reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ani83 -to ja dumałam jak kota z księżniczką połączyć a Ty to masz niezły biegun zmiany:-D
powodzenia na wizycie:), ja już nie kieruje i zarówno wczoraj jak i 2 tygodnie temu mąż mnie wiózł na wizytę bo nie dam rady, tak mi skacze brzuch ze musze trzymać i mi tak niewygodnie a młoda tak wtedy szaleje że nie ma szans:)

lady
to trzymam kciuki za odpowiednie zajęcie się lekarza:)

betibeti inkubatorku to powodzenia za szybkie rozpakowanie i wszystkiego dobrego:)

cyśka - jak miło prawda?:) fajnie, że same trafione prezenty:)

Ja właśnie poszalałam ze szmatką po parterze domu, wymyłam nawet grzejniki

:-D jeszcze odkurzę i zmyję podłogę bo jakoś mnie naszło...zanim mąż wróci bo On mnie strasznie gani jak się biorę za sprzątanie ale tak mnie wzięło:).

za chwilę też zjem sobie leczo co zostało z wczoraj a na obiad dzisiaj spagetti z sosem pomidorowym, czosnkiem i mozarellą albo szpinakiem..jeszcze nie moge zdecydować:-D
 
reklama
To przestaje być zabawne... Zaczynam być jak Cho- OBRAŻONA NA CAŁY ŚWIAT:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Junior się widocznie świetnie bawi :-). Kazali mi wrócić, jak będę miała skurcze co 5min. Pierdziele, rodzę w domu :-D
 
Hej!

Olcia
a ja właśnie wróciłam z zakupów i pierwsze co to na telefon zerkałam, bo nie wzięłam ze sobą, czy jest jakieś info od Ciebie! Niezły żartowniś z tego Twojego synalka! A jak rozwarcie?? Nic nie ruszyło???

Spadam gotować obiadek, bo zaraz mężu z pracy wróci! Później się odezwę!

A i jeszcze ANEK i Betibeti powodzenia kochane:)
 
Jej ... jak mi się lać chce ... mam nadzieję, że już niedługo skończą :/
byłam dziś w Ziko Aptece, kupiłam 50ml Okteniceptu (21zł - dość tanio szczerze mówiąc), sól fizjologiczną i gaziki jałowe. Możemy rodzić. Komplet jest :-p A! i jeszcze podkłady takie 90x60 kupiłam 5 szt. Od dziś będę sobie zabezpieczać łóżko ;-) nigdy nie wiadomo.

O Contratubex nie pytałam nawet. Zobaczę jak mała będzie sobie radzić z tym sutkiem :-)
 
Susi.-nic...
A teraz do wszystkich FORUMOWYCH LASECZEK :-D Pluszacze wróci do nas jak tylko Leonek zacznie spać w nocy, bo jak nie śpi to cały czas na cycuniu wisi :-) a jak wróci, to nam zda szczegółowe relacje :-D
 
lady87 no to już niedługo wielki dzień, mnie też coś krocze za bardzo pobolewa więc może i na mnie wreszcie przyjdzie czas;)

betibeti szybko Cię przyjmują, teraz to już całkiem fachową opiekę będziesz miała. Powodzenia, oby teraz już szybko poszło:)

cyśka to się maluszek obłowił:) fajnie mieć takiego teścia a ilość papierów do wypełnienia w szpitalu jest przerażająca, najbardziej mi się spodobał druczek dotyczący mojej nagłej śmierci - nie ma jak tchnąć w ludzi optymizm.

Olcia chyba też bym się obraziła:D a Juniorek Cię zwyczajnie sprawdza:p

poszłam jescze dzis z młodym do lekarza ale na panikarę wyszłam, bo nic wielkiego sie nie dzieje, tyle że w piatek mam na kontrolę się pokazać
 
Witam :)
W koncu mam chwile bo Mała ostatnio strasznie marudna jest, zwlaszcza w nocy. Chyba kolki nam sie zaczeły, a ja powoli trace sily.
I DZIEKUJE TEMU KTO WYMYŚLIŁ LEŻACZKI! Mała tylko w nim jest spokojna a jeszcze jak wibracje ma to spi jak zabita!
Trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie dziewczyny :)
Lece obiadek konczyc puki Anielka spi
Buziaki :)
 
hej kochane:-)

Domowy inkubatorku no to życze powodzenia ażeby poród szybko nastąpił i jak najmniej boleśnie!!!!

OlciaLOlcia-a widzisz dobrze mówiłam że teraz Twoja kolej:tak:mam nadzieje że coś szybciej się ruszy a Sebastian widać lubi się bawić w kotka i myszke:-)dużo siły i wytrwałości dla Ciebie.


Rany ja już też chce jechać rodzić !!!!!!!!łaże jak jakiś pingwin z boku na bok-masakra,krocze to już od dłuższego czasu boli ale to do zniesienia jest jednak ten ból krzyża to mnie wykańcza.dziwne że mnie tak boli i ciagle w jednym i tym samym miejscu po lewej stronie-nie wiem może jakiś mi nerw mały uciska.Kurcze przy tej końcówce to człowiek wyczekuje i wyczekuje.

Dziś w sumie dzień leniuchowania bo totalnie nic nie robiłam,rano tylko wstałam zjadłam sniadanko potem jechałam do kosmetyczki na henne i pedicure także jestem odpicowana i moge jechac na porodówke tyle że mojemu małemu coś się nie śpieszy.Zobaczymy co moja ginka powie jutro na wizycie,mam nadzieje że przy badaniu też mi tak solidnie naruszy wszystko że odrazu na drugi dzień pojade rodzić :tak:oj chciałabym bardzo!!!!

Nic musze uciekać bo dzić mnie męczy że mam jej dać plasteline z szafki wiec musze lecieć jej dać.Miłego dzionka zerkne potem na spokojnie.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co robić sączą mi się od rana chyba wody ale tak na raty brzuch nie boli i żadnych innych oznak porodu nie mam.Nie wiem czy jechać na ip?
 
Do góry