reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Jejku Mitra jaka ja slepa (mam na to papiery).
Alez Ty masz pieknego synka! i dopiero teraz zauwazylam kocura.
Jejku jakie oczyska i wloski! (u synka znaczy sie)
Widzialam, ze zalozylyscie watek ze zdjeciami bede musiala sie zmobilizowac. Ale na razie ssak wola.
 
reklama
Hellol

Digitalis, wlasnie lekarz mi jeden powiedzial ze beda robic masaz, a dzis bylam i inny stwierdzil ze jeszcze nie tzreba, w czwartek mam termin, a wpiatek mam przyjsc na usg, wizyte mam w poniedzialek i jezeli nie urodze do tego dnia to zrobi mi masaz i ustalimy jakby co date wywolania porodu, tez bylam zdziwiona tym ze chca przed terminem zrobic masaz, no ale na szczesxie nie trzeba bylo go robic, i wiem ze bolesny jest dosyc wiem :(

Antila, zdrowka zycze Kuruj sie kuruj :)))

Dagrab, superrr ze juz w domciu jestescie :*

Geniusia, powodzeniaaaa :)

Paluszek, noo moglaby corcia wyjsc :))) oby szybciutko akcja sie rozpoczela :)

Magdabb, u nas Nadie krotko karmilam bo miala niby alergie na moj pokarm, ja podawalam jej SMA gold, ale bylo strasznie ciezkie dla jej malego organizmu, wiec zmienilam na aptamil, to w sumie odpowiednik bebilonu w irlandii, i wszystko bylo rewelacyjnie, na cycu Nadia nie ulewala tylko wymiotywala fontanna kupy nie umiala zrobic a jak zrobila to boszzzzz nie wiedzialam ze tyle moze sie znalezc kupki w takich malych jelitkach, plakala skoora bordowa byla ahhh siedem swiatow :( niewiem jakie Ty masz mleka tam u siebie Moze skontaktuj sie z polozna czy lekarzem, ja mialam z Nadia super polozna moglam dzwonic o kazdej porze zawsze przyjechala naprawde byla super, a teraz na moj region przypada polozna ktora jest pozal sie panie Boze podnobno,
 
Jejku Mitra jaka ja slepa (mam na to papiery).
Alez Ty masz pieknego synka! i dopiero teraz zauwazylam kocura.
Jejku jakie oczyska i wloski! (u synka znaczy sie)
Widzialam, ze zalozylyscie watek ze zdjeciami bede musiala sie zmobilizowac. Ale na razie ssak wola.

Isia dzięki, ale włoski i oczyska u córy ;) Tito jest małym łysolkiem :)
 
A no to piekna cora! A jak teraz wyglada? Tez ma taki fryz bujny?
Tito tez sliczny.
Moje dzieciaki wszystkie mialy oczyska wielkie i rzesy dlugie a Martinek nie wiem skad ten blond wzial. I ma pasemka blond i rzesy i brwi tez blond.:confused:
 
Magdabb - jak nie znajdziesz enfamilu, poszukaj jakiegoś innego, na pewno mają jakieś specjalne mleko dla dzieci ulewających, mających refluks. Musi być, może w aptece ichniejszej popytaj.
Isia - daj sobie czas, jesteś dopiero co po porodzie, hormony działają i to normalne, że masz obniżenie nastroju. Ważne że zdajesz sobie z tego sprawę. A mężowi powiedz o co chodzi, żeby jakies niedomówienia nie prowokowały sytuacji konfliktowych, bo później może być trudno to odkręcić.
 
Hej kochane,
ja nadal w dwupaku :-( byłam dziś u gin na KTG, miałam nadzieję, że mnie zbada dowcipnie, ale niestety. Tylko KTG. Pytałam o wczorajsze bóle - myślałam, że zejdę jak mnie w środku pochwy zaczęło kłuć, to powiedziała, że te w środku świadczą o skracaniu się szyjki macicy. Jak to stwierdziła "mała nieźle buszuje" więc mogę sobie jeszcze poczekać. Według OM mam termin na 17.02 więc jeśli do tego czasu nic się nie zmieni to w poniedziałek mam się po prostu stawić na IP do szpitala który chcę i niech tam robią KTG. Dzisiejsze wyszło wzorowo, nawet powiedziała, że są częste małe skurczyki, ale to jeszcze o niczym sie świadczy.
Chyba przez to moje wyczekiwanie i w ogóle mam zły humor. Strasznie się czepiam, nic mi nie odpowiada i wszystko mam gdzieś. Ogólnie - strzeliłam focha na własną córcie :baffled:


Justyn_ka, Geniusia
trzymam kciuki!!

