reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

biczusia ja kiedyś miałam li dostałam na początek maść do smarowania,jest ona z takim aplikatorem który ułatwia wkładanie tej maść w ty.... jeśli masz je na zewnątrz a nie w środku proponuje posmarowanie ich miodem pszczelim,może śmieszne ale pomaga,tylko weź sobie tabletkę przeciw bólową jak się posmarujesz tym miodem bo mnie trochę bolało ale wygoiłam i jak na razie nie zapeszając mam spokój.Stary śmieszny sposób żeby d..... miodem smarować ale uwierz pomaga .
 
reklama
tesknilam za Wami ale juz bede w miare jak Adas pozwoli choc od rana nie spi ;)

Susi niee martw sie, bedzie dobrze. moj wazyl 1600, po wyjsciu 1900 a teraz rosnie i gdyby nie operacja mialby pewnie sporo ponad 3000, a ze 3 dni nie jadl i mial kroplowki to schudł
 
Jej jaką miałam dziś spokojną noc :-) o ile można to tak nazwać :-)
Niunia budziła się sama co 3h pół godzinki jedzenia i sama usypiała :-) jedynie stęka biedna przez sen, bo gazów puścić nie może i mnie aż serce boli jak ją słyszę :-(
 
Niunia budziła się sama co 3h pół godzinki jedzenia i sama usypiała:-) jedynie stęka biedna przez sen, bo gazów puścić nie może i mnie aż serce boli jak ją słyszę :-(
mój synek tak samo, ale przez gazy bardzo plakal rano, a ubieglej nocy w ogóle nie spaliśmy, tez daje espumisan ale odnosze wrazenie ze niewiele on daje
 
My tez dzis spokojną noc mielismy Mała zasneła o 20.30 i spała do 1.30 zjadła i dalej spac. Potem jedzenie o 4.30 i znowu spac od razu po jedzeniu i spała do 7 zjadła ale spac juz nie chce, rannego ptaszka mamy:-D

Ale sie wkurzyłam wczoraj, siostra mojego M miałą psa nam przywieść bo ona na weekend jedzie gdzieś tam. Miała być o 19 bo o 19.30 kapiemy Anielkę. Przyjechała koło 22 jak Mała już spała i wielce obrażona, że nie pozwalam dziecka budzić. No szczyt wszystkiego. I to jeszcze nie koniec ja zmęczona chciałam się położyć a ta siedziała u nas do 24.00 Koszmar jakiś.
Już nic nie mówiłam, ze względu na mojego M bo widziałam, że on też zły jest.

Lece jakieś śniadanko zrobic:)
Miłego dnia mamuski :)
 
Od wczoraj też daje 2-3 krople 2x dziennie, ale coś mi się wydaje, ze to musi po prostu przejść... podobno do 3 miesiąca tak może być :-(
 
Podobno koper włoski jest dobry, ale są różne szkoły, że może jeszcze zaszkodzić. Zastanawiam się czy spróbować...
 
hej

krisowa odzywaj sie brakowało Ciebie:-)

ja synkom masowałam brzuszek deliktanie by gazy uszły....teraz sa krople...koperek..spróbowac mozna ...jak nie bedzie pasował..to aut...a my czekamy......na akcje narazie cisza


genia piekne fotki..i chłopów mamy podobnych....hehe mój grubszy łysol...:-D
 
reklama
Do góry