reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
daissy - u mnie taki wiatr wieje i sniezyca panuje ze moje się wyjsc na spacer, a byłyśmy dopiero dwa razy, bo wczesniej były mrozy...
 
Dee-nareszcie!!! szybkiego porodu!
co do skurczy, to mi się jeden 36% zapisał. A tak kilkanaście , dwadzieścia %. No chye kasłałam, to i pona 40 wyszło, ale to się nie liczy :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Antila, Digitalis - jakie miłe niespodzianki:), super;)

Antila
- pojechali z całym przedszkolem, jakaś oferta teraz jest w kinie Kijów dla grup szkolnych i przedszkolnych, że zapewniają dowóz dzieci do kina i z powrotem. Wszystkie grupy pojechały ale oni już w ramach swojej grupy 3 -latków jeździli jesienią do groty solnej na zabiegi i było ok wiec teraz mam nadzieję też. W czerwcu też mają mieć całodniową wycieczkę do Czasławia do zaczarowanego wzgórza

Dee - oj życzę Ci z całego serca żeby się zaczęło w końcu!!! i oczywiście szybkiej i bezpiecznej akcji:)

daissy - to miłego spacerku:)


hmm z tymi skurczami to faktycznie....ja wczoraj czułam przy badaniu i wydawało mi się, że to coś więcej niż stawianie brzucha ale nic sie nie pisało...może źle mi założyły ale to niekoniecznie...to były pewnie tylko takie zwykłe skurcze bo nie mam ich systematycznie i za często, takie stawianie brzucha bardziej..
 
Ja z moim Gabryśkiem jeszcze nie byłam na spacerku.Jak już go zaczełam werandować i mieliśmy iść na spacer to zaczęły się te przeklęte mrozy.A dziś jak mróz mały to wieje i śnieg pada cały dzień.A już mi się tak marzy żeby pójść z nim na pierwszy spacerek i żeby się trochę zahartował. Jak pech to pech.
 
Dee- 3 mam kciuki!!! mam nadzieje ze bedziesz iala lepszy porod od mojego!!! Ja wykasowalam z pamieci porod od godz 23 do 5 rano :tak: bo pozniej juz znieczulenie no i Tynka na swiecie.
A jutro czekamy na wizyte poloznej, zobaczymy co powie.
Moja tez caly czas najlepiej przy cycu by siedziala, ale tez nic bym nie zrobila wiec dokarmiam mm.Ale najpierw cyca ciagnie 2-3 h non stop.
Kiedy zazynalyscie werandowac??
Ja chetnie juz bym wyszla z mala.
U mnie tez czapka po kapieli tylko zakladana, ale na cala noc bo malutka ucho mi jedno zagina.
 
reklama
Hej Ciotki Klotki :-D Jesteśmy już z Sebastiankiem w domku :-) jest... idealny :-) śpiocha cały czas, budzi się na karmienie tylko... Nawet jak narobi w pieluchę to z ciężkim sercem muszę go rozbudzać, żeby przewinąć. A on wtedy tak zawodzi... Ojoj... Ale strachu sie najedliśmy... Ale o tym w odpowiednim wątku :-)
Widzę, że ładnie się posypały porody... :-D Gratki dla wszystkich Mamusiek!!!
Nawet nie staram się Was nadrobić bo to niemożliwe... :-p
 
Do góry