reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Olcia, źle przystawiasz , jestem tego pewna. I przypuszczam ze właśnie nad poprawa produkcji pracuje. masz gdzieś w pobliżu poradnie laktacyjną?
 
reklama
Olcia. po pierwsze masz zmasakrowane cycuchy... to znak ze źle przytawiasz, nei am innej opcji. Juz pisałam karmienie NIE boli, a często jest po prostu przyjemne ;)

Dwa piszesz ze chop si e rzuca jakby był głodny i memla. pewnie jest głodny bo źle przystawiony się nie najad, memła bo chce wreszcie cos wydusic , meczy sie i rzuca cycem, i tak w kolo macieju...

A połozna chyba odwaliła robote.

Idz pogrzeb se w necie poszukaj jakiś info o karmieniu, poradników itd.. cały sutek ma byc zassany w gebie a nie czubek do memłania ( nie dziwie si eze boli swoja droga jak tylko końcówkę chapię), albo zawołaj tę cała położna jeszcze raz niech nie odwala roboty tylko ci pokaże co i jak, albo dzieciatej koleżanki zapytaj.

swoja droga przy tym co opisujesz to ide o zakład ze ci młody każe ci sie wypchać smoczkiem ;)
 
My dzisiaj mamy ciezki dzien.
Mala spala lacznie moze 3h.Najedzona jest bo po cycu butle dostaje.Usypia po 2h od jedzenia i spi 1h az ja glod nie obudzi.Nie placze bardzo tylko lezy i patrzy,czasem tylko cala sztywnieje i prezy.Ale nie placze duzo, nie wiem co jej jest.
Olcia nie pisz ze podajac smoka jest sie zla matka, bo ja i wiele dziewczyn smoczka podajemy.On nas nieraz ratuje, a napewno mojego m ktory cyca nie poda.
Mysle tak jak Mitra ze jest problem u Ciebie z przystawieniem.Bo mnie bolalo tylko jeden dzien jak mloda zle przystawiana byla.Potem obydwie sie nauczylysmy i jest bezbolesnie do dzisiaj.
Teraz wkoncu mam troszke wolnego bo m z pracy wrocil.Ale mamy nadzieje ze jak tak w dzien nie spi to w nocy pojdzie po drugim karmieniu grzecznie spac,bo od 3 nocy ostattnie karmienie nocne konczy sie nie spaniem przez minimum 1h.
MamaNiki- witamy w domciu,
Arlij mam nadzieje ze to jednak nie zoltaczka i wyniki beda OK.
 
Mitra- Ja mam już tak cycuchy zmasakrowane :-( już się goić zaczynało i jak tylko chciałam go nauczyć spać w łóżeczku to się zaczęło... I rzuca się na tego cyca jak mały psychopata :-p z takim wyrazem twarzy, jakby przez tydzień nic nie jadł... Przystawam go i on memla jak imadełko i tak się patrzy na mnie... hehe usypia za chwilkę a jak tylko mu cyca wyciągnę, to kręci się, wieci, 10min i koncert.

olcia u mnie podobnie. Ale ja karmiłam z nakładkami, zeby sutki wyleczyc i teraz chce wrocic do samej piersi- z jednej pieknie je, nic nie boli a drugiej nie chce, bardziej zawzieta jest niz ja bo tak wierzga i sie drze, ze ulegam i karmie ja z nakladka...ciekawe czy kiedykolwiek uda mi sie pozbyc tych nakładek?:(
 
dagrab to i tak super, że mała nie płacze, pomyśl co by było gdyby zdecydował się krzyczeć ciągle? mi to bebenki w uszach juz trzeszcza
 
Cho wiem wiem ze nie jest zle bo nie placze caly czas, ale to dlatego ze jest na rekach albo na moim brzuszku,choc czasem udaje mi sie ja odlozyc na jakies 15 min do lozeczka badz sofe w duzym, no ale po tym czasie placz.Nie wiem co jest grane.
 
dagrab - mała pieszczoszka z niej :) chce byc ciagle blisko rodziców, przerabiamy to samo ale z płaczem. Dzisiaj to nawet na kibelek poszła z Larą na rękach- terrorystkę taka małą mam, ale jak widzę nie tylko ja ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.

Olcia
- jakbym czytała o swoim maluchy, też tak mieliśmy. To chyba, każdy maluch tak ma, że non stop by jadł. Głowa do góry !!! Jak masz z masakrowane - to polecam odciąganie mleka i przez parę dni karmienie butlą. Ja tak zrobiłam i jest o wiele lepiej. Filip dalej ciągnie z cyca ale już się na niego nie rzuca ;)

Mitra
- zgadzam się z tym przystawianiem. Mi teraz mały łapie dobrze, ale czasem się zdarza, że źle złapie i to boli. Co do smoczka - to mój go tylko na spacer chce, a w domu mogę o tym zapomnieć. Kuba brał smoka, a Filip wręcz odwrotnie...

Dee - pisałaś, że pijesz bawarkę. Smaczna jest? słyszałam, że lepiej działa niż herbatki laktacyjne.

Malborka, Mama Blaneczki
- trzymam mocno kciuki !!!

Mama Niki - fajnie, że jesteś ;) synuś ma cudne włoski

Dzisiaj wyszłam na chwilę do kuchni, bo Filip zasnął... za jakiś czas słyszę, że płacze i nagle cisza. Lecę przestraszona zobaczyć co się stało i widzę. Kubuś podszedł do brata, położył się koło niego, dał mu rękę. Filipek zasnął trzymając mocno Kubę za palec :D mówię Wam super widok, aż łezka się mi zakręciła.

DSC02678.jpgDSC02679.jpg

Cho
- a ja mimo, że nakładek używałam, ból odczuwałam nadal. Więc zaczęłam odciągać i teraz znów na cycu jesteśmy i jest o wiele lepiej ;)

Digitalis
- córcia podobna, bardziej do Ciebie niż brata ;) co do metody 4-5 nie słyszałam ale spróbuje, może to pomoże.

Filip śpi mi na rękach, moja przytulaneczka. Z chęcią poszłabym spać, dopadło mnie przeziębienie - gardło mnie boli i mam chrypę, czasem z nosa cieknie...

Mogła by wiosna już być !!!

Miałam Wam powiedzieć ostatnio zostałam mile zaskoczona, dostałam - a dokładnie Filip dostał body od Jurka Owsiaka. A to dlatego bo urodził się w dniu, w którym był XX finał Orkiestry ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze, widze że nie tylko moja Anielka jest terrorystka jesli chodzi o rece. Dobrze, ze chociaż w nocy wystarczy ja położyć i usypia, wprawdzie w moim łózko ale zawsze.

Mała niechce jesc tego mleka. Nie wiem co robic. Płacze z głodu ale jak daje to wypluwa. Płakać mi sie chce.
 
Do góry