reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dee ja mam pas bo w szpitalu lekarz kazał zakupić ze względu na ranę po cc. I Mi bardzo pomógł, brzuch szybciej sie wciąga.Więc polecam :)

U nas dziś nocka spokojna, przestawiliśmy Mała na spanie w łóżeczku i śpi bez żadnych problemów już 4 noc. Najbardziej bałam sie tej 1 ale nawet nie płakała. Po prostu usnęła :) Tylko rano jak m do pracy wychodził to brałam Anielkę do siebie po karmieniu.:-)

Dziewczyny ile czekałyście na becikowe? Załatwiłyście to już? Ja planuje sie wybrać w poniedziałek.
 
reklama
Galwaygirl - daj znac co u Ciebie :)
Blair ja narazie zalatwilam PZU, w szoku jestem w czwartek zlozylam dokumenty w oddziale, a dzisiaj sprawdzam konto a tutaj juz pieniadze w piatek byly, narazie tylko za urodzenie dziecka, na szpitalne troszke dluzej sie czeka.Chociaz tyle za 12 dni w szpitalu...
Z becikowym czekam do wizyty u gin, zeby od razu to oswiadczenie wypisala.
U nas kiepski wiecor, mala caly dzien ladnie spala, ale wieczorem cos chyba bolalo bo byla nieznosna.Nie dzialalo noszenie na rekach, bujanie, smoczek, butelka.Szybka ewakuacja do lozka z mala, cycek na wierzch i spokoj.Jak sie cycus wysunol,moment dzieko czerwone jak burak na twarzy ze zlosci.Ale udalo sie zasnac przed 23:szok::szok: oczywiscie z nami w lozku,o 4 pobudka na papu i przeniesienie do lozeczka Tynki bez marudzenia juz.Uffff
Arlij- ja dziecka starszego nie mam,ale jak wrocilam ze szpitala i zobaczylam chrzesnice, to TAKA PANNICA mi sie wydala!!Tak myslalam ze widzialam ja 2 tyg wczesniej i jeszcze dzieciaczek taki, ze przez ten czas sie tak zmienila!a to nie ona sie zmienila,tylko ja ja porownywalam do swojej dzidzi.:-)jhehe
Olcia- ja juz jadlam delicje :) ptasie mleczko, schabowego.Wprawdzie ja raczej moim mlekiem Tynke dokarmiam, ale nic jej nie bylo.Wczoraj kapuste jadlam,ale karmilam mala dopiero jak byla nieznosna, wiec to nie mialo nic wspolnego z jej wieczornym zachowaniem.
 
Ostatnia edycja:
Witam.Forum troszke opustoszało nic dziwnego prawie wszystkie mamy sie rozpakowały i sa teraz zajete,a dzidzie potrafia by bardzo absorbujące mój to by bez przerwy wisiał na cycu a jak nie to rączki i bujanie w dzien bardzo mało śpi potrafi niespać nawet 3 godz.Wpiątek byliśmy na kontroli mały przybrał na wadze waży juz 4,5 kg po żółtaczce niema śladu.Ze wzgl na bole brzuszka dr.kazała mi przejść na dietę bezmleczną prawie nic nie jem a poprawy nie było od wczoraj podaję Delicol i Bobotic jest troche lepiej myślę że problem tkwi nie w mojej diecie tylko maly bardzo łapczywie ssie i połyka powietrze słysze nawet jak przepływa przez jelitka.
Ja zamierzam zabrać się za załatwianie becikowego w przyszłym tyg do tego jeszcze rodzinne i dodatek do rodzinnego niby grosze ale zawsze coś.
 
Oooo... Ale pospaliśmy dzisiaj... Mam zapas energii na cały tydzień!!! :-D
Dee_- ja tak jak blair mam ten pas ze wzgledu na cc... Łatwiej się wstawało itd, ale... Brzuszek już mam płaski. Wprawdzie jest taki galaretowaty troszkę hehe no ale czasu trzeba wiadomo i tylko nadprogramowe 4cm zostały :-) POLECAM
 
Ja pasa nie mam.Ale mój brzuszek już w zasadzie płaski tylko taki"miękki" jeszcze.Ale nic już ja go doprowadze do normalnego wyglądu;-) Poza tym szykuje nam się kilka imprez także trzeba jakoś wyglądać.W maju planujemy chrzciny,a właśnie się dowiedziałam że na początku lipca mamy wesele mojej UKOCHANEJ siostry ciotecznej.I bardzo się cieszę bo jest dla mnie jak siostra rodzona:-):-) tylko teraz problem W CO JA SIĘ UBIORE:szok::szok::szok::szok::szok: ale mam nadzieję że przez 4-ce jeszcze schudne.

