reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Jestem na IP. Skurcze mam na poziomie 50-60 nie wiem czy to duzo. Po kazdym skurczu czuje plum do majtek. Sprawdzilysmy to z polozna nie sa to wody, wiec co? czekam na wejscie do gabinetu i bede pytac o co chodzi :-)
 
reklama
Cześć dziewczynki

Moja malutka grzecznie śpi. Od wczoraj mam małego aniołka w domu. Chyba wyczuła że mama smutna jak ona płacze i taka grzeczna się zrobiła, aż miło:-D

Dee ojj a już myślałam. widocznie jeszcze nie czas dla Polci. za dobrze jej w brzuszku. 50-60 to już całkiem sporo. ja miałam na IP skurcze 30. Mnie potem taki wodnisty czop z krwią odchodził, może to to
Odetka super. Gratulacje dla szczęśliwych rodziców
 
Witajcie
Wróciłam do krainy żywych wczorajszy dzień cały przeleżałam, nawet niewiele pamiętam nic nie mogłam jeść, bo ciągle mnie muliło do tego okropny ból głowy i mięśni:no:Dzisiaj jest już super
Wczoraj moi zrobili mi niespodziankę, weszli cichutko do domu i córcia z taką olbrzymią czerwoną różą przyszła do sypialni wołając mama may dla ciebie niespodziankę jak ją niosła wypadły z niej kolczyki:-DByli z tatusiem razem u jubilera i córcia wybierała. Wczoraj nawet nie miałam siły, aby jakoś specjalnie im podziękować, ale dzisiaj dostaną fajny obiadek i deserek
Rano byłam na Ktg zapisał się jeden skurczyk i tyle:dry:
Dee trzymam kciuki:-)
Arli u nas dzisiaj biedna dozorczyni cały czas macha łopatą i śmiałam się, że jej pomogę to może coś ruszy. Przytulanki tez by zadziałały, ale zupełnie nie mam nastroju zwłaszcza, że dół mnie trochę boli.
W naszym przedszkolu maluchy jeszcze nie chodzą na jakieś dalsze wycieczki zresztą nie wiem, czy dałoby się nad nimi w kinie zapanować:szok:
Siwa takie wiszenie bywa przejściowe nie poddawaj się a starszej córci może niech tata, albo dziadkowie poświęcą teraz więcej czasu
Sonka życzę wytrwałości w karmieniu,
Odetko gratuluję
Sylcia szybciutko wracaj:tak:
Olcia:confused:
 
Ostatnia edycja:
sylcia ogromne gratulacje Walentynkowego synusia:)

Odetka
dobrze że już po bólu, wypoczywaj dużo - gratulacje dla szczęścliwych rodziców:)

na86 a te czopki to co niby miałyby zdziałać, bo nie bardzo rozumiem?

Dee najgorsze to to bezczynne czekanie na IP, ale miło że od razu Ci USG zrobili, przynajmniej wiesz że z dzidzią wszystko gra. Ciekawa jestem co Ci powiedza, mi przy skurczach 40-50 napisali że to przepowiadające. Pamietam że podczas porodu grubo ponad 100 sie pisały.

Suzi86
też juz zaczęłam poprawiać ustawienie sprzętu do KTG bo pielęgniarki mają to w nosie, a ja potem czuje skurcze a one sie nie zapisują. Dzis jak poprawiłam "sonde" czy jak to tam sie zwie to nawet ponad 90 skurcz wyszedł:)


Antila
słodziutka niespodzianka:) jeszcze tak z zaskoczenia;)
cyśka jak wieje od okien to czapkę zakładaj, ale tak to nie ma specjalnej potrzeby, zwłaszcza jak ma spocona główkę.

trina
to widze że u Was też duża dziewuszka się szykuję. Zaraz jadę na usg to dowiem sie dokładnie ale obstawiam że Ala ma już 3800 spokojnie. Zwłaszcza że cały czas przybieram na wadze;)

siwa79
na początku niestety trzeba karmic na rządanie żeby mleka było tyle ile dzidzia potrzebuje, z resztą żołądek maluszka malutki to trzeba go co chwila napełniac, ale poczekaj trochę i wszystko sie unormuje. Z czasem przerwy w karmieniu będą coraz większe.

