reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

laski ja mam miękkie piersi już któryś dzień z rzędu:( nie wiem więc czy mały się najada, niby leci troszkę jak ścisnę, a laktatorem odciągam z obu około 60ml.. chyba mało, a w ogóle to on nonstop robi kupki, po każdym jedzeniu, ale to chyba normalne? zobaczymy po niedzieli, jak będziemy szli na ważenie..

co do tego kopru włoskiego, to położna mi odradzała, bo mówiła, że gorzej po tym może brzuszek boleć, więc my robimy tak na gazy, że kładziemy go przed karmieniem na brzuszek, to wtedy puści bąka (ale nie zawsze), można tez dzieciaczkowi pomóc robić jego nóżkami "rowerek";) ale na dniu tak robię, bo w nocy to ledwo na oczy widzę ;p

zmieniałam dziś pieluchę młodemu, a on takiego bąka zasadził z rozbryzgiem, że szok:O wszystko do prania ;p teraz śpi, a ja ogarniam chałupę, pozmywałam, łazienkę wyczyściłam, kurze starłam i teraz mała sjesta ;p
 
reklama
beti :-D dzięki :) Mój to 2 lata młodszy ode mnie:cool2: (odmładzać się trzeba, a co :p) a z wagą? oj ile on je :szok: i tak nie tyje aż tak bardzo przy takim spuście :szok: a jak drugi taki sam będzie?! szybko go zapędzę do pomocy w kuchni do pomocy ;-)
 
Dziewczyny:) mam takie pytanko do was, od wczoraj zauwazylam ze wydostaje sie ze mnie sluz podbarwiony krwia, hm..pewnie szyjka powoli sie rozwiera:-) powiedzcie czy tez tak mialyscie i ile czasu po tym pojawily sie jakies inne objawy wskazujace na porod?
 
Hmm... Właśnie on mi ładnie łapie, tak mi się wydaje przynajmniej... Książkowo wręcz. Razem z otoczką bierze, buźkę ma rozwartą ładnie... :confused2: dzisiaj w miarę spał nawet... Tzn budził się co 40min, ale zawsze coś...
 
genia...a ja ? mąż żartuje, ale i coraz bardziej wierzy, że urodzimy w środę 29.....

ściągnęłam kiedyś książkę o języku niemowląt....teraz nie mogę znależć wrr:-(
 
beti to do środy ;-) nie chciałam akurat 29 lutego, ale to taka wyjątkowa data :-D żona kolegi bardzo się ucieszy, bo sama jest z 29.02 :)
Ja sobie kupiłam "Język niemowląt" w pakiecie z "Językiem dwulatka", w Wetbildzie wyprzedaż była :) więc dużo taniej. Ja się uczę migowego dla niemowląt, po parę słów co jakiś czas (Mitra podrzuciła dawno temu linka, a ja znalazłam na chomiczku też inne znaki). Ostatnio zafascynowało mnie pożyteczne słowo :zawstydzona/y: "kupa" prosty gest a jak wymowny ;)))) Chłopu też te znaki migowe podrzucam :) niech się uczy.
 
Heh dziewczyny z tego co Biczusia mowi;) moze tez zachacze o 29.02:) :-) u mnie pol rodziny tak obstawia...heh i moze niedlugo zaklady zaczna robic kiedy urodze;) moj tata chociaz sie smieje ze Wnuczatko ciagle mlode bedzie:) jak co 4 lata urodziny:)
 
reklama
Do góry