reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

jejku dziewczynki jakiś pomór z tym przeziębieniem:-(ale przy takiej pogodzie to trudno coś nie złapać jak organizm osłabiony, ja jak na razie się trzymam tylko katar alergiczny mam ale nauczyłam juz się z nim żyć ;-)
od środy czy tez czwartku górale mówią..... hihi to się okaże
trzymajcie się cieplutko :-)
 
reklama
coja jeśli suwaczka nie zrobiłaś na wyrost (czasem mamuśki wstawiają z terminu OM mimo że mają ponad 30sto-dniowe cykle) to serduszko w środę zobaczysz :-) przy założeniu że Twój gin ma cywilizowany sprzęt a nie zabytek sprzed 30 lat (moja wcześniejsza ginke takowy posiada i u koleżanki będącej w 14 tc akcji serca nie widziała :szok:)
Solidaryzujecie się w tych przeziębieniach patrzę ;-) Ja swoje pierwsze ciążowe przeziębienie odbębniłam w 5 tc- złapałam wirusa przy 30-stopniowym upale (pierwszy dzień kiedy poszłam w japonkach do pracy i masz). Cytrynka, miód, czosnek + woda morska do nosa, tantum verde i syrop prawoślazowy i po tygodniu wytępiłam cholerstwo
 
Dee ciesz się że mąż się tak przejął, mojego musiałam siłą na szkołę rodzenia ciągnąć, ale faktycznie sie to przydaje. Napewno rozwiewa wiele wątpliwości, można o wiele rzeczy zapytać. U nas prócz stałej prowadzącej była też położna i psycholog więc informacje były z różnych źródeł i punktów widzenia. A szpital św. Zofii godny polecenia więc jak udało Ci się tam załapać na szkołę rodzenia to też chętniej Cię na poród przyjmą. My tym razem już nie skorzystamy, co miałam sie dowiedzieć - wyszło podczas porodu;-) grunt żeby oswoić się z tematem.

Zdrówka dziewczyny, mi już coraz lepiej. Nawet się za prasowanie dziś wzięłam.
 
Mojemu mężowi bardzo przypadł do gustu ten szpital jak byliśmy na izbie przyjęć 2 tyg temu i bardzo by chciał żebym tam rodziła.
Wcale go nie zgorszyło to, że jeśli będę chciała zzo to jest płatne w przeciwieństwie do np. Starynkiewicza.
Jak wyczytał o ewentualnym "pierwszeństwie" to od razu kazał się zapisać ;-) miło, nie znałam go z tej strony.
Chciałam zapisać się tam do przychodni, ale ciągle nie ma miejsc. Trzeba dzwonić i próbować ...

Dziś czuję się wyjątkowo koszmarnie, mdli mnie, głowa mi pęka, nie mogę znaleźć sobie pozycji do leżenia... :-(
 
słyszałam że właśnie w tym szpitalu w piasecznie są też lekarze z żelaznej, ale nie wiem na ile to prawda, może warto sie zainteresować. Mnie na dzień dzisiejszy jakos Piaseczno nie przekonuje, mimo przestróg Mitry nastawiam sie na Madalińskiego chyba przez sentyment
 
hej, No cóż założył mi dr kartę, zważył (52,5!!! szok mało), ciśnienie zmierzył i ręcznie zbadał- macica powiększona, szyjka macicy ok. Acha i wynik cytologi ok. Z tym, że chwilo nie działa mu usg i jutro mam jechać do niego na dyżur do szpitala to mi zrobi usg. Kolejny dzień stresu.. A i, coś takiego powiedział, że ja kwalifikuje się na cesarkę :(
 
Hej,

I ja po kolejnej wizycie, dzidzia pieknie rośnie, serduszko bije mamy już ponad 2 centumetry :-) (jak dobrze że tak często wychodzą mi te wizyty, przynajmniej mniej stresa łapie)

coja - jak przeczytałam Twojego posta to też mi się łezka zakeciłą (strasznie tkliwa się zrobiłam :-D). Och jak ja bym chciała dostać takiego smsa. Niestety moja mama zmarła dwa tygodnie przed urodzeniem się pierwszego wnuka :-(

dee - mąż na prawde się spisał, tylko pozazdrościć. Ja zastanawiam się czy w moim przypadku chodzić do szkoły rodzenia bo wszystko dot. dzidzi mam opanowane ale niestety z akcją porodową jest gorzej bo miałam od razu cc (nie wiem nawet co to są skurcze).

A mi wypadła plomba z zęba i zaczyna coraz bardziej mnie boleć. Szkoda że moja dentystka przyjmuje dopiero w środę. Może wytrzymam.
Czy moge iść do dentysty, czy lepiej po skończonym I trymestrze, ale co zrobię jak zacznie bardzo boleć????

Wszystkim chorowitkom życze dużo zdrówka i wypoczynku!!!!!!
 
słyszałam że właśnie w tym szpitalu w piasecznie są też lekarze z żelaznej, ale nie wiem na ile to prawda, może warto sie zainteresować. Mnie na dzień dzisiejszy jakos Piaseczno nie przekonuje, mimo przestróg Mitry nastawiam sie na Madalińskiego chyba przez sentyment


No z tego co widzę to tak, atutem jest tez ze szpital jest nowy wiec wszelkie gronkowce nie zdazyly sie tam jeszczę zagnieździć ;) A no walsnie podkradli polozna gwiazd Czyli jannete... ciekawe ile kosztuje jej opieka w piasecznie.
Mnie na Madalinskiego i wolami nie zaciągną,... Soszynska dalej jest tam położną? Bo to akurat fajna babka byla i warto jak juz z nia sie na poród umawiać.
 
reklama
dzień dobry
jak ja sie cieszę że u nas same dobre wiadomosci, maleństwa rosną zdrowe,,, :)
ja mam juz wybrany szpital, bo moj lekarz tam pracuje
w warszwie polecam starynkiewicza. wspaniała obsługa i pomoc.
o szkole rodzenia to ja nie póki co nie myślę, i choć bede mieć cc to pójdę do takiej szkoły ale zzapiszę się później, póki co mam schizy, aby dziecko sie zdrowo rozwijało, choc sennosć i mdłości myslalam ze odpuszczaja, to jednak sie myle, to dobry znak

glaski dla brzusiów :*
 
Do góry