reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Lady kciuki zacisniete!

(...) czekam i czekam az maleństwa zaczną rosnąć:)

hehe przesądu nie ma ale to tak zabrzmiało jakbyś dwójeczkę miała;-) też się zastanawiałam czy cos przegapiłam

lady: będzie dobrze, to już niecałe 4 godziny i się nieco uspokoisz. Miejmy nadzieję że serduszko dzielnie bije, przy poprzedniej wizycie mogło być zbyt malutkie.

Ja dziś czuje się lepiej - może to ten *spam* coś pomógł. Wygrzałam się wczoraj w łóżeczku, wypociłam i dziś już całkiem dobrze funkcjonuję, chociaż jak pomyśle że mam pracować w tą pogodę to boje sie że znów sie rozłoże:-(

Do dziewczyn z Warszawy: słyszałyście coś o szpitalu w Piasecznie? Ponoć otworzyli tam szpital jednego dnia gdzie też można rodzić w ramach NFZ. Rodzina mnie usilnie namawia na ten szpital bo mam niedaleko, ale póki co niewiele o tym miejscu wiem...
 
reklama
wow Dee za darmo wow to chyba rzadko się zdarza przynajmniej ja nie słyszałam o darmowych :))
ja mysle ze z racji że to 3 poród będzie to nic juz mnie nie zaskoczy hehheheh ale wiadomo dla 1 mam to sie przyda

ja zjadłam 2 sniadanko bo zamulałam zaraz za pranie się biore bo mam taryfę od 13 tańsza i chce pokosić trawe bo w weekend padało i mąz nie mógł sie spisac a juz mnie tak ta trawa wkurzaaaa
 
Dlatego warto skorzystać :-) nie myślałam, że tak łatwo będzie się można zapisać :-) niby jest napisane, że dobrze jest pójść do szkoły po 26/27 tygodniu, a ja będę w połowie 25, ale że to podobno ostatnia taka akcja to wolę skorzystać :-)
 
oczywiście ja też trzymam kciuki za Wasze wizyty :tak:
ale mi się spać chce, normalnie zasypiam na siedząco:eek:
co do tej szkoły rodzenia, to jak się trafia taka okazja, to aż żal nie skorzystać !!
 
reklama
Chwila wolnego to i myśli więcej mi przychodzi :-) powiedzcie mi, jak to jest z wyborem szpitala. Wybieram go sobie w myślach i po prostu do niego jadę? Czy mogą mnie tam nie przyjąć? Jak to wszystko się załatwia. Nigdy nie miałam z tym do czynienia...
 
Do góry