reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Munie Nestle teraz zrobiło kaszke MINIMA to jest dla dzieci z alergia cos jak Sinlac.

Mu teraz jemy Marchewke, Marchewke z ziemniakiem i krem ze szpinakow z ziemniakiem. Deserkow Mała nie lubi.
 
reklama
sprawdziłam Blair tą kaszkę - ale ona tez ma cukier w skladzie... a tego nie chce, chyba zostają tylko kaszki Holle...
 
hmm, moja znajoma podaje kaszę jaglaną, kupuje w normalnym sklepie, mieli w młynku do kawy i gotuje na wodzie... jest bezglutenowa.
 
Munie ja daje Miskowi zwykly kleik ryzowy ale amerykanski bo polskiego bez dodatku owocow nie moglam znalezc.
Jejku te seriale mnie wykoncza. Musze znalezc jakies komedie bo co sie na nich narycze. Ogladalam "Private Practice" i Amelia urodzila...
 
Isia, no właśnie polskie wszystkie są z dodatkiem cukru, a potem dzieci tylko na słodkim żyją...

Suzi86 - ja chyba będę też kupować zwykłą kaszę jaglaną albo tą Holle na gorsze dni (=brak czasu)
 
Cześć kochane
Dosyć długo się nie odzywałam. WYBACZCIE. M jest teraz na urlopie i całe dnie spędzamy razem;-)Karolinka coraz więcej potrzebuje uwagi, jest przekochana, płacze coraz mniej, dużo "rozmawia", dopiero teraz chyba zaczynam odczuwać uroki macierzyństwa. Zaczynam doceniać jakie mnie szczęście spotkało

Staram się na bieżąco czytać co u Was, ale na pisanie niestety czasu brak

Wczoraj przyszedł m cały zestaw butelek z canpolu, byłam w takim szoku, bo niczego nie zamawiałam. Pojęcia nie mam dlaczego je dostałam:eek: ale fajne są, dwie butelki i dwa takie kubki-niekapki z dziubkiem

Pochwalę moją córcię, bo pięknie leży na brzuszku z główką wysoko, bawi się rączkami i trzyma zabaweczki:-D jakie to cudowne patrzeć jak dziecko się rozwija


Tak Was czytam i tak Wam zazdroszczę że karmicie, i sie tym tak cieszcie. Karolinka od początku nie umiała się przyssać, płakała wyginała się, nie chciała....ja się podłamałam i chyba za szybko zrezygnowałam:-(Już byłam wykończona, a teraz widzę że trzeba było walczyć. Wszystkie ssaki karmią przecież swoje dzieci. Mam tylko nadzieję że kiedyś moje dziecko nie będzie miało o to do mnie żalu

Magda Karolina też za żadne skarby obracać się nie chce. niby nóżki podnosi, główkę obraca ale pupy od ziemi nie odrywa
Daissy byłyśmy dwa dni temu na szczepieniu. Karolcia waży 4700g, jeszcze lżejsza od Twojej, ale widze jak rośnie:tak:
Dee, Isia My na początku Karolinie kupowaliśmy tylko pampersy te oryginalne. Teraz przyrzuciliśmy się na Dada z biedronki. Za 78 sztuk 28 zł więc cena super, i muszę powiedzieć że sprawują się równie dobrze jak pampki, nie widzę żadnej róznicy. Mieliśmy już różne z happy, bella, rossman ale te z biedronki sa najlepsze
Dee oo ja też bym sobie pospacerowała dwa albo nawet więcej razy z dzieckiem po polku. Niestety też mieszkam na drugim piętrze:angry: całego wózka z dzieckiem nie ma szansy znieść. WIęc kursuję dwa albo trzy razy i znoszę na raty, uff trauma
Karola kurcze jak on to robi:-D ale jest słodki
 
co do obracania w lozeczku,moja budzi sie na skos i przy barierkach ma glowke.I jest wtedy ryk!!!!!Jak lezy na brzuszku to juz pupke mi podnosi i odpycha sie nozkami jak ma od czego.Juz tak kawalek zawedrowala.Moja sie nie wygina tak do tylu chyba ze jej mignie cos ciekawego.
Dzisiaj tez bylam dwa razy na spacerku, pierwszy dluzszy zakonczyl sie w nosidelku bo mala tak strasznie w wozku plakala a mi juz rece usychaly.Jak jestem u rodzicow to mala nie chce lezec ,chce ogladac swiat i widziec co robi moja chrzesnica(ktora dzisiaj juz ladnie powiedziala Martynka,ja nadal jestem Dada(kurcze jak pieluszki) albo powtarza dadmara:-D)nik nam nie wierzy jak mowimy ze nie ma jezcze 2 lat bo tak nawija.
Musze mojego m pilnowac zeby ja odwracal od TV bo sie zapomina.
Isia no i przez Ciebie musze nadrobic prywatna praktyke !!!!echh
Za duzo dzisiaj naprodukowalyscie nie bylam w stanie was nadrobic, wiec nie odpisze niestety szczegolowo.
Co do kasy z chrzcin, u nas najwiecej dali pradziadkowie obydwoje po 1000zł, troszke sie zdziwilam padziadkiem, bo to nie jest prawdziwy dziadek mojego m,a po jego babci sie spodziewalam ze da duzo,u nas na weselu tez byla nachojniejsza z gosci,choc myslalam ze mniej bo to przecie chrzciny sa.Ale moze z powodu swojego wieku,mysli ze nie bedzie miala juz okazji obdarowac prawnusi(pierwszej) bo nie wypominajac ma 87 lat.
 
Dziewczyny mam pytanie bo Anielka nie chce już leżeć w gondoli, płacze, łapie za boki i próbuje się podciągnąć myślicie, że moge juz spacerówke założyć?? Sama nie wiem co robic...
 
reklama
A ja po przeprowadzce :) nic nie mówiłam wcześniej, bo było wszystko niepewne... Wujek jechał do Anglii i poprosił mnie o opiekę nad kuzynkami. I tak zostalam z 3 dzieci i z 3 kotami :D do końca czerwca :) ale dziewczynki ułożone są także jest dobrze. Sebastiano namiętnie memla łapska :D byliśmy na szczepieniu i prawie nie płakał, tylko tyle co przy ukluciach. waży 6.600 :) tylko mamy skierowanie nao rehabilitację... Jak to jest, ze coraz więcej dzieciaczków ma problemy z tym napięciem...
 
Do góry