczysko, więc u mnie zgadza się może na odwrót:-p no zobaczymy, jak będzie tym razem, poprzednio się nie spełniło!
 
Mi wg kalkulatora nie wiem co wyjdzie :-D bo dni płodne miałam w tym tygodniu 30.05-04.06 Bym się skłaniała ku dziewczynce, bo oboje chcemy córeczkę. Imię dla dziewczynki ciężko negocjujemy :D ja nie chcę się zgodzić na to, co Mój proponuje z przekory ;-) Liczymy się jednak, że to może też chłopczyk będzie, tu z wybraniem imienia nam łatwiej - Jaś, Wojtek - na razie takie zgodne typy.
 
Witajcie
Wczoraj wróciłam z urlopu.Było cudownie, ciepłe morze, słonko piaseczek. Córa szczęśliwa prawie cały dzień taplała się w wodzie. Podróż trochę męcząca zwłaszcza, że w powrotną stronę bez noclegu, ale warto było:-)
Muszę nadrobić wątkowe zaległości może dziś wieczorkiem mi się uda
 
reklama
witaj Złośnica...interesujący nick heheh taki dosłowny

wg. kalkulatora dziewczyna...ale to się okaże...
Geniusia my mamy podobne terminy.eheh..

imię dla kobitki może Hania..bo jest do kochania? haha
Chłopak na pewno bardzo tradycyjne..lubię stare imiona:cool2:

u mnie wieje okropnie tez jestem do niczego, ciasto czekoladowe zrobię na pewno tylko kupie Colę, bo w zapasie nie może być w domu ..dzieci wypija wszystko.
ja nie moge mięsa jeść ..patrzeć na nie...jem je ale tylko tyle coby racjonalnie sie odżywiać, za to mleko, sery, twarogi, słodkie i owoce..smakują bardzo


miłego weekendy kobitki
 
Do góry