reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Dzien dobry:)

Jak was tak czytam o tych badaniach glukozy to z tego wszystkiego chyba najgorszy jest głód? Bo powiedz ciezarnej, ze zje dopiero po kilku godz po obudzeniu, jak ja np budze sie i juz lece na sniadanie. Wspolczuje tym co maja badanie przed soba i gratuluje tym po. Jestescie Wielkie:-)

Karolina - ja też tak mam, że zaraz po przebudzeniu muszę coś wszamać... :-D Ale z tą glukozą to miałam tak, że przed wypiciem byłam głodna jak sto diabłow, ale jak wypijesz taką ilość cukru, to później wogóle głodu nie czujesz... Maluch to dostał takiego kopa energetycznego, że myślałam, że mi żebra połamie ;-) U nas jest tak, że można sobie przynieść cytrynę i mnie ona pomogła w samym wypiciu, bo mnie ogólnie odrzuca od słodkiego. Później to mi się tylko pić chciało, a u nas nie wolno pić przez te 2 godziny :eek::szok:
 
reklama
myg - no to super wynik cukru :-)
edda, marta - też dacie radę!!!!! i dajcie znać po jak było.... :-)
No to zostałam chyba tylko ja nie robiąca jeszcze glukozy, bo nie mialam takiego zalecenia, ale nie przeraża mnie to badanie, w tamtej ciąży wypiłam ten lukier na spokojnie, więc teraz czekam czy gin mi zleci. Wizyte mam w poniedziałek to sie dowiem :-)

edda - co do pieluch wielorazowych, to oczywiście dobre dla środowiska, ale nie dla mnie, ja jestem za pampersami :tak: Po to tak technika zaszła do przodu by sobie ułatwiać życie a nie utrudniać piorąc smrodki,a przy dwójce dzieci wątpię że by mi się chciało, więc podziwiam naprawdę te które się na te pieluchy zdecydowały, ogromny szacun serio :tak:

Mój syncio wyrzucił dzisiaj smoczka do pieca,bo mu nagadałam że jest duży itp ale udało mi się podmienić na stary i wyrzucił stary a ten schowałam bo wieczorem może być szał do spania...nie wiem jak go oduczyć od jego monia... :no:
 
No i ja już jestem po. Właśnie jem... nie, nie jem... pochłaniam śniadanie :) W ogóle te plotki o tej glukozie, że się nie da pić są przesadzone.Nie wiem czego się tak bałam ;) Oczywiście ja piłam z cytrynką więc wlazło bez problemu. Smakowało trochę jak przesłodzony sprite :) Pić nie mogłam, tylko troszkę, więc zrobiłam może z 3 łyczki. 2h w labo zleciały bardzo szybko. Wzięłam sobie prasę do przeczytania (Mamo to ja) i nawet całej tej gazety nie zdążyłam przeczytać. Po 15 wyniki do odebrania. :)
Marta a Ty jak tam ?
 
Ostatnia edycja:
Gabi ja tez jeszcze nie mialam, a do poloznej ide dopiero w przyszly piatek. Ale z tego co slyszalam to tu u nas nie robia wszystkim ciężarówkom
Edda teraz to czekac na pozytywne wiesci:-)
Magdalajtka wspolczuje, na szczescie nie zostalo duzo czasu do rozwiazania. Dasz rade i glowa do gory:-).
 
Witam,

A ja sie dzis pochwale, bo jestem mega dumna z siebie za mna ostatni egzamin :) Jupi:) Wzielam dokumenty na studia doktoranckie i sie raczej zdecyduje :)bo na szczescie tutaj studia inaczej prowadza... doktorat robi sie z projektow i wyklada sie troche na uczelni... wiec ogolnie normalnie sie pracuje a nie...tylko na uczelni...:) Nawet jeszcze mezowi nic nie powiedzialam, niespodzianke mu zrobie, niech bedzie dumny z zony:):)
Tylko nie wiem czemu z te radosci kupilam prezent synkowi a nie sobie:) hehe
 
reklama
Witam :-)
Insulina odroczona do 25.11 :-) nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo i tak mam zapowiedziane, że nie minie mnie to. Jakbym dostała dziś to przynajmniej bym się codziennie nie wkurzała, że cukier wysoki. Dietę mam dobrą, nie przytyłam, nie schudłam. Tylko mogę zjeść 1 owoc dziennie :-( a to była jedyna słodycz :-(
Do następnej wizyty mam zrobić usg i wtedy będzie podjęta decyzja czy zaostrzamy dietę tzn. mniej będę jadła :no::no: czy też mogę zostać przy tych porcjach, które teraz zjadam. Wszystko będzie zależało od tego jak duży jest Młody, ale pani doktor oglądała brzuch i stwierdziła, że jest bardzo duży i nie była zachwycona.
Już bym chciała, żeby był styczeń.

Myg a co to za wynik? wg jakich norm i jednostek? Ja mam wg PTD 2012, gdzie prawidłowa glikemia na czczo to 70-90 mg/dl, a po 2 godzinach mniej niż 140 mg/dl.
 
Do góry