reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

geniusia- nie dołuj się! Urodziłaś dziecko tak?? Masz czas jeszcze na dojście do siebie. Ja też się troszkę dołowałam brzuchem, bo trochę wisi :-D ale jak to mówią "9 miesięcy rosło- 9 miesięcy maleje" :-)
Dzisiaj coś mnie główka boli, a Juniorek też jakiś marudny... Może coś z ciśnieniem... BB wrócił do domu o 7 rano :szok: Tak się bawił!!! :-D Ale kolega wygrał vipowski wypad do jakiegoś klubu- jazda limuzyną, otwarty bar itd i go zaprosił, to czemu miałby nie iść. Non stop pracuje, to mu się należy. A jak Junior podrośnie, to się razem wybierzemy, już mam to obiecane :-D Olcia wypije drinka i beton będzie :-D Mimo tej głowy, to jakiś mam humor dobry
 
reklama
Olcia... ale ja nie mam się w co ubrać :-( taki typowo babski dylemat :zawstydzona/y: chodzę w ciążowych spodniach :dry: legginsów mam dość, a bluzki to osobna historia. A poza tym nigdy aż tyle nie ważyłam... :baffled::no: tak, wiem, że ciąża i maluch i to się kiedyś zrzuci, :tak: ale to jeszcze aż 6 kg :szok: a ćwiczyć nie mogę, z tym mi najgorzej.




A tu ciekawostka :tak:http://www.osesek.pl/wychowanie-i-r...2-zabawy-dla-niemowlakow-0-do-3-miesiaca.html


p.s. obcięłam Kacperkowi pazurki u lewej ręki. jaki to stres :-D ale już muszę bo drapie jak kotek po piersiach.
 
Ostatnia edycja:
geniusia, ja tez jestem po cc - ciazowe spodnie nosiłam do miesiaca po porodzie, po miesiacu wcisnęłam w siebie jedna pare spodni - z całej szafy - wtedy tez wzięłam sie za siebie i robiłam cwiczenia ze strony szpitalakarowa.pl - juz teraz mozesz cwiczyc zestaw po cesarskim cieciu - od dwoch tyg nosze pas i weszłam w kolejna pare spodni :) a teraz wchodze juz we wszystkie spodnice - i polowe spodni - hehe wszystko małymi kroczkami - Ty jestes dopiero niecałe 3 tyg po zabiegu!!!

zobaczysz ze zaraz wbijesz sie w rytm z dzieckiem i dasz rade ze wszystkim, mi tez na poczatku brakowalo czasu, ale teraz czasem wpadam w taki wir pracy ze wszystko w domku jest zrobione, przy dziecku tez, a od kwietnia wracam na czastke godzin do pracy i tez mysle ze dam rade :) zobaczysz u Ciebie z czasem tez tak bedzie :D
 
Witajcie. U Nas ok, prócz tego że starszy syn od piątku chory. Mimo to na spacerki chodzimy, bo w domu mam chłodniej niż jest na dworze ;)

Cyśka - dobrze, że wszystko dobrze się skończyło ;) mój mały też łapczywie je i często się krztusi, ale szybko go w plecki klepię i jest ok.

Pisałyście o śpiworkach. Mój mały jest małym wiercipiętą i w ogóle nie chce mi spać w tym. Śpi więc pod kołdrą razem ze mną i się nie przykrywa kołdrą ;) A śpiworek użyłam do czego innego - zawiesiłam na łóżeczko i do środka schowałam pieluchy ;) kupiłam sobie przewijak i teraz mi o wiele lepiej jest go przewijać :D

A jak tam Wasze maluchy lubią spać na brzuszku? kładziecie je często? Filip w domu nie chce spać mi na pleckach, w dzień tylko na brzuszku śpi ;) cieszę się, bo to zdrowo. Kubuś mi tak nie chciał spać. W nocy śpi na boczku lub pleckach.

