reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Mina29 ja nie napiszę, że mi przykro. Ponieważ, masz jechać w tej chwili do lekarza albo do szpitala na usg. Skąd wiesz, może jest ok, a ciąża zagrożona i położą Ciebie w szpitalu na obserwacji?! Jak byłam w szpitalu to dwie dziewczyny leżały z tego powodu co piszesz i wiem, że jedna urodziła a z drugą nie wiem co się stało bo nie mam kontaktu. Jedź do lekarza! W tej sytuacji może chodzić o każdą chwilę. Tyle mam do powiedzenia.

No ja mam brak objawów jakichkolwiek także sram w majty już. Wiecie co w zasadzie to nawet jakoś nie nastawiam/nastawiłam się że donoszę ciążę. Cały czas liczę się z najgorszym. Nie patrzę więcej jak 12 godzin do przodu... straszne myślenie, ale jakie inne mam mieć? Jutro mam wizytę o 12. Wiem, tylko że jak tym razem się nie uda to trudno dam sobie spokój bo więcej nie zniosę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewuszki pewnie mi troszkę zejdzie zanim "wgryzę" się do was:)
ale napisze do mina29 dobrze ci dziewczyny radzą kochana mam nadzieję że wszystko jest ok z twoim dzieckiem, ale brązowe plamienia oznaczają że coś jest nie tak i proszę o natychmiastową twoją reakcję bo chodzi też o twoje zdrowie ja chodziłam z martwą ciążą przez 3 tyg gdzie o tym nie wiedziałam a mój parszywy gin mówił że jest wszystko ok trafiłam do szpitala moje dziecko było w stanie rozkładu a mi groziła transfuzja krwi zagrożenie sepsą Broń Boże nie chcę nikogo straszyć ale MUSISZ zgłosić sie do szpitala!!!!
paluszek napewno źle cie potraktowali i ja sądze że L4 jak najszybciej dobrze ci zrobi

Za wszystkie trzymam mocno kciuki i serdecznie pozdrawiam a co do L4 to zależy od lekarza ;/ mi dał odrazu no ale ja mam krwiaka i leżenie non stop modlę się aby się wchłonoł życzę zdrówka!!!!
POzdrawiam
 
ja chciałam podziekować wszystkim za wsparcie i kciuki, widać mocno trzymałyście bo moj malec jest cudowny, ja 1 raz w zyciu miałam szanse zobaczyć swoje dziecko na monitorze zdrowe i ruchliwe :) (w poprzedniej ciązy nie dotrwałam do takich widoczków)
 
Mina29 mam nadzieję, ze jestem u lekarza??!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!
Witam kolejne mamusie:-)

dziewczyny, dajcie linka do tych innych, tematycznych forów, bo chyba ślepa jestem i ich nie widzę:wściekła/y:
 
Mina trzymam kciuki by było oki
M85 trzymaj sie będzie dobrze oby u męza to okres przejściowy
Lady czyli jutro o 12 trzymamy kciuki za fasolkę :)
Krisowa super wiadomość oby tak dalej
kitek jak masz u góry luty 2012 to wejdz na niego i ci pokaże inne podfora
 
Hej kobietki!

Mogę się do Was wbić???
Termmin 16.02
Wiek 30
Zaczęłam wczoraj czytać Wasz topik od początku i trochę mi chyba zejdzie zanim dobrnę do końca.
Ale fajne z Was kobietki:)
 
Witaj Susi w gronie początkujących ;)

Mam do Ciebie pytanie, mam nadzieję, że nie odczytasz je jako zbytnio inwazyjne :) Czy to Twoje pierwsze dziecko?
Mnie przeczytanie wszystkich topików w lutówkach zajęło jakieś dwa tygodnie, miłej lektury zatem
pozdrawiam
 
Hej Nadaja!
To moje drugie dziecko! Pierwsza, córeczka, w lutym skończyła 2 latka!

Co do czytania, to wykorzystuję wolne, samotne przedpołudnie i nadrabiam zaległości! Jak mała wróci z przedszkola to już nie będzie takiego luzu:)

Jakieś pustki dziasiaj:(
 
Kurcze jak przeglądam forum to widzę, że chyba mam jakieś spóźnienie ;)
Skończyłam 30 w zeszłym miesiącu i to będzie dopiero moje pierwsze dziecko :)
Fakt pustki ale z pewnością ożywi się pod wieczór. Pozdrowienia dla córki.
 
reklama
Cześć Wam kobitki:)
susi :)
nadaja:)
mina mam nadzieję że jednak skorzystalaś z naszych rad i poszłas na izbę przyjęć bądź do gin trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze&&&&:)

Ja mam już synka 6-letniego Kacperka :) A dzidzię którą mam pod sercem kocham od pierwszego spojrzenia na test :):) Teraz leżę bo mam krwiaka :( mam nadzieję że się wchłonie ten dziad. {pozdrawiam:):)
 
Do góry