reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

A ja mam głupie pytanie z innej beczki. W poniedziałek idę zrobić badanie krwi i moczu. I z moczem problem, bo ja chodzę w nocy sikać kilka razy... Ostatnim razem to wstałam o 4 nad ranem i trzymałam. Z siusianiem zawsze miałam taki głupi problem- i lekarze nie wiedzą dlaczego (taka chyba moja uroda). I nie wiem czy jak dam siuśki takie czy wyjdą ok? Niby ostatnie były ok, ale to też zebrane po 3-4 siku w nocy :/
Czy tylko ja mam taki problem wstydliwy?
 
reklama
Lady, ekspertem nie jestem...ale jak ja oddawałam mocz to się pytałam czy koniecznie rano i czy koniecznie na czczo, i powiedzieli mi ze najlepiej przed jedzeniem i picem i wystarczy podać godzinę oddania, wiec jeżeli wstajesz siusiać w nocy, to raczej nic nie szkodzi, chyba ze w drodze zagryzasz sobie kanapkę lub inne smakołyki:)
 
Ja byłam na badaniach w ostatnią sobotę. I pech chciał, że akurat tamtej nocy wstawałam parę razy siusiu, o 6 rano udało mi się zrobić trochę ponad pół pojemniczka. Mam nadzieję, że tyle starczyło do badania, bo jak oddawałam pielęgniarkom, to nic nie mówiły.
 
hej
co do badań moczu, to na pewno nie wolno go zebrać długo przed zaniesieniem do badania, bo po jakimś czasie tworzą się baterie, które normalnie w moczu by nie stwierdzili, ja tak raz miałam, zaniosłam szybko, a laboratorium późno zrobiło analizę i wyszły jakieś niepotrzebne problemy, ale badanie powtórzyłam i wszystko wyszło w porządku, a że wtedy też byłam w ciąży, to już zdążyłam się przystresować;-)
ja we wtorek idę oddać krew i mocz do badania, ciekawe, jakie będę miała wyniki, bo dawno nie robiłam:sorry:
dziś zasypiam w pracy, jest mi niedobrze, ciągle mi się odbija, duszno mi i gorąco, nie mam czym oddychać:crazy:
co do zamkniętego forum, to później jestem jak najbardziej za !! ale teraz to jeszcze za wcześnie, bo cały czas pojawiają się nowe mamusie, a i tematy na razie są mało intymne;-)
 
a mój gina kaze robić pierwszy sik do kibelka, podmycie, sik do kubeczka i reszte sik do kibelka ;) wiec jakbym malo miala to był by problem :) nawet kazał mi powtarzać ostatnio badanie bo sik był od razu do kubeczka ;))))
 
a mój gina kaze robić pierwszy sik do kibelka, podmycie, sik do kubeczka i reszte sik do kibelka ;) wiec jakbym malo miala to był by problem :) nawet kazał mi powtarzać ostatnio badanie bo sik był od razu do kubeczka ;))))

Tak masz rację bo prawidłowo powinno się troszku wysiusiać do wc potem podmyć samą wodą i wtedy nasiusiać do pojemniczka a resztę do wc. tzw. środkowy mocz
 
reklama
A wiecie co, kiedyś jakoś w necie przeczytałam, że podczas całej ciąży należy unikać: orgazmu u nas kobitek :( i tego żeby partner spuszczał się do środka (trzeba w gumce). Gdzieś jakiś artykuł był w necie na ten temat. Jak u was jest z seksem? Bo ja nie mogę, unikam... no ale mąż ehh
 
Do góry