reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
BetiBeti Ja mam sciagnieta ksiazke ,,Jezyk niemowlat" Tracy Hogg i Melinda Blaujezeli o ta ci chodzi to mam link gdzie mozna pobrac :)
 
też macie takie wrażenie jak ja, ze pachnę mlekiem:-p
ja mam wrażenie, że wszystko pachnie mlekiem: ja, dziecko a nawet nasze łóżko :)))

Mam elektryczny alktator ale jak raz go przystawiłam to myślałam że umre z bólu!!!.Zastanawia mnie czy jakbym kupiła ręczny to czy by mnie m,niej bolało jakbym odciągała bo tym elektryczny m to masakra mam z Baby Ono.

a ten elektryczny nie ma regulacji siły ssania?? ja jak korzystałam w szpitalu z elektrycznego to na początku właśnie musiałam od minimalnej siły zaczynać a potem to już nie miało znaczenia ;)

jedynie stęka biedna przez sen, bo gazów puścić nie może i mnie aż serce boli jak ją słyszę :-(

U nas dobrze działa termoforek owinięty w pieluszkę na brzuszek maluszka (ale nie bezpośrednio tylko przez ciuszki, żeby nie za gorąco było)... kładę go na brzuszku Tomcia jak zasypia to potem nie dość że pięknie spuszcza powietrze z siebie to kupa gigant jest zawsze po takiej akcji... na mnie też termofor działa w ciężkich chwilach...

ściągnęłam kiedyś książkę o języku niemowląt....teraz nie mogę znależć wrr:-(
Czy chodzi ci o jezyk niemowlat Tracy Hogg ? jak tak to podaj meila to ci wyślę...
 
Mitra- póki co nic nie stwierdziłam :-) ale też nie eksperymentowałam...
Właśnie... Chciałabym wyjść z nim na spacer... Konieczne jest werandowanie?? Jeżeli jest ciepło na dworzu? Mama mówi, że nigdy nas nie werandowała...
 
Mitra- póki co nic nie stwierdziłam :-) ale też nie eksperymentowałam...
Właśnie... Chciałabym wyjść z nim na spacer... Konieczne jest werandowanie?? Jeżeli jest ciepło na dworzu? Mama mówi, że nigdy nas nie werandowała...
No to co za problem z tym 3bitkeim??Masz ochotę to wsuwaj :) No chyba ze zrzucasz co nieco ;)


I się powtórzę póki masz cyce poranione to znaczy ze źle przystawiasz , próbuj tak zeby nie czuć bólu ani przez sekundę. Na pewno sie uda ;)
 
beti to do środy ;-) nie chciałam akurat 29 lutego, ale to taka wyjątkowa data :-D żona kolegi bardzo się ucieszy, bo sama jest z 29.02 :)
Ja sobie kupiłam "Język niemowląt" w pakiecie z "Językiem dwulatka", w Wetbildzie wyprzedaż była :) więc dużo taniej. Ja się uczę migowego dla niemowląt, po parę słów co jakiś czas (Mitra podrzuciła dawno temu linka, a ja znalazłam na chomiczku też inne znaki). Ostatnio zafascynowało mnie pożyteczne słowo :zawstydzona/y: "kupa" prosty gest a jak wymowny ;)))) Chłopu też te znaki migowe podrzucam :) niech się uczy.

A od wrzesnia proponuje kurs :) My z Titulcem idziemy :) Bo to tez swietna zabawa :)
 
reklama
blair też bym się wkurzyła na siostrę, ale tacy już ludzie są i nic nie poradzisz.

beti tez kiedys miałam tą książkę o języku niemowląt ale wieki temu, a fajna bardzo, jakbys namierzyła jakiego linka to daj znać.

Olcia
moja Lusia też ładnie łapie, ale w pierwszym momencie boli zwłaszcza jak sie wkurzy, zwłaszcza że poraniła mi piersi w szpitalu, bo nieraz za same brodawki złapała. Do pewnych rzeczy trzeba sie przyzwyczaić, a to że wisi cały czas na cycu to może być tez kwestia tego że potrzebuje się przytulić.
My na razie ze smoczkiem się wstrzymujemy ale uzywać na bank będziemy chyba że mała odmówi. Chcę poczekać aż sie mała ładnie nauczy jeść tak do do 3 tygodnia życia conajmniej. Nie wyobrażam sobie np. iść na mszę z dzieckiem bez smoczka.

U mnie dzis nocka była straszna: Lusia bez przerwy jadła, więc nie wytrzymałam i się z nia w końcu położyłam (normalnie karmie w fotelu) i tak do czwartej sobie ciumkała jak chciała. Potem odłozyłam ja do łóżeczka i na szczęście do rana juz spała, ale nieprzytomna jestem.

Młody jednak strasznie przeżywa, wczoraj zdrzemnął sie po przedszkolu a jak sie obudził to jak dzidzia mała płakał że chce do mamy, do taty, wszystko mu źle było. Bidulek...
 
Do góry