reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dee-nie ma się co zamartwiać o maleństwo z maleństwem wszystko ok:tak:ja teraz przechodziłam angine mój lekarz przepisał mi antybiotyk Duamox,mozna go brać w ciąży,też byłam zła jak nie wiem co -początek ciąży a ja chora i na antybiotyku.POmału koncze antybiotyk,a zła jestem bo koniec marca tego roku usunęłam ostatnie migdały i teraz jestem bez.Myślałam że nie będe chorować a tu prosze już druga angina.Życzę du żo zdrówka:tak:A tymczasem dobrej spokojnej nocy!
 
reklama
oj widze ze pogoda nie sprzyja, ja wlasciwie z domu wychodze co 2-3 dzien i na krotko takze nawet nie zdazy mnie przewiac... juz wczesniej polecalam propolki na gardlo, ewent. tantum verde spray. Najlepiej wygrzac sie w cieplym lozku i leczyc domowymi sposobami:)
 
Hello,
Uuf ja na szczęście zdrowa jestem. Z tym, że ja siedzę cały czas w domu. W pierwszej ciąży miałam anginę na samym początku też mi przepisała lekarka Duamox. Ale kurcze, jakoś mam uraz w głowie bo potem poszłam na usg i ciąża obumarła. Jestem okropnie już przewrażliwiona.

Jednak śluz ten taki żółtawy raz się mi kilkoma kropelkami puścił i to tyle. Jak zwykle panikowałam :/ Bardziej sutki mnie bolą niż cycki, ale ból jest nieodczuwalny. Nie wymiotowałam od 2 dni :) ale mam lekkie mdłości. Za to jem normalnie i dużo. Właśnie również tem. sobie mierzę TAM i mam ciągle 37,1-37,2 - czy patrząc na temperaturę mogę być spokojniejsza jeśli chodzi o ciąże? A tak pytam.

Jutro mam wizytę...eh a mi dziś śniło się, że byłam w szpitalu na ginekologicznym. Boję się jak cholera.

Piję kawkę rozpuszczalną z dużą ilością mleka i wpitoliłam dwa pączki :)

Pierwszy bełt zaliczony...i po pączkach :(
 
Ostatnia edycja:
ojej.. szaruga, słota.. ja się dopiero wyklułam z łóżka.. na 14-stą do pracy.. też jestem przeziębiona, przykryłam się w nocy dodatkowym kocem żeby się wygrzać. Ale nos zatkany i zielona wydzielina z gardła. Buu
 
oj pogoda nam nie sprzyja dziewczyny. Nie dość że mdli to przeziębienia wszystkich łapią. Pocieszam się że kataru nie mam, ale i tak ledwo się trzymam. Wysłałam męża po ten syropek więc miejmy nadzieje że pomoże. Zastanawiam się czy nie zacząć nosić pasa ciążowego na tą szarugę żeby wygrzać maleństwo. Śmiesznie to brzmi bo dopiero początek ale coś czuje że mnie od spodu przewiało:-(
 
lady87 ja tez slyszalam ze temperature mierzyc mozna i powinna byc podwyzszona, ja pare razy zmierzylam, gdy mdlosci zaczely mi przechodzic, ale na co dzien nie mierze, bo jak spadnie to i tak nic nie poradze - bedzie juz za pozno- wiec wole rano nie denerwowac sie pomiarami.
 
hej dziewczyny

Rany jaka ta pogoda dobijająca:no:u mnie dziś cały czas pada no masakra jakaś.Dziś mam dzień laby nie muszę gotować bo teściu nas i szwagierke i szwagra na obiad do restauracji zaprasza.Nie wiem jaka to okazja aż jestem ciekawa,może teściu chce uczcić że dzidziuś będzie.Mała zasnęła mi o12 a przed 14 będe musiała ją obudzić bo o 14 mamy być w restauracji normalnie to tak 2godzini mi śpi w dzień.

Laydy-może to poprostu zbieg okolicznosci czy coś,ja to w anginie jestem stary weteran potrafiłam mieć angine co miesiąć,dlatego też pod koniec marca tego roku usunęłam ostatnie migdały bo były bardzo powiększone i poranione,no i non stop te anginy.Teraz mam nadzieje że będzie lepiej i nie będe tak chorować,teraz nie wiem od czego ta angina.Może od klimy w aucie bo jak jeździmy to zawsze włanczam bo mi duszno.W pierwszej ciąży też miałam angine chyb a 2 albo 3 razy i musiałam brać antybiotyk.Nicol urodziła się cała i zdrowa (odpukać)to chyba zależy od organizmu.

Digitalis,mina29-dużo zdrówka życze coby chorubska poszły precz! ja dziś rano wziełam ostatni antybiotyk,teraz musze się cieplej ubierać.Wczoraj miałam jakiś taki dzień że mi zimno było.Nigdy nie mam w zwyczaju pic kakao ,a teraz coś mam takie zachcianki i popijam częto takie cieplutkie:tak:

Dziewczyny musicie mysleć pozytywnie o ciąży napewno będzie ok,łatwo mi się pisze ale trzeba być dobrej myśli bo przecież takie życie w stresie to masakra,a stres napewno niesprzyja ciąży.Ja pamiętam w pierwszej ciąży chodziłam taka nerwowa!tak mi hormony szalały że szok,bez powodu darłam się na m,no i mała jest taki troszke nerwus ,może przez to że ja się tak denerwowałam nie wiem.Nic zmykam pić kakao bo coś mnie mały głód dopada a niechce nić jeść jak o 14 ide na obiad.Miłego spokojnego weekendu dziewczyny:tak:
 
witajcie, wybaczcie że się nie odzywam, ale mój maż pracuje cały czas na komputerze,
mnie męczą mdłości... senność, to chyba dobrze wróży??
dziś rano wypiłam kefir i pojchałam do kościoła... mysłałam ze zemdleje a mdłości o mało co nie zamieniły się w wmioty, koszmar ale daliśmy radę z maleństwem, wyspaliśmy się i jest ok

mama NIKI DUKAN kochana DUKAN i ostatnio jak byłam u dietetyka to byla zdziwiona ze udało mi się zajsć w ciaże po takiej diecie, ktora rozwala metabolism i wyzwala gigantyczne poziomy insuliny wiec troszke mnie postraszyła, ale teraz mogę ciut przytyć, chcialabym max 15, dlatego chodzę do dietettyka ale o dukanie juz nei pomysle :) choc dał mi szanse schudnac, nie raz juz próbowałam stracic wage

coja gratuluje serdecznie, ja tez starałam sie wiele lat, udało mi sie dopiero teraz jak odpusciłam naturalnie, sama przechodziłąma przez iui
ja mam troszke wiecej strachu bo moja ppoprzednia ciaza sprzed 4 lat tez naturalna, obumarła, ale jestem dobrej mysli
 
Ostatnia edycja:
Dziś sądny dzień dla mnie, a nie wspomnę jaki stresujący. :/ nawet z nikim nie mam za bardzo pogadać bo mąż zapomniał komórki wziąć do pracy :/. Ehhh.............. o 15.30 mam wizytę.
 
reklama
lady87 - trzymam kciuki i odezwij się po wizycie. Ja dzisiaj mam wizytę u endokrynologa bo lekarzom nie spodobały się moje wyniki tarczycowe. Najwyżej dojdzie kolejna tabletka, już ich tyle biorę że jedna w tą czy w tamtą różnicy nie zrobi :-).

to Twoja pierwsza wizyta czy już kolejna (sorry, ale produkujecie tyle tych wątków że nie nadążam co i kto) ?

powodzenia
 
Do góry