reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Czy moje dziecko może przechodzić skok rozwojowy 5-tygodnia między 2 a 2 tyg. życia :confused: Bo jakoś wisi nonstop na cycku... i tak jakby był przystawiany co godzinę chwilami, a potem najedzony, przewinięty, utulony, a i tak płacze... :confused: nie jestem pewna ale na kolkę to mi to tak nie do końca wygląda, brzuszka nie ma napiętego... W cyckach wygląda, że jest mleko...Sama już nie wiem, co z maluszkiem...??? Ciężko go ukoić :(
 
reklama
geniusia mój tez tak ma..raz tak...raz tak.....aż się boje..ale wierzę, że dojdziemy do jakiegoś układu. Mam ze strojami to samo......dzis niedziela..i chciałam do choler...załozyć coś innego niż koszulka i leginsy...a tu w szafie same ciążowe..wlazłam na krzesło...i grzebie na górnych półkach dżinsy hm...jakos sie zapięłam..ale du..ska w lustrze nie chciałam oglądać...też nie mam w czym chodzić ..a i zaczęłam na allegro oglądac dresy...ale jak ja zacznę w dresach chodzić to juz kaplica....więc jutro przeglada szafy ..kategorycznie...i coś muszę znależć..a reszte siedne przed laptopa..kupie se kilka ..rzeczy..święta idą...ludziom się pokazać wypada..:-)


olcia..isia..laski z Was..

Krisowa..spokojnie masz jeszcze czas na decyzje..niech sie z Adaśkiem wyklaruje.... rodzinka z dziećmi..fajna jest..jedno to chyba smutno w domu......

większość z Was młode kobitki..szybko dojdziecie po porodach z waga...byle nie uderzać w żarło..i słodycze przesadnie..spacerki..robota z dzieckiem..i samo zleci...co weszło:-)

bliżniak ..uściskaj klocuszka...rośnie jak na drożdzach:-)
 
Dee powiem Ci ze potym poscie co napisalas ze twoja ksiezniczka sie w kocyk wsunela to ja dzisiejszej nocy co raz sie budzilam zeby sprawdzac jak tam nasz Leoneki tez rozwazam spiworek na nocki,co do kupek niemowlak karmiony piersia moze nawet robic jedna kupe na 7 dni i jezeli nie placze ,nie ma goraczki to jest ok wiec glowka do gory,co do mycia buzki przy kapieli to tak ja myje normalnie i jest ok pozniej smarujemy niunia oliwka wlacznie z buzka i jest ok a w dzien ze mial potoki to polozne kazaly mi co sobie przpomne przemywac niuniowi buzke woda przegotowana wacikiem i jest super,co do suchego czolka to moj niunio mial tam potowki a na brewkach mu sie zrobila ciemieniuszka i smarowalam wazelinka i przeszlo pozdrawiam i mam nadzijeeze pomoglam
Betibeti heheh ja tez kochana trzymam niuniowi swojemu nozki do gory zeby sie wykupkal i zakarzdym razem jest taka fontanna ze hoho
Mitra zdroweczka zyczeee
Arlij to ty kochana tez sie nacierpialas jak Ci sie mloda dusila w szpitalu ,co do karmienia publicznie to jezeli jestem okryta troche pieluszka to jest ok jeszcze przy kobietkach sie nie krepuje ale przy facetach troche dziwnie wiec troszke sie chowam choc mowie tez nie mam nic przeciwko:)))))),a te wkladki to sie nosi bez biustonoszy tak bo jezeli tak to u mnie odpada bo mam taki duzy biust od mleczka ze jak bym przestala karmic i nosila tylko te wkladki to pozniej mialabym syndrom smutnych cycuszkow hahahahahah
Gieniusia gratulacje wygranejjjj:)))))))),co do wygladu kochanie powrucimy do normalnosci zobaczysz a teraz tylko sie pocieszaj ze to juz niedlugo buziakiiiii
Krisowa a moge spytac jaki masz ten monitor oddechu bo chcemy z mezusiem kupic takze???????
Cyska wspolczuje kochanie ,ale najwazniejsze ze wszytsko ok sie skonczylo,ja tez w trakcie karmienia co raz wyciagam cycia zeby niunio dobrze przelknal i chwile odpocza bo tez maly arloczek z niego:)))
OLcia lolcia no niepogada sliczna jestes JUniorek ma szliczna mamusie :))))):-):-):-):-),ja w czerwcu dokladnie 6 czerwca lece do polski na cale 3 miesiace z niuniem wiec bede miec may ciocie babcie i niunio bedzie sprzedawany heheheheh i tez mam zamiar sprzedac synka na jeden wieczor i uciec z mezusiem na jakis romantyczny wieczor a cooo nalezy sie nam tez co nie???
Blizniak my niunia ubieramy tak samo jak wy Dominisia tez nie lubi byc przegrzewany,co do tej szczepionki to moze spytaj sie o nazwe i zgogluj i sie czegos dowiesz bo czasami jest niepotrzebne kucie dziecka bez potrzeby
Digital co do kupna gorseciku przez neta to smialo przeciez zawsze mozesz zwrocic pomierz sie i kupuj trzyma kciuki za was:_))))))))),mi w koncu polog sie skonczyl i tez mam taka chcice ze maz co kolomnie przejdzie to nogi mi miekkna heheheh(ostatnio maz sie mnie spytal jak to bedzie jak bedziemy chcieli sie poprzytulac a tu Leonek kolo nas hehehe to ja mowie ze odwrocimy mu glowke hehehehehhe)ale jestem napalona szokkk:szok::-D:szok::-D
Munie a moge cie poprosic o ta strone z cwiczeniami po cesarce z gory dziekuje:)
Mama2006 kochanie moj Leonek spi spobie na pleckach ale od czasu do czasu spi na mnie brzuszkiem do brzuszka wiec jest ok,co do ubierania niunia na spaxcer to ja tak ubieram jak jest tak ok 12-13stopni na plusie wiec:body dl.rekaw,spiochy,bluza ciensza,spodenki i korteczka i na to przykrywam kocykiem:)))i tez niuniowi jest ok:))))))))
Blair_90 kochana to twoja kolezanka jeszcze cieplo ubrala dzidzie swoja ,jak ty bys sie wybrala do nas do Angli tu debilki angielskie czasami tak rozgolaszaja dziecko ze szokkk jak na lato
Isia ale ty chudziutka jestes ja to jak dwa razy ty jeszcze duzo mi do moje wagi sprzed ciazy alre juz zaczynam sie brac za siebie i musze zaczac cwiczyc,a Martinek bosko wyglada elegancik:)))
Moj niunio spobie smacznie spi mam czas do nadrobienia BB ,na nocki tez nie narzekamy spimy do 10 w czym mamy dwie pobudki na karmienie pierwszeo 2.30 a pozniej przed 6 pozniej juz spimy do 10 wiec jest ok,dzis maz mial na 18 do pracy wiec sobie posprzatalam,popralam i ugotowalam i troszke w papiery uporzadkowlam:)nic zmykam narazie na karmienie i sama musze sie porzywic co by pokarm miec do pozniej
 
