reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

mama Niki - to bez róznicy, ja włozyłam pod żeby właśnie się nie przesuwał ale to nie ma znaczenia bo ułozenie będzie takie samo, w sensie, że główka wyżej.

cyśka - to fajnie Cię zaopatrzyli, pieluchy są świetnym prezentem bo to schodzi codziennie i da się bez tego obejść:-).

z tym karmieniem to w dzień też z Nadią na siedząco się karmiłyśmy a z boku na oparciu fotela laptop albo książka :). Teraz będzie cieplej, wiosna więc liczę na psoiedzenia na tarasie, w ciszy i spokoju...wtedy może jeść ile chce i jak długo chce, ja sobie pozażywam świeżego powietrza:)
 
reklama
Tak mi się przypomniało, jak karmiłam Anię to siedziałam sobie w sypialni na łóżku po turecku, mała ssała a ja buszowałam w allegro
Arlij ja wsiadłam w tramwaj i za 10 min byłam pod Galerią:-pJutro też mam Ktg i wizytę u gin fajnie byłoby jutro urodzić taka romantyczna data;-):-)
Rozmawiałaś może już w żłobku o miejscu dla drugiej córci?
 
Antila - no u mnie większy problem bo my teraz wyprowadziliśmy się za Kraków:).
co do żłobka to zaraz na początku ciąży jeszcze jak Nadia była w żłobku pytaliśmy ale to tak na razie usłyszeliśmy na zasadzie, że będziemy o Was pamiętać, żeby się na razie nie przejmować....ale tak naprawde no nic pewnego bo jeszcze nawet się nie urodziło:).
Teraz pewnie znowu wrócimy do tematu, mam nadzieję, że się uda jakoś bo w sumie zadowoleni byliśmy z tej placówki.

A Ty już coś w tej kwestii pytałaś? a w ogóle a jakim wieku planujesz jakby co posłać? U nas plan mamy żeby dotrzymac do maja w domu i posłac na wiosnę. Nadia też tak poszła i to było dobre bo w sumie była jedna z takich nowych i ta aklimatyzacja była łatwiejsza dla niej i dla pań, poza tym na wiosnę mniej chorób i tak łagodnie poszło i obyło się bez infekcji.
 
Arlij-dzięki tak też myślałam że bez różnicy,kto wie może mały nie będzie ulewał -Nicol nie ulewała ale w razie czego jest:-)

Musze się pochwalić -od kilku dni tak siedziałm i buszowałam na allegro i znalazłam nawet wydaje mi się za rozsadną cene!!!fakt że dziś 13 ale mam nadzieje że bede zadowolona z zakupu.Przyda

http://allegro.pl/show_item.php?item=2107148657

jak będe chciała posiedziec w dużym pokoju czy kuchni-nie będe musiała małego odnosić do sypialni i zostawiać samego,przy Nicol wole go mieć na oku!!!!

Miałam z emem jechać po małą do przedszkola ale m sam pojedzie to nawet dobrze bo nie musze się zbierać ubierac itd,chyba m troszke naburmuszony że kupiłam kołyske no ale co za moją kaske a tak strasznie chciałam już kiedyś przy Nicol mieć.Bo czy w wózku chciałby mały spać to niewiadomo,pamiętam że Nicol jeszcze nie włożyłam do łóżka a ona się darła jak nie wiem co także najpierw musiałam ją na ręku uspać a potem mogłam włożyć do wózka,jednak jak się obudziła to była masakra.Dopiero szwagierka mi doradziła ażeby dać małej do przytulenia pieluszke tetrową-kurcze taka pierdoła a tak mi pomogło i uratowało życie,mała polubiła wózek jednak musiała być pieluszka-całą buźke sobie zakrywała i tak spała:tak:

Nic mykam wcinac obiadek puki ciepły!
 
Ostatnia edycja:
Ja mam mleko galie... Dzisiaj maz kupi nestle i zobaczymy! Wypija od 60-70ml. A wasze ile? A pod materac z jednej strony wlozylam katalog i mala ma glowke wyzej.ona nie to ze ulewa ale zwraca:( moze mleko jej to nie podchodzi albo sie przejada! Oj zazdroszcze mamom karmiacym piersia:(((((
 
Ostatnia edycja:
magdabb - mój mały ssie tylko cyca a i tak mu się za każdym razem ulewa niestety. A ponieważ śpi w wózeczku to zawsze kładę go na boku jestem wtedy spokojniejsza.Ale mój dzidziołek, tak jak i Martinek u Isi już dwa razy "zwracał" noskiem niestety:-(
 
Ja mam mleko galie... Dzisiaj masz kupi nestle i zobaczymy! Wypija od 60-70ml. A wasze ile? A pod materac z jednej strony wlozylam katalog i mala ma glowke wyzej.ona nie to ze ulewa ale zwraca:( moze mleko jej to nie podchodzi albo sie przejada! Oj zazdroszcze mamom karmiacym piersia:(((((

U mnie mała je kolo 90-120ml. My mamy mleko takie mleko HiPP.pl - Mleko i mała brzuch nie boli wiec zadowolona jestem
 
Juz sama nie wiem:/ zmienie to mleko i zobacze jej reakcje! Szkoda tylko ze kupilam nastepna puszke tej galli (20€) :/ ehh ale w tylku mam pieniadze byle by jej przeszlo! Strach mnie oblatuje jak widze jak ona zwraca:((
 
reklama
magdabb sprobuj enfamil, tylko ten wlasnei dla dzieci ktore ulewaja chyba w niebieskiej puszce.
 
Do góry