Nie wiem czy Wy też macie takie wrażenie, ale mi się wydaje że moje piersi to razem ze 4kg albo i więcej ważą:eek:
 
Dzień Dobry
Pierwsza noc w domku za nami. Było rewelacyjnie jedzenie o 23, 2, 5 i wstaliśmy wszyscy o 9.
Niestety mala chyba jeszcze zżółkła, we wtorek najprawdopodobniej pojedziemy skontrolować poziom bilirubiny
Isia, Mitra macie jakiś pomysł, aby zniechęcić kota do kołyski małej. Włazi tam od wczoraj i kładzie się koło Marty lub Na Marcie.
 
Anitila , ja nei wiem zapytaj na jakimś kocim forum, ja mam takiego pso-kota, słucha co się do niego mówi, i ja tez nie obawiałam się kontaktu dzieci ze zwierzakiem. Bo kotu ufam

Wczoraj sie troszkę wkurzyłam na to pomaganie moje córy przy obróbce małego bo rozmazała kupę po komodzie i miałam 2 dzieciaki do mycia :-D. i zdecydowaliśmy ze kupimy jej " dzidzie" choć ona zawsze do lalek ostania, no i pojechaliśmy do Smyka, sama sobie dzidziusia wybrała..i o dziwo chwyciło.. ale tez żałuję :)... bo Pola chce dawać Tito smoka lali, , chce mu wkładać do nosa lalczyna buteleczkę, a jak szłam odłożyć Tito spac, to łóżeczko już było zajęte... no i dwa Tytusy teraz muszą spac razem ( bo lala tez dostała na imię Tytus ) ;)


Cyska - Pola pięknie dziękuje za komplement!
 
reklama
hej dziewczynki:-)

mój maluszek śpi,Nicol właśnie położyłam spać obiadek kończy się gotować-dziś skromnie tylko rosołek-pozwoliłam sobie dłużej pospac -m zajmował się Nicol:)a ja smacznie z małym spałam a mały nadal śpi a mnie już cycorki bolą.


No ja to jestem zdolna bo łapnęłam szybko laktator i faktycznie teraz zerknełam i jest regulacja że ja też o tym zapomniałm ,ale jakoś tak nie mam odwagi go przyłożyć.Może w jakiś dzień się odważe

SZczęśliwi jesteśmy z emem że mały jest taki grzeczny -jak dla nas to ogromny szok bo jak Nicol się urodziła to tak wrzeszczała i dawała popalić a teraz jak mały taki spokojny to aż nam dziwne,oby tak zostało.


Antila-to faktycznie kłopot z tym kotem ,mnie przeraża wizja siedzącego kota na niemowlaczku no ale chyba nic nie zrobi złego dziecku co????U nas też nocka w miare przespana,mały ma takie momenty że musze go kilka razy przykładać do piersi a potem po tych kilku razach go ścina i ładnie śpi:)czasem w łóżeczku a czasem z nami w łóżku,dziś troszke tak i tak.Do nas też jutro zajrzy położna po raz pierwszy no i we wtorek mamy jechac na kontrol do szpitala-nas puścili szybciej niż powinni (widać było że im zależy abyśmy szybko wyszli do domku)także chcą się upewnić że mały ok.

Co do pasu poporodowego to też musze takowy zakupić ale nie wiem jaki ,chciałabym jakiś lepszy z takimi haftkami żeby był wysoki może na allegro coś sensownego znajde.

Nic zmykam troszke ogarnąć pokój -wczoraj zdążyłam tylko połowe pokoju z kurzu posprzątać bo mały potem tylko na cycu wisiał wiec się nie dało lece kończyć puki śpi.Miłej przyjemnej niedzieli mamusie:tak:

 
Do góry