Ech piekny weeknad:) w sobote rano sie zebralismy i mala caly dzien w wozku na tarasie, nawet mlesio dostala na dworze.Tak bylo pieknie ze miala body z dl rekawem, koszulke,sweterek,rajstopki i getry, w pewnym momencie byla przykryta tylko tym "pokrowcem" z wozka, a tak to kocykiem.
U nas mala spi teraz pod koldra, niestety kocyk rozkopywala i byla odkryta cala.
Co do kg, to mi znow przybyly!!!! jeden albo dwa kg nie pamietam dokaldnie.A mam jeszcze 10 kg po ciazy do zrzucenia.Spodnie tylko jedne pasuja i to te sprzed odchudzania(dobrze ze nie wyrzucilam)ale ostatnio w supermarkiecie kupilam dzinsy za 20 zl.Zal mi teraz na siebie kasy wydawac, jak wiem ze moge cos kupic malej za to.Zreszta mam nadzieje ze ruch i lepsza dieta zdziala cuda i waga bedzie juz dla mnie laskawa:)
Mitra ja tez choraaa... mam corac gorszy kaszel.Wiec zycze duzo zdrowka.
Cyska,Dee- wspolczuje sytuacji.
A teraz uciekam odpoczywac bo mala tatus juz uspal(o co sie martwilam bo wczoraj dala nam popalic do 22, no i jeszcze caly dzien na dworze- czyli caly dzien spania)
Az sie boje jutra.
 
Isia - przyznaj się, te 5,5 kg to Ci chyba w cyckach zostało bo przecież nie w pasie i udach?:-)

geniusia mnie też wkurza moja waga....a jeszcze bardziej to ze własnie nie mam bluzek do karmienia.Wolniej mi idzie zrzucanie teraz, mam oponkę i mnie to bardziej wkurza niż brzuch bo to wiadomo musi wchłonąć ale z tyłu oponka na talii...wrrr, niby ogólnie spadam cały czas ale oponka czeka nie wiem na co!:-)

My dzisiaj trochę pobyliśmy w ogrodzie, kwitną mi już krokusiki:) a potem wybraliśmy się na plac zabaw w naszej wsi na nogach, Nadia rowerem, dzielnie pokonywała trasę, piękna pogoda, Lena spała i spała na spacerze a potem na tarasie od 13 do 17.00( z karmieniem na śpiocha) , powietrze tak na nią działa, że dużo więcej śpi w dzień bo potem w domu drzemała jeszcze.