I jak tam ubieracie dzieciaczki na spacer? ja się tak zastanawiałam i w końcu małemu założyłam (body dł. rękaw, śpioszki, kaftanik lub pajacyk i na to misowaty kombinezon i cieńsza czapeczka). Wczoraj i dzisiaj mi nie zmarzł, spocony też nie był czyli było mu ciepło. Tylko na takie chłodniejsze dni jak będzie 12stopni - nie mam co mu założyć, przeszukuję allegro, może coś mu kupię ;)

Zmykam bo już domaga się jedzonka
 
je, więc mogę pisać nadal ;)

geniusia - nie smuć się po cc zawsze jest ciężej wrócić do formy sprzed ciąży. Jeszcze troszkę czasu musi minąć.

olcialocia - niezła laska z Ciebie ;) ślicznie się prezentujecie !!!

blizniak - ładnie Twój synuś już waży ;) mój też coś ok. 5kg już ma...

Resztę pozdrawiam
 
mama2006- Ja Juniorkowi dzisiaj zalożyłam body, kaftanik, rajstoki i skarpetki, spodnie i taki sweter a'la kurteczka, cieplutki taki, i czapeczke. Było cieplutko, więc nawet go nie przykrywałam kocykiem, dopiero później.
geniusia- 6kg to nie jest dużo! Zejdzie nim się obejżysz, zobaczysz... A jak jeszcze zaczniesz ćwiczyć... Młode jesteśmy, ciałka mamy młodziutkie to raz, dwa pójdzie :-)
 
genusia jak czytam Twojego posta to jakbym sama siebie slyszala! mi tez niby 6kg zostalo do poprzedniej wagi (chcialabymi tak wiecej zrzucic ale to sie zobaczy)! Narazie przymierzalam moje jeansy to nawet jak jakies wchodza na tylek to boje sie zapiac na cieciu bo mnie boli jeszcze no a do delikatnych ten material nie nalezy! Mam dosc leginsow ale co mi pozostaje :( no a tuniki czy bluzki :( tunik mam spoko ale fajnie wygladaly w ciazy jak byly opiete na brzuszku a teraz nie chcialabym widziec nic wystajacego po za piersiami :) no i niby ciesze sie z pogody coraz ladniejszej ale przeraza mnie ze nie mam w czym zbytnio chodzic zeby sie czuc dobrze!
 
Witajcie mamusie, chcę kupić osłonę na butelkę utrzymującą ciepło, żeby na spacerki herbatkę zabierać. Moja siostra wydała kasę a w ogóle się nie sprawdziła, czy któraś używa i może polecić taką, która naprawdę to ciepło zatrzymuje?

Ja mam takie: TERMOOPAKOWANIE LOVI DO BUTELEK * 2 KOLORY 19/221 (2185412589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tym trzymaniem ciepła, no cóż... do 2 godzin
 
Witam wieczorem:)
Dziewczyny padłam, koleżanka urodziła dziecko pod koniec grudnia i mowie jej, że musze kupić cieńszy kombinezon Anielce a ona do mnie, ze od kiedy nie ma na minusie juz nie ubiera małego w kombinezon tylko zakłada mu cienkie spodnie i body a na to jeszcze jeden komplet. Poprostu brak słów.

My dzis spacerowaliśmy sobie bo taka ładna pogoda:)
Lece kąpać Mała podczytam was wieczorem :)
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
Blair moj Martino w samym body na krotki rekawek smiga po dworzu ale u nas juz lato. Tutaj nigdy wiosny nie ma tylko wczoraj zima a dzisiaj lato.
Moje auto znowu sie zepsulo. Ujechalam tylko do domu i w piatek do szkoly dzieciakow i jak wyjezdzalam to juz sie zepsulo. Na szczescie obok jest moj mechanik to juz do domu nie jechalam tylko zostawilam mu auto pod domem i poszlam z dzieciakami na plac zabaw a M nas po pracy odebral.
Mi jeszcze 5,5 kg zostalo do wagi sprzed ciazy ale wchodze we wszystkie ciuchy na szczescie. Tylko opone jeszcze na brzuchu mam, ktora staram sie maskowac gorsetem.

i moj klocek:
 
Do góry