reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
magdabb - po mnie widać że karmienie nie ma wpływu... u mnie jutro mija miesiąc i niestety nie dopnę żadnych spodni, w niektóre nawet nie wejdę - 4 nadmiarowe kg siedzą w brzuchu i biodrach i nic tego nie może na razie ruszyć :/ trochę mnie to załamuje
 
Mama p. Glibowska jest stara i ślepa :-D znajomej córkę badała przez body, bo było w kolorze cielistym i nie zauważyła :-D zresztą ona leczyła nawet mojego męża więc ... odpuszczam :-D wiek robi swoje. A z położna jestem umówiona na piątek ;-)

Polcia znów nie chciała się odessać. Łapała cycka i puszczała mimo, że było mleko. Może to o tą bliskość chodzi, że chce mnie czuć. Probowałam jej włożyć smoka, ale albo nie potrafię, albo ona go nie chce. Wydaje się taki duży... no nic. Póki co usnęła. Zdjęłam swoją koszulę i położyłam obok głowy :-) póki co śpi.
A jutro do przychodni przyszpitalnej :-) będziemy się badać i zobaczymy jak to karmienie matce wychodzi...
 
Krisowa- podziwiam Cie Kobietko dzielna i zdrówka życzę dla Okruszka :***
Juniorek póki co śpi... Wykąpany, nakarmiony i co najważniejsze-w łóżeczku. Mam nadzieję, że zdążę się troszkę zrelaksować pod prysznicem :-D
 
dziewczyny co do smoczków to my mamy aventu i jest dla nas wybawieniem :) Lara ciągle by przy cycku leżała i ciumkała, nic bym nie zrobiła na bank a tak to wtykam jej monio do buzi i moge isc pod prysznic :) uspakajamy ją w ten sposób, jak zaśnie to sama go wypluwa.
Czy to prawda że smoczek trzeba wymienić na nowy po miesiącu?
 
Mi też udało się dopiąć w dżinsy sprzed ciąży tyle, że gruba byłam przed ciążą i brzuszek miałam. Teraz zamierzam nad sobą popracować o oprócz tego co w ciąży przytyłam zrzucić dodatkowo 15 kilo.

Paluszek_ super, że już w domu jesteście.

Moja córa po cc też miała podawaną butelkę. Urodziłam rano, po południu na chwilę ją przywieźli i pierwszy raz przystawiłam do piersi. Potem na pokój przynosili butelki ale konsekwentnie zaczęłam ją karmić piersią gdy już była przy mnie. Smoczek dostała, gdy przyszliśmy do domu i w żaden sposób nie zaburzyło to u niej odruchu ssania. Tym bardziej, że wtedy dziecko dopajało się glukozą więc miała kontakt z butelką.

Z moimi piersiami już lepiej, Tymek w ciągu dnia wyciągnął nadmiary i nie są już bolesne. Jedynie na wieczór gorączka wróciła. Chyba łyknę paracetamol i pójdę spać.
 
ani83, jak bierzesz prysznic to po rozgrzaniu pochyl się do przodu i poobijaj o siebie piersi jak piłeczki- pomaga pozbyć się bólu i rozbija guzki- u mnie to zadziałało. Jak kładłam się spać z apapem to i tak budziłam się w nocy cała mokra z dreszczami.
 
Witam. Może to głupie ale nich ktoś wytłumaczy blondynce czyli mi:-D że no właśnie gdzie ja was potem znajdę jak minie luty??? bo np,stycznia2012 nie widzę no i co ja mam mysleć hmmm gdzie to wszystko potem ogarnę bez was co????
 
reklama
Do góry