reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Maria, widzisz, tak właśnie było. Znany i szanowany warszawski szpital położniczy tak mnie potraktował. Powiedzieli mi tylko, ze i tak co ma być to będzie. A dziecko kino krwawień przecież żyło i rosło, aż w końcu serduszko przestało bic. A ja do tej pory się zastanawiam, co by było, gdybym leżała. Teraz z krwawieniem miałam też niewesolo w szpitalu. Pojechałam do innego, w którym mnie kiedyś dobrze przyjęli. I co? Wyrzucili mnie burkliwie twierdząc, ze mam czekać, bo teraz są planowe przyjęcia pacjenek na zabiegi i jak wszystkie przyjmą to się ktoś mną zajmie. A pacjentek było na parę godzin czekania. Siedź, kobieto, i się stresuj.

Katia nie Maria. Ja kiedyś szalu dostane z ta autokorekta w telefonie. Edycja postu też nastręcza trudności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Katherinne faktycznie nadżyłaś ..maskara.. Ale pamietaj ... jakby Cie tak kiedyś nie chcieli z czym kolwiek przyjąć .. to powiedz tylko że mają wypisać pismo , że jeżeli cokolwiek sie stanie a Ty odniasiesz jakiś uszczerbek na zdrwiu to szpital ponosi za to odpowiedzialność .. Uwierz mi zawsze działało jak mojego synusia nie chcieli przyjąć .. bo mają np "dni tępe"

Nikusia bardzo mi przykro ..

A tak to dawno mnie tu nie było .. dolegliwości ciążowe .. uparcie przy mnie są .. a tak to byłam u gin wiedzialam fasolkę mą i bijące serduszko co mnie bardzo uszczęśliwiło;-).. chociaż teraz jakoś nie umiem sie na tym skupić .. ponieważ moje dziecko pojechało z moimi rodzicami na wakacje i jest bardzo chory.. i dzis płakał że mam po niego przyjechać i mu serce pęka beze mnie .. aż sie sama popłakałam... tak bardzo nie umiem bez niego funkcjonować :-(
 
hej
ja też mam nadzieję lutóweczka
Mam nadzieję bo staram się nie cieszyć za wcześnie. teraz to 8 tydz ale 7 miesięcy temu w 8 tyg mojemu dziecku przestało bić serce, więc straszna ze mnie pesymistka. Boli mnie znowu brzuch ciągły ból i kłucia, czas mi tak wolno plynie a do wizyty jeszcze 2 tyg oszaleję
 
Ostatnia edycja:
Grzechotka, wiem, co czujesz. Cieszę się, że moja wizyta już pojutrze. Kazała mi niby przyjść w przyszłym tygodniu, ale ile można czekać...

Hai, a co to są te dni tępe?
 
Witajcie, ja tez mam dzis baaardzo senny dzien, popoludniu spalam razem z coreczka, bo juz na oczy nie widzialam. W domu tez nie mam sily porzadnie posprzatac, a musze to zrobic bo na weekend gosci mamy.
Z jednej strony to pocieszajace, ze nie tylko ja sie taka "leniwa" zrobilam.

Monila lez kochana, napewno wszystko bedzie dobrze :) U mnie na ostatnim usg gin zauwazyla cyste, ktora tez powinna sie wchlonac. Ide jutro na wizyte, to mam nadzieje, ze mi powie, ze jest miejsza.
 
Byłam dziś u gina :happy2:
Wszystko jest dobrze , fasolek jest i słyszałam serduszko, niesamowita chwila :-)
Termin na 19.02 a wg usg 7 t
Cieszę się niesamowicie bo trochę obawiałam się wynikami bety
 
Aniolinek, gratki :)

Dziewczyny, widzę, że trochę kucharzycie. Jak zrobić dobrą zupę bez użycia kostki rosołowej? Pół dnia gotowałam kalafiorową, właśnie spróbowałam i bez kostki jest bez smaku :( I tak z każdą zupą :(
 
reklama
katherine ja wczoraj gotowałam kalafiorową a jak skończyłam to mnie zaczęlo odpychać od zapachu kalafiora :) mężuś sam ją zajada!
Ja Ci powiem, żeby nie trzeba było dawać kostki to trzeba zrobić wywar z dużo warzyw no i mięska żeby smak wyszedł sam z siebie, wtedy wystarczy doprawić solą lub vegetą, ja teraz robiłam i nie miałam tak wiele warzyw więc na wielki gar dodałam 2 kostki.
 
Do góry