reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Czy miałyscie już badannie przezierności?
U nas przy 5,2 cm dł. płodu wyszło 1,7 więc podobno OK:) Ufff... ulżyło mi bardzo.

A jak u was?
 
reklama
miałam Wam już wczoraj pisać, ale zapomniałam, dopiero na wieczór jak się kremowałam mi się przypomniało-w Rossmannie jest promocja na krem przeciw rozstępom Perfecta mama-z 22zł na 15.99 :) więc okazja jak rzadko, ja sobie od razu 2 tubki kupiłam;-)
brzuch mi już też wywala, rano prawie nie widać, po wyjściu z pracy widzę już różnicę, a na wieczór to już mam małą piłeczkę:-p
w piątek w szmateksie kupiłam sobie 3 tuniko-sukienki, więc będą jak znalazł na rosnący brzuch :-) z resztą (.)(.) też mi sporo urosły, a przy moich małych pieprzach sprzed ciąży to czuję się teraz jak Pamela;-) mogłabym mieć takie cały czas, jak mam teraz:tak:
dekolt też mi zaczyna wypryszczać :wściekła/y:
miłej nocki, ja idę spać, bo dziś mam dzień obżarstwa, więc jak będę spać, to nie będę jeść:zawstydzona/y:
 
Krupka:) ja w czwartek idę na genetyczne, a jutro na zwykłą wizytę do ginki:) 1,7 jest ok:) kamień z serca pewnie Ci spadł co??:)

Kitek:) ehh...ciesz się biustem póki możesz;P ja zawsze należałam do bardziej biuściatych C/D, ale teraz to już przegięcie, bo ostatnio kupiłam stanik w rozmiarze....F....

a właśnie:) co do kremów:) to ja ostatnio w superpharm dostałam mustelę (krem podwójnie działający) za niecałe 140 zł...za 2 opakowania (150 ml każde)...a normalnie mustela ta kosztuje prawie 100 zł za 150 ml, więc jeśli któraś mama jej używa to polecam zajrzeć do najbliższego superpharmu:)
 
Cos mi sie dzieje z telefonem i moge Was czytac w pracy a jak mam odpisywac to mi blad ciagle wyskakuje.:wściekła/y:
Takze jestem na biezaco ale odpisywac musze jak juz spicie.
Anstazzja ja mialam 21 lat jak urodzilam Kevinka, 23 jak Karen, pierwsza 2 w 100% zaplanowana. Meza mam starszego o 5 lat co prawda ale ja jestem dziewczyna po przejsciach i bylam zupelnie gotowa na zalozenie rodziny, wrecz tego potrzebowalam zeby nie zwariowac. Tymbardziej, ze znalazlam zajerzastego faceta, z ktorym bez problemow moglam ta rodzine zalozyc.
Bylo ciezko jak zawsze przy pierwszym dziecku, tymbardziej, ze przyjechalismy tutaj ze spiworami tylko, rodziny nie mamy zadnej tutaj wiec kazda rzecz trzeba bylo kupic samemu.
A przy tym nasze najlepsze wspomnienia sa wlasnie z tego czasu. Potrafilismy wsiasc w auto z 3 tygodniowym dzieckiem i ejchac na wycieczke 16h do Waszyngtonu a potem spedzic caly dzien na plazy bawiac sie w piachu z Kevinkiem.
Fajnie jest byc mlodym rodzicem bo i energii sie ma wiecej i czlowiek prawie na tym samym poziomie z dzieckiem. :-D
Moje klientki to sie dopiero po 40stce budza, ze chyba czas na dziecko i co drugie z in-vitro bo sie nagle okazuje, ze za pozno.
 
Mąż wybył do pracy to jest trochę czasu na forum:-)
Coś chyba szaleją moje hormony bo od dwóch dni mdłości z porannych przeniosły się na całodniowe i niestety do tego jeszcze doszły wymioty....wrr

Anastazja Jak dzidziuś nieplanowany i to po takich przejściach z Twoim organizmem to znaczy że bardzo chce przyjść na świat:-) Na pewno szybko się wdrążysz:tak:
Agatka zobaczysz, mąż na punkcie swojego to oszaleje. Jak będzie dziewczynka to tym bardziej, będzie jego mała księżniczka i wszystko jej będzie wolno hihi. Myślę że mężczyźni miękną jak mają już swoje dzieciaczki

Dee (jak to mówi moja mama:p) ja też jestem wydymana wieczorem na brzuchu:-p
mamaNiki ja mam właśnie na odwrót. Wszystkie pryszcze cudownie zniknęły:-D cera się poprawiła, dobrze hormony chyba zadziałały.

