reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

teraz się karmimy... wiszenie rotacyjne na cycu z przerwą na przewinięcie... i nachodzą różne refleksje...


:baffled: jestem gruba... ciężko mi siebie zaakceptować taką jak teraz :baffled: tak, wiem, że to pozostałości ciążowe :baffled: nie zmienia to aktu, że się nieatrakcyjnie czuję :( brzuch duży, tyłek duży, uda obfite... nie mam się w co ubrać :( w normalne ciuchy się nie mieszczę... nie mam bluzek do karmienia... wyglądam jak łachmaniarka :no: a poza tym jestem przemęczona, nie mam kiedy o siebie zadbać, tzn opiłować paznokcie, pomalować, skosić "trawnik".
 
reklama
cyska wcale się nie dziwie ze najadłaś się strachu, biedaczek ten Twój synuś :*

a my dziś jedziemy do siostry a potem do rodzicow na obiad, pierwsza prywana podroz mojego syneczka
milej niedzieli
 
Cyśka współczuję przeżyć:(

ehh po wczorajszym pięknym dniu, mój mały miał ciężką noc:/ budził się na karmienie co 1,5-2 godz... strasznie mi stękał przy cycach i wypuszczał brodawki:( nie wiem o co mu chodziło, rano to samo, więc wyciągnęłam z zamrażalki moje odciągnięte mleko i podałam z butli... i śpi teraz...i ja też się kładę bo padam...
 
hej kochane, ja się tak zastanawiam... Pola zrobiła wczoraj jedną kupkę w ciągu doby. W ciągu całego tego czasu nie prężyła się ani nie marudziła. Po północy zrobiła kolejną kupkę. Powinnam się martwić, że tak rzadko robi?

I druga moja zagwozdka odnośnie pielęgnacji buźki. Myjecie maluchom buźkę podczas kąpieli? Jak na to reagują? I czy smarujecie ją jakimiś kremami? Ja się zastanawiam czy używać, czy jest to potrzebne i czy wskazane przy zmianach skórnych Polci. Na czole ma taką suchą skórę, że aż prosi się o nawilżenie. I sama nie wiem...

Noc była w miarę ok :-) malutka dała pospać troszkę. Jednak przez część nocy spała z nami - lenistwo po raz kolejny :-( :sorry2: za to poranek ciężki. Teraz ją w końcu uspałam przy usypiankach bobasa. Rewelacyjna muzyka! Nie wierzyłam w jej moc :-D
 
DEE - mój synek ma suchą skórę tu gdzie są brwi, aż się mu łuszczy. Lekarka kazała mi smarować tak odrobiną oliwki tą co ciało dziecka smarujesz. Wtedy miał krosteczki na buzi i też tak kazała.
 
reklama
Witajcie mamusie, chcę kupić osłonę na butelkę utrzymującą ciepło, żeby na spacerki herbatkę zabierać. Moja siostra wydała kasę a w ogóle się nie sprawdziła, czy któraś używa i może polecić taką, która naprawdę to ciepło zatrzymuje?
 
Do góry