reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

mi w trakcie ciazy tez pelno narosli sie zrobilo, wyglada mi to na brodawki, zaczelam je usuwac preparatem z apteki.ponadto tez mam jakies plamki.
 
reklama
Dzień dobry!
Nazywam się Weronika.Jestem mamą Lenki która urodziła się 2 lutego.Przyjmiecie nas do siebie?
A tu Mysza
184640.M.jpg
 

Załączniki

  • 179845.M.jpg
    179845.M.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 35
  • 186328.M_jzzpl.jpg
    186328.M_jzzpl.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 41
Ja tego pieprzyka miałam już wcześniej... Tylko jakoś zwlekałam z wizytą u lekarza. Ale położna w szpitalu mnie postraszyła, więc się zebrałam. No i rozmawiałam wczoraj z BB, powiedział, że mam poszukać jakiegoś prywatnego lekarza, bo nie będę czekać tyle czasu. Z tym, że mnie nie stać, żeby iść prywatnie, ale BB się zapiera, że za wszystko zapłaci. A ja tak nie chcę...
Juniorek spał dzisiaj jak Aniołeczek... 2 razy tylko się obudził w nocy na karmienie i spał do 9 :-) Pogoda była piękna, byliśmy na spacerku...
Ja za Delicol zapłaciłam 35zł... To tak średnio :-)
 
CEzsc dziewczyny..

sie pochwale ze wg chirurga mam idealne dziecko ..;)

Byliśmy wczoraj z ta pępowinka zeby urznąć i trafiliśmy na fajną panią chirurg, pepowinki co prawda nie urznęła tylko kazała jeszcze poczekać( i miała racje bo odpadła dziś) za to nie patrząc na co wypisane skierowanie obejrzała bioderka, podniebienie jajca i stwierdzła ze są idealne i ze rysy twarzy też:-D... i ze USG bioderek nie ma sensu robić bo są zajebiste, możemy się kontrolnie zgłosić jak dziecko będzie siadać - ( nie powiem urosłam w dumę..ha.. ;) )
 
no Mitra gratuluję idealnego dziecka;) zawsze jakos milej jak dzieci chwalą no i pempkowe juz możesz opijać:D

Isia widze że Ty na pełnych obrotach, mało która ma siłę przy małym dziecku jeszcze o pracy myśleć, dlatego podziwiam, ale domyślam sie że nie jest Ci lekko.

Anek M bezczelny Twój mąż, może przypomnij mu że to tez jego dziecię i mógłby sie czasem nim zająć, bo nawet najlepsza opiekunka nie zastąpi mu ojca.
 
Lenkowa, witaj, napisz nam coś więcej o sobie :)

Mitra, ale fuks z tą pępowinką, akurat dzisiaj odpadła, w odpowiednim czasie :)

Jeżeli któraś z Was chce kupić laktator, to polecam Medela Harmony - proponuję używany - może być nawet mocno zużyty bo wystarczy dokupic butelkę za 9 zł, łącznik 15zł, zaworki 12 zł i nowy lejek za 15 zł - to wszystko za ok 50 zł i laktator jest jak nowy - stara tylko pompka zostaje, która nie ma kontaktu z mlekiem, w ten sposób można mieć laktator za niewielkie pieniądze, który kosztuje ok 200zł :) jakbym znała ten laktator wcześniej to bym tak zrobiła/

co do wydajności ja nim odciągam codziennie rano mleko z nocy, bo dziecie mi zawsze przesypia od 23 do 10 rano tylko z jednym karmieniem o 5-6 rano - więc muszę odciągnąc, bo mam eksplozję mleka - 120 ml zawsze idzie w 5-10 min :)
i tak każdego dnia odciągam i mam już pół zamrażalnika mleka - nie wiem tylko kto to wszystko wypije?
 
Lenkowa, witaj, napisz nam coś więcej o sobie :)

Mitra, ale fuks z tą pępowinką, akurat dzisiaj odpadła, w odpowiednim czasie :)

Jeżeli któraś z Was chce kupić laktator, to polecam Medela Harmony - proponuję używany - może być nawet mocno zużyty bo wystarczy dokupic butelkę za 9 zł, łącznik 15zł, zaworki 12 zł i nowy lejek za 15 zł - to wszystko za ok 50 zł i laktator jest jak nowy - stara tylko pompka zostaje, która nie ma kontaktu z mlekiem, w ten sposób można mieć laktator za niewielkie pieniądze, który kosztuje ok 200zł :) jakbym znała ten laktator wcześniej to bym tak zrobiła/

co do wydajności ja nim odciągam codziennie rano mleko z nocy, bo dziecie mi zawsze przesypia od 23 do 10 rano tylko z jednym karmieniem o 5-6 rano - więc muszę odciągnąc, bo mam eksplozję mleka - 120 ml zawsze idzie w 5-10 min :)
i tak każdego dnia odciągam i mam już pół zamrażalnika mleka - nie wiem tylko kto to wszystko wypije?

To tak jak ja..i modle się ,zeby nie było przerwy w dostawie prądu. A pierwsze użycie w najbliższy weekend , uciekam z domu do teatru z córą i ojca z synem zostawiam:)


I nie martw sie, jak dziecko będzie starsze i będzie wypijać 250 ml na jeden raz to ci zapasy w mig stopnieją ;)
 
Mitra, a kiedy dziecko będzie tyle wypijać? bo jak teraz daję butelkę to zawsze porcjuję 130 ml i nigdy córeczka nie opróżnia całej butli - to 10-20 ml zostawia, a tak gdzieś wyczytałam ze dziecko pije w 1wszym mies 100ml i potem po 10 ml dodatkowo na kazdy miesiac, tylko nie wiem czy to sie tez dotyczy mleka naturalnego, a nie modyfikowanego...

ja właśnie z butelek przechodzę na woreczki do mrożenia, zajmują mniej miejsca w zamrażalniku, a tego mleka z rana żal mi wylewać bo podobno jest najlepsze, tłuste i bardzo sycące
 
reklama
Anek no brak mi słów:no:Może zrób kiedyś tak, że po powrocie M z pracy po prostu wyjdziesz? Zostaw odciągnięte mleko i niech sobie chłop radzi
Mitra fajnie, że nie trzeba było grzebać przy pępku:tak:No i gratuluję ideału:-D
U nas z pępkiem też nieciekawie, bo niestety jest wilgotny i w dnie jest brzydka ziarnina. Osuszam to, przemywam Octeniseptem a jutro chyba spirytus zastosuję
Ja z nadmiaru mojego mleka zrobiłam starszej córce kakao, była zachwycona, że też dostała mleczko mamusi
Lenkowa witaj:-)
 
Do góry