Krupka nie miałam przezierności. Chciałabym bo to w końcu jakieś informacje na temat maluszka....na razie wiem o nim niewiele

Kitek też już zaczęłam smarować brzuchol i (.)(.) ale oliwką dla dzieci. Wyczytałam że dobrze nawilża, no zobaczymy. Chociaż uważam że dużo też zależy od naszych skłonności i jedna nie będzie się smarować i ani jeden rozstęp nie wylezie a druga całą ciążę i niestety......więc t chyba nie ma reguły
 
Agatka- tak tak, ja uważam tak samo jak Vanilla - jak dziecko się pojawi to tatuś szaleje. Mój to potrafił wieczorem jak już Mały śpi, stanąć nad jego łóżeczkiem i się popłakać z radości a niby taki twardy facet- sportowiec ;-)
Dee- mi też wieczorem bardziej brzuszek wywala choć nie powiem, że rano jest całkiem płaski.
krupka- ja USG genetycznego jeszcze nie miałam. Super, że u Ciebie wyszło dobrze!
kitek- ja smaruję kremem Pharmaceris, w tamtej ciąży zero rozstępów więc w tej nie zmieniam kremu:)

Wczoraj mnie coś brzuch po bokach pobolewał jak długo chodziłam (byliśmy na zakupach), ale myślę, że to rozciągająca się macica- jeszcze pamiętam, że poprzednio też tak miałam. Wieczorem męczą mnie okropne mdłości, wymiotów brak. Za to rano czuję się jak nowo narodzona.
 
soglam współczuję Ci bardzo i cieszę się, że radzisz sobie z tą sytuacją i że trzymasz za nas kciuki, dzięki

*Vanilia* ja też jestem tego samego zdania, co ma być to będzie z tymi rozstępami to podobno genetyczna sprawa (ja mam rozstępy na piersiach i udach po okresie dojrzewania więc teraz pewnie też bedą a przy podwójnym brzuchu to juz na pewno troche sie ich dorobię) a ja smaruje się oliwą z oliwek - wyczytałam na jakimś forum że nawet lekarz zalecał oliwę z oliwek

a tak w ogóle to nie chce mi się jakoś pisać, mdłości mam teraz całodzienne, głowa mnie nawala od 2 dni, już wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i wzięłam paracetamol, jakiś kaszel znów się przyplątał, jak wejdę na 3 piętro to sapie jak parowóz a co będzie później jak brzuchol urośnie

Dee załapałabym się do Ciebie na jedzonko bo też takie uwielbiam hihi a owoce jem teraz tonami :-)
 
dzień dobry nie jestem w najlepszej formie, to i mało się udziele
pozdrawiam was brzuchatki, .
mdłosci lekkie, senność spora, pobolewanie brzusia ale nieduże wiec powinno być ok, jeszcze 6dni do usg genetycznego :)
 
Witajcie kochane...
dziękuję wam za wsparcie i dobre słowa.
W sobotę wszystko się skończyło. Na USG już nic nie widać, teraz tylko krwawię resztkami i nie ma nawet co czyścić.
Życzę wam wszystkim spokojnych miesięcy ciąży i moc radości z dzieci.
Żegnajcie
 
reklama
soglam współczuję Ci bardzo i jednocześnie podziwiam Cię za takie podejście. Trzymam mocno kciuki za to, żebyś wkrótce mogła się cieszyć kolejną ciążą a potem dzidziusiem :)

Mina bardzo mi przykro :( Trzymaj się.


Ja wczoraj miałam fatalny dzień - prawie cały przeleżałam z okropnymi mdłościami. Dzisiaj jakby lepiej, zrobiłam pranie, teraz nawet zabrałam się za pieczenie ciastek, co już dawno mi się nie zdarzyło ;)
 
Do góry