a na to ciepełko ubrałam ją dzisiaj w rajtki, body i taki polarkowy kombinezonik, czapeczka i kocyk. Sprawdzałam czy się nie pociła bo był taki u nas upał. Wczoraj chodziłam w swetrze i się smażyłam a dzisiaj w krótkim rękawie.
a to my weekendowo:)

IMG_1112.jpgIMG_1129.jpgIMG_1139.jpgIMG_1141.jpgIMG_1147.jpgIMG_1163.jpgIMG_1186.jpg
 
Gieniusia moj Leonek wisial non stop ale przez pierwsze 4 tyg wiec to nie jest powiedziane ze to jest skok rozwojowy ,ja to juz czasami plakalam mamie ze nic nie moge zrobic i tylko cycek na wieszku ale mama mi mowila ze dziecko czasami potrzebuje wiecej czulosci i bliskosci mamusi trzymam kciuki za wassss:)))))))))))
Arlij ale sliczne masz dzieciaczki i ty taka laska ze ho ho pozdawiam:)))))
 
pluszacze, Digi - wydaje mi się, że to właśnie albo do stanika ale można i bez i właśnie na to się chcę skusić. Właśnie nie wiem na ile to działa ale słyszałam pozytywne opinie od koleżanki.....Generalnie na razie zawiesiłam noszenie tych biustonoszy do karmienia bo ta zbroja mnie wkurza i mam takie bawełniane, lekko, lekko usztywniane i do karmienia odginam cała miseczkę.
 
hej kochane:-)

Weekend i po weekendzie,pogoda taka piękna oby juz tak codzień było!

Wczoraj pojechaliśmy z emem moją mamą i małym i Nicol na zakupki do Opola bo ja chciałam kupić sobie jakąś kreacje na chrzciny.Oczywiście nic sobie nie kupiłam bo na wieloryby jak widać nic nie sprzedają:no:

Geniusia-załamałam się!!!strasznie mnie dołuja te moje zbędne kilogramy !w nic nie wchodze jedynie leginsy albo ciuchy ciazowe!koszmar jakiś!!!brzuszysko mam jak niewiem co !!!dziś ubrałam jedne spodnie ale na bielizne wyszczuplającą .Martwi mnie to bo zabardzo nie mam w czym chodzić!chrzciny w niedziele a ja nie mam w czym iść:wściekła/y:Dziś znajoma mi pożyczyła całą torbe un=brań i pomimo bielizny wyszczuplającej sie nie wbiłam a rozmiar 42 czyli musiałabym 44 chyba mieć.Kurde dołujące to strasznie!Źle się czuje gruba jestem jak hipopotam!mam nadzieje że jak zaczne brzuszki robić to strace to zbędne sadło!

Dziś m uciekł mi na ryby a ja i Nicol i wiktorek pospacerowaliśmy dziś tu po osiedlu i oczywiście każdy sąsiad -sąsiadka musieli zerknąć na małego,a że mieszkam na osiedlu gdzie są same domki to sąsiadów od groma.Nawet miło byłó Nicol śmigała na hulajnodze a ja z wózkiem,potem oczywiście Nicol też braciszka powoziła,także weeken bardzo fajny,oby codzień była taka ładna pogoda.Jakoś tak przez te wczorajsze zakupki nic w domku nie ogarnełam jutro będzie trzeba troszke co nieco w domku ogarnąć a potem wybrać się na spacerek.

Mama mi zakupiła garniturek dla małego ale jakoś mi się to niewidzi bo garnituru to nie przypomina jest białe i takie z welurku zakupiłam więc inny na allegro -mam nadzieje że mama się nie pogniewa a dam rade to w sklepie wymienić na coś innego.


Isia,olcialolcia-ale z Was laseczki!i Wy dzieci urodziłyście nie widać!pozazdrościć można!!!

Pluszaczek-no w Angli troszke przesadzają z tym nieprzegrzewaniem dzieci,chłodno jeszcze a oni dzieci rozbierają jak do rosołu.Pamiętam jak u nas była znajoma z Anglii było pochmurnie zimno deszczowo a ona na dwoże z małym -miał gołe stopy i krótki rękawek masakra jak to widziałam!a nasza Nicol też była taka maleńka ale poubierana przecież w taką pogode to mi było zimno a co dopiero takim bąblom!masakra jakaś


Nic zmykam bo nie wiem co jeszcze napisać,mały wykąpany nakarmiony to sobie smacznie śpi ,ja skończe oglądać film na tvn i też uciekam spać!
bo potem mnie czekają nocne pobutki na cycusia.Dziś nic się nie wyspałam Nicol o 6 zrobiła pobutke i nie było zmiłuj!!!!
Dobrej spokojnej nocki mamusie!!!! no i zapomniałabym
mama2006-zdrówka dla Kubusia!!!!
 
reklama
Do góry