Mitra
u mnie z kolei piszą się tylko te bóle krzyzowe, samo napinanania brzucha KTG mi nie wykrywa.

a mnie dzis zaskoczyły chłopaki od męża z pracy bo przynieśli nam wielkiego Miśka pluszowego dla małej, bodziaka z falbanką i sukieneczkę elegancka na 68cm. Mąż az sie zdizwił: to ona juz się urodziła że prezenty dostaje? Miły gest, juz sie chyba tez doczekac nie moga kiedy wyjdzie;)
 
Digitalis ze mnie w szpitalu to niemal wariatkę zrobili, no bo jak to rodzę, skoro dopiero 38 tc, a ktg nic nie wychwytuje.. dlatego sama sobie ustawiłam te czujki jak pielęgniarka wyszła,taka zła byłam, że szok, a lekarz do mnie: to chce iść pani na porodówkę?, ok ale długa i ciężka noc przed panią... a jakie gały miał jak się okazało, że po 4h mały był u mamuni po drugiej stronie brzuszka ;p wszystkich do jednej szuflady biorą...

nakarmiłam małego i sama idę teraz coś zjeść:)

teściowej mam dość jednak, zawsze ją lubiłam bardzo, ale teraz daje mi w kość:/ jak przychodzi to się ciągle pyta: a piłaś mleko?, a piłaś dużo? nie pij zimnego! a jadłaś już? o a mały znowu się żółciutki zrobił.. wkur... mnie bardzo jak przychodzi, mały to czuje i robi się przy niej niespokojny:/ dzieci są niesamowite, że tak wyczuwaj atmosferę:)
 
dzień dobry mamusie:-)
Melduje się nadal w dwupaku,choć wczoraj miałam nadzieje że cośik zacznie się dziać a tu nic.

Jak dobrze przespać całą noc !!!może ze 2 razy byłam na siku.Rany ale przedwczorajsza noc i dzięn to jakaś masakra,te mdłości biegunki,nawet kości mnie łamały a wieczorek krzyż tak dawał popalić że m bidul musiał masować.

Arlij-U nas tak ładnie bielusieńko wszystko już tak mocno zasypane a nadal mocno pada i pada,też się boje że jak się coś zacznie to będziemy nieźle zasypani.Pod domkiem odsnieżane na bieżaco-m i jego pracownik na zmiane odśnieżaja ale moment i znów zasypane czyli mają dziś z tym śniegiem syzyfową prace.

Cyśka -Ja Nicol jak była mała zakładałam czapeczke po kąpieli apotem ją zdejmowałam,w dzień nie nosiła a zwłaszcza przy jedzeniu bym nie ubierała bo dziecko musi się przy jedzeniu troszke napracować wieć zapewno ciepło.Chyba że masz chłodnow domku.U nas napewno będzie Wiktorek bez czapeczki bo w domku ciepełko w kominku cały czas się pali.

Obiadek się gotuje-dziś tylko zupka ważywna ale starczy,ja to wogóle po wczorajszym mulącym dniu na jedzenie nie moge zerkać a przydało by się zacząć ten torcik walentynkowy od ema choć boje się go jeść coby mnie znów nie zemdliło!

Dee-kurcze to wkurzające to biegnie tam i spowrotem ,zobaczymy co Ci tym razem powiedzą ale myśłe że już chyba zostaniesz i zaczną się przygotowania do porodu!!!jakby co to trzymam kciuki!!!!


Też jestem ciekawa jak tam u Olci po cc zapewne dochodzi do siebie!ciekawa jestem jak tam Sebulek.


Odetka-gratulacje dla Ciebie i ema niech Wam maleństwo zdrowo rośnie!!!

Nic zmykam doglądnąc zupki,miłego dzionka kochane zerkne potem podczytać.




Dee-teraz podczytałam no to na bank już!!!!!!!kochana trzymam kciuki ażeby szybko i jaknajmniejboleśnie poszło!!!!jeszcze troszeczke i bedziesz tulic Polunie!!!!!
 
Dee_ NO NARESZCIE!!!!!!! Teraz to już napewno ruszy wszystko:-) Życzę Ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu.Trzymaj się kochana!!!!!!!!!!!!!
 
Suzi86 oj kochana jak ja cie doskonale rozumie ja swojej też nie mogę znieść już przed porodem mi dała po palić że chyba to przeznią wcześniej wylądowałam na porodówce,a teraz też ciągle przyłazi na góre do mnie i pyta i zagląda sama jej osoba mnie tak wkur....... że masakra patrzy mi na rece jak pani ze sanepidu zamiast mi pomóc to ciągle pyta i poucza zabije ja kiedyś normalnie wredne bebsko,dobra mała spi to ide po prasować i włączyć pranie bo niewiem znowu kiedy odejde od niej.Pozdrawiam.

Dee_ trzymam kciuki żeby poszło szybko i bezboleśnie.
 
reklama
siwa79 moje dziecię ma czasem takie chwile ze co chwilę ją przystawiam do piersi, też mnie to czasem wkurza, ale co mogę zrobić skoro chcę karmić piersią?
 
Do góry