reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja jednak nie pojechałam na IP w sumie doszłam do wniosku ze ruchy czuje dobrze to po co te moja córkę na siłę z tego brzucha wyciągać... bałam się ze mnie zostawią albo beda wywoływać w sumie to dopiero 3 dzień po terminie...ide za to do swojego ginekologa na godz. 20 zobaczymy co powie, pewnie mnie zbada może cos sie ruszy...a tak ucze się cierpliwości:) podobno przy dzieciach bardzo potrzebna:):) Poza tym zaliczyłam już dziś wielki płacz - ze mała nie chce wyjsc potem jednak mi przeszło i poczułam przypływ euforii i doszłam wtedy własnie do wniosku ze jak chce to niech jeszcze sobie siedzi i tak ją kocham:) Potem znowu dołek i wpadłam wręcz w histerię z powodu tego, że nie mam zimowych butów pasujących do spodni które sobie przyszykowałam na wyjście ze szpitala i jak ja bede przy wypisie wyglądać:-):szok:, hormony mi szaleją na maksa...:)
Dee jak zobaczyłam ze ostatni post wiadomości ze szpitala i z galerii maluszków jest Twoj to w pierwszej chwili pomyslałam ze się rozdwoiłaś:):)
Co do masażu sutków to w weekend sobie zafundowałam - niestety efekty są takie ze teraz tylko mocniej bolą:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć Dziewczyny,
Dee ja też jak zobaczyłam że ostatni wpis od Ciebie to pomyślałam, że już coś się dzieje;) w sumie okazuje się że mamy tak samo, bo ja z OM na 17.02 ale z USG wyszło później, od czego to zależy?
 
Z USG mi wyszło wcześniej właśnie :-)
Może od momentu zapłodnienia, ja wiem dokładnie kiedy do niego doszło - no może +/- 1 dzień, bo próby były dwie :-) wyjdzie kiedy wyjdzie...
 
Fakt wyjdzie kiedy wyjdzie, w każdym badź razie już niedługo:) robiyście może badania na paciorkowca?(ten wymaz) nawet nie sądziłam, ze tak długo trzeba czekać na wyniki..to bym zrobiła wcześniej, a tak to mam nadzieję, żę jeszcze zdążę odebrać wyniki. Jak widzę te maleństwa które już są po tej stronie brzuszka.. ale śliczne są:)! niesamowite jak już wiele dziewczyn ma swoje SKarby ze sobą:)
 
Dee ja podobie jak dziewczyny tez myślałam ze juz i czas na Ciebie przyszedl:-)

My jutro do neonatologa znowu jedziemy na ważenie. Trzymajcie kciuki.

Dzis Mała szalała a ja przeziębiona jestem, temperatury dostałam i boje sie że sie zarażę Anielkę :baffled:
 
A tu taki psikus :-D swojej wstawić nie mogę, to chociaż Chouette sobie wstawie :-D hahaha :-D

Masaż sutków wywołuje takie delikatne bóle w dole brzucha :nerd:
 
blair- maseczkę sobie kup a aptece, szkoda że nie karmisz piersią bo wtedy dzidzia otrzymuje od Ciebie przeciwciała. Mój mąż aktualne w maseczce pomyka bo przeziębiony jest.

Ale dużo z nas już rozpakowanych:) Ja bardzo chciałam urodzić w terminie a nawet trochę po a tu psikus i 3tygodnie wcześniej moja Blanucha się wykluła. Ale nic to, ważne że zdrowa:)
 
Ja jednak nie pojechałam na IP w sumie doszłam do wniosku ze ruchy czuje dobrze to po co te moja córkę na siłę z tego brzucha wyciągać... bałam się ze mnie zostawią albo beda wywoływać w sumie to dopiero 3 dzień po terminie...ide za to do swojego ginekologa na godz. 20 zobaczymy co powie, pewnie mnie zbada może cos sie ruszy...a tak ucze się cierpliwości:) podobno przy dzieciach bardzo potrzebna:):) Poza tym zaliczyłam już dziś wielki płacz - ze mała nie chce wyjsc potem jednak mi przeszło i poczułam przypływ euforii i doszłam wtedy własnie do wniosku ze jak chce to niech jeszcze sobie siedzi i tak ją kocham:) Potem znowu dołek i wpadłam wręcz w histerię z powodu tego, że nie mam zimowych butów pasujących do spodni które sobie przyszykowałam na wyjście ze szpitala i jak ja bede przy wypisie wyglądać:-):szok:, hormony mi szaleją na maksa...:)
Dee jak zobaczyłam ze ostatni post wiadomości ze szpitala i z galerii maluszków jest Twoj to w pierwszej chwili pomyslałam ze się rozdwoiłaś:):)
Co do masażu sutków to w weekend sobie zafundowałam - niestety efekty są takie ze teraz tylko mocniej bolą:/


Paluszku delikatnie masuj , tak jakbyś ściągała mleko , chodzi o pobudznie produkcji oksytocyny bo to ta wywołuje skurcze, a wydziela sie kiedy karmi sie dziecko :)
 
reklama
krisowa fajnie że się odezwałaś i że Adaś coraz większy - pochwal sie jak wygląda Wasz maluszek;)

pocieszyłyście mnie z tym brakiem wskazań do cc przy przeziębieniu, ja odpukać już zdrowa jestem, ale przez prawie całą ciąże coś łapałam.


trina79 wszystko to kwestia podejścia... zawsze wykorzystywałam karmienie na "kontakt" z dzieckiem, również wzrokowy, chociaż wiem że niektórzy podczas karmienia czytaja czy telewizję oglądają, ja jakoś bym nie mogła... może przy drugim mi się zmieni, jak dotąd widok mojego maluszka z pełną ufnością ssącego piersią mi sie nie znudził.


mi na początku nie wygodnie było karmić na leżąco, więc zawsze siedziałam. Z czasem sie nauczyłam i w nocy kładłam się obok młodego ( od 10 miesiąca) spał na materacu... ale i tak zawsze wolałam na siedząco.


Isia współczuję traumy poporodowej, dobrze że juz trójke dzieciaków macie to kolejnego nie będziesz przechodzic raczej... ale z psychologiem dobrze pogadać no i skutecznie się zabezpieczac - jedyna rada. Pamiętam że po 2 tygodniach od porodu miałam juz straszna "chcicę" ale jeszcze sie powstrzymywaliśmy.


sylcia dziwie się że na ten masaż się uparli, bo poród wywoływac mozna i bez tego... chyba juz lepiej męża wykorzystać;) napewno przyjemniej.


Dee to widzę że jedziemy na tym samym wózku, tez mi KTG zrobili, ale badań od środka już nie - bo po co:/ a na KTG akurat pod koniec zapisu zaczął mi się zapisywać jakis solidny skurcz (od południa miałam co 8-10 minut) ale połozna skończyła zapis - bo czas minał:( wkurzyłam się ostro, no ale cóz taką mają filozofię byle szybciej pacjenta spławić.


Kolejne KTG w środę, a do tego czasu czekam, może cos sie urodzi bo męczą mnie te skurcze dziś juz strasznie, jeszcze młoda od środka tak daje czadu że co chwila zwijam się z bólu...


Mitra jakoś wydawało mi się że Twoja córcia ma ciemniejsze włoski, ale i tak śliczna jest:)
 
Do góry