reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Trzymcie sie, dacie rade:)

Ja w 1ciazy nie mialam tego testu, teraz mialam, ale zle nie bylo, do wypicia soczek i badanie tylko na czczo i po godzinie, a po pobraniu dostalam sok i taka hmm niby drozdzowka niby ciasto, narodowy przysmak...Bardzo lubie:) Choc i tak wzielam ze soba cos do jedzenia, wlasnie zeby zjesc po badaniu.:)

Ja sobie caly czas leze, a tu 9 dochodzi... Trzeba sie zwlec z tego lozka:)
 
myg gratuluje świetnego wyniku :) To w Święta możesz wszstkiego kosztować :-)
edda89 trzymam kciuki :)

Mnie glukoza czeka teraz w poniedziałek...Mam nadzieje,że wyniki bedą dobre bo troszke sie obawiam-mam chcenie na słodkie przy synku ;-)ale trzeba myśleć pozytywnie.
Ja raczej nie bede sie bawić w wielorazowe,wole pampersy no chyba,że tak jak pisze Karolina-maluszek nie bedzie znosił pampersów to wtedy również bede zmuszona...
 
Daję znać, że znowu jest promocja na pampersy w aptece DOZ :)

Pampers Premium Care, Mini, 72 szt - Portal Dbam o Zdrowie

Ja nie myślałam w ogóle o pieluchach wielorazowych. Jakoś może mało ekologiczne podejście, ale nastawiłam się od razu na
pampersy i tyle.

Jeny dziewczyny dzisiaj zaczynam 30 tydzień! Szok!
Z tej okazji się zmierzyłam - 97 cm w obwodzie oraz 7 kg na plusie (z 64 kg na 71kg)
 
Dzien dobry:)

Jak was tak czytam o tych badaniach glukozy to z tego wszystkiego chyba najgorszy jest głód? Bo powiedz ciezarnej, ze zje dopiero po kilku godz po obudzeniu, jak ja np budze sie i juz lece na sniadanie. Wspolczuje tym co maja badanie przed soba i gratuluje tym po. Jestescie Wielkie:-)
 
reklama
Myg super wyniki!
Marta Edda powodzenia na badaniu ;-)
a ja leże i oglądam na dobre i na złe bo wczoraj padłam nawet nie wiem kiedy na śniadanie zjadłam tabliczke i czekolady zaraz jeszcze musze na uczelnie podskoczyć i do banku a tak mi się chce że nie wiem :/
 
Do góry