reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

witam:) i ja sie juz melduje z wyjazdów, dwa tyg poza domem!!!!dzisiaj rano wrocilismy, przygotowalam male co nieco dla znajomych, posiedzielismy troszke oblewajac moje urodzinki.Wczoraj odebralam sukienke na chrzciny i zadowolona jestem,ale ten rozmiar...szkoda gadac.
Juz sie tak nie stresuje nie gadaniem malej, dzisiaj od rana dawala takie popisy w mowieniu ze ho ho i sie smiala prawie caly dzien:tak:no i ladnie nadal sie obraca z pleckow na boczek, dzisiaj chyba jeszcze nie swiadomie obrocila sie na boczek, potem na brzuszek i znow na boczek i plecki w strone taty,ale pewnie omoglo to ze tata lezal na materacyku i maly spad miala, ale i tak frajde mielismy.
Jutro wielki dzien.... jedziemy z mala na basen do krakowa.Zobaczymy jak zareaguje.Wprawdzie ja sie bede w kostiumie zle czuc ,ale bedac z dzieckiem ludzie inaczej patrza na matke;-)
Krisowa nie przejmuj sie, moja sie niby nie wtraca w wychowanie i sie slucha,ale za to na sile chciala mnie z mezem godzic,az m jej powiedzial ze ma sie nie wtracac(byly ciche dni pierwszy raz od slubu)
pluszacze- super ze wszystko ok.
co do maty tez nasza sie nie sprawdzila,ale taki zwykly plastikowy palak rewelka(postaram sie wrzucic zdjecie),siostra dala mi tez misia ktory na kazdej lapce ma cos innego i tez mala do niego gada i sie smieje, no i u znajomych mata z brihts stars,tez rewelacja,mam z niej kilka zabawek,bo mata sama sluzy jej synkowi teraz jako garaz:-)
co do wagi to dzisiaj sie kolezanka z moja wazyla ywszlo 6kg.Teraz wrocila do jedzenia 120 ml, zadko 150ml.Przychamowala z apetytem,no ale daje jej tez herbatki w ciagu dnia okolo 100ml.
Ide sie szykowac na jutrzejsza podroz.
Buzki dlla was
a wlasnie przypomnialo mi sie
Moj kochane dziecko ma schemat wieczorny kapiel- butelka- zasypianie samodzielne, pobudka (i tu sie moja nie umie zdecydowac raz o 2,czasem o badz 4).
Arlij jak zwykle sliczne zdjecia
Mitra cudowne twoje dzieciaki,a ze z tego samego dnia maluszki nasze to lubie sobie porownywac,ale juz bez cisnienia.
Wstawaiajcie zdjecia i filmiki uwielbiam je ogladac.
no i dziekuje za ciekawe linki zawsze warto sprobowac.
Isia nie zawczesnie te dania??bo u nas niby mowia ze po 4 miesiacu,a wczesniej mi cos miglo ze blair o jabluszku pisala.Wiec sama juz nie wiem.
Co do przytullanek - jak bylo ok przy pierwszych dwuch razach, tak teraz odczuwam czasem dyskomfort.Ale ochota jest, tym bardziej ze okres mialam 19 dni!!!szok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flower po jakimś czasie się ujędrniły i zmniejszyły, nie były takie jak po opróżnieniu przez dziecko.

Susi - piękne wymiary synka:-).

Piękna pogoda dzisiaj była, wybraliśmy się na piknik do Doliny Kluczwody, młoda przespała, potem gry i zabawy w ogrodzie..jutro ma być też ładnie więc w planie Zamek w Rabsztynie...

martwie się bo Lena ostatnio bardziej na prawo odwraca głowę, na brzuszku przedtem patrzyła na wszystkie strony a teraz się zapiera i tylko na prawo....chyba jednak udam się do neurologa...

dagrab a na jaki basen się wybieracie???

my mamy matę Bright starts i jestem bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
witam wieczorowo!
dziewczyny, u nas juz 5 tygodni straszna pogoda... dzis bylo 10 stopni, wial wiatr i padal deszcz... ratunku! :szok:

Isia, ale wczesnie dajesz danka nowe, moge spytac, dlaczego? tzn. nie oceniam Ciebie, naprawde, ale jestem ciekawa po prostu.
 
arlij jedziemy do aqaparku w krakowie, maja ozonowana wode, zreszta i tak mala za dlugo nie bedzie w wodzie.A jedziemy ze znajomymi, moglibysmy jechac gdzies u nas,ale zachcialo sie nam wycieczki i moze do samego krakowa tez podjedziemy do szwagierki bo tam mieszka.
Jest ryzyko bo to moloch no ale zobaczymy co bedzie.

a dzisiaj jeszcze zanim podjelismy ten temat w tesco ogladalam sobie kostiumy dla malej,takie slodziaki.
 
krisowa dobre pytanie, ja narazie uzywam tylko moskitiery w wozku, na dzialce tesciow koniecznosc ze wzgledu na bliskosc lasu.W domu maja siatki w oknach i zadko cos bzyczy.A u mnie w odmu tez zadko jakos sie pojawiaja, jak juz to mam jedna metode- mojeo m i jego odwieczna bron -gazeta :-D na nastepna noc zawsze wlaczalsmy raida i po poblemie,ale czy przy dziecku mozna??
 
Dziekuje dziewuszki za mile komentarze moj synio tak jak juz pisalam codzien mnie zadziwia w pozytywnym slowa tego znqaczeniu:)))))
BetiBeti ojjj tak dlugo mnie nie bylo ale czasami jak jestem sama to nie mam jak sie ruszyc bo z niuniem caly czas a jak jest juz moj maz to korzystam z okazjii i robie wszystkoooo
sUZI86 ojjj dziubkiii sa niesamowite lol moj tez takie minki strzela ze tylko mi sie buzia cieszy a najbardziej mi sie smiac chce jak o 5 rano po cychu odkladam go do lozeczka z nadzieja ze usnie znowu a on oczka jak 5zl i usmiechy do mamy :-D:-D:-D
Chouette82 bo nasze dzieciaczki sa rozkoszne nic dodac nic ujac lol:-):-):-);-);-);-)
Mama Niki ojjjj tak odliczam dni i godzinkiii jedynie mnie nie cieszy to ze niezrzucilam do Polski moich kilogramow a zostalo ich wieleeeeeeeeeeeeeeeeeeee buuuuuu Zyczonka dla twojej starszej pocieszkiiiii
A my dzis po zakupkach ubraniowych i tak sie ciesze bo fajowe ubranka
No nic mykam spac bo oczka mi sie kleja jutro cosik wiecej popisze do was buziakiiii dla was i dla slodkich pocieszek no i oczywiscie przespanej nockiiiiiiiiiii
 
reklama
SEncila apropo brzydkiej pogody to lacze sie z taba u nas w Uk tez ze tak brzydko napisze do dupy pogoda tez tylko 10 na plusie i zimny wiatr i deszcz do tego normalnie normalnie piekna pozna jesien tego lata :pPPPPPPPPP nawet normalnie z dzieckiem na dwor niemozna wyjsc no i dodam ze ja mojego Leonka ubieram w rzeczy zimoweeeeeeeee :angry::angry::angry:
a to moj kochany dzidzius
030.jpg036.jpg040.jpg096.jpg126.jpgOstatnie zdjecie to kibicowanie Leonka Barcelonie:))))))))))))))))
 
Do góry