Na poprawę humoru chciałam jechać do jakiegoś pepco czy coś, kupić szczoteczkę do włosów (musi być z włosia naturalnego, czy taka canpolu itp wystarczy na miękkość?) cążki i nożyczki może...
Jednak mąż wpadł na pomysł, że pójdzie na siłownie - dawno nie był i w sumie go rozumiem. Też musi odreagować. Jak sam stwierdził, po siłowni czuje się szczęśliwszy.
Jak wróci to może pojedziemy.. nie wiem.

Idę Was podczytać...
 
Isia koniecznie z kimś porozmawiaj, to że nie masz ochoty na bliskość jest efektem działania hormonów więc spokojnie. Czytając Twój opis nie sądziłam, że aż tak źle zapamiętasz swój poród:-(
ArliJ my już rozmawialiśmy i zaraz po porodzie pójdziemy się zapisać planujemy od października( wtedy skończą mi się wszystkie urlopy), ale nie wiem czy się uda. Aby się dostać do żłobka dzieciątko musi mieć meldunek chociażby czasowy na terenie gminy Kraków
Mitra już pytałam, ale nie doczytałam odpowiedzi, ten Wasz kot to rosyjski?
Zaniosłam do przedszkola koszyk ze słodkościami walentynkowymi ozdobiony serduszkami i czerwonymi kokardkami panie się bardzo ucieszyły. Przy okazji podziękowałam za cały semestr:-)
Dee takie z włosia nawet nie są polecane, bo włos naturalny ma taką strukturę, iż mogą się w nim zbierać bakterie, więc spoko Canpolu możesz kupić. Hi Hi mogłaś iść z mężem na siłownie wtedy na pewno by coś ruszyło;-):-D
Mam jeszcze pytanie do mam starszaków, czy pozwalacie i jak długo oglądać bajki w tv lub na komputerze. Ja mam wyrzuty sumienia, bo ostatnio mam mniej siły na zabawy z córą no i idę na łatwiznę:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dee to na suwaczku masz według usg wpisany termin?

ja według OM mam na 21.02 a według Usg z 12 tygodnia na 18.02 a według dwóch ostatnich badań usg na 23.02 ...

Idę tez jutro na samo ktg, zobaczymy co tam wyjdzie....generalnie zawsze na wizycie miałam badaną szyjke plus usg ale jutro mam tylko ktg. Ogólnie lekko pobolewa mnie od krzyża, takie promieniowanie...może powoluśku tam coś się szykuje.....ja nie napieram ale wolałabym sie wyrobić w terminie, nie chce potem tak czekać i się borykać co dalej...l4 mam do 22.02 więc wolałabym już kolejnego nie brać....

Rozumiem Cię Dee bo to na dodatek pierwsze dziecko i czekasz już całą sobą na przytulenie a tu uparciuszek malutki:)

Antila - bardzo miły gest:) a z tym żłobkiem to własnie też czekamy na poród no i mam nadzieję, ze jak na wiosnę dopiero to będzie łatwiej bo ja miałam na mysli maj ale 2013 r. jak będzie miała ponad rok. Z tym meldunkiem to wiem dlatego tylko mąż ma meldunek tutaj a my z Nadią w Krakowie nadal..tam tez Lenę zameldujemy - u szwagierki bo inaczej to nie byłoby szans...
 
Ostatnia edycja:
Isia dzieki raz jeszcze, córa teraz wygląda tak ( włoski jej słoneczko rozjaśniło ;) ) To chyba fajnie ze twoj synek bedzi troszkę inny, ja sie ciesze, choć możne rzęsy mógłby mieć dłuższe ;) no ale córa chyba wzięła i jego porcje akonto. :-D

_DSC0172.jpg


Antila musiało mi umknąć Twoje pytanie, kot to rusek, ( no prawie bo kupowany jeszcze bez rodowodu).

Dee jak chcesz przyspieszyć , masuj sutki, serio , serio :)
 
reklama
Arlij, mam właśnie z OM :-D ostatnia była 10.05 więc termin 17.02. I mimo suwaczkowych prób to ciągle pokazuje mi, że termin jest jutro... na USG mam 14.02. Zobaczymy :p

Mitra to idę się po sutach posmyrać :-D mimo, że miłe to nie jest :baffled:
 
Do góry