reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Właśnie posprzątałam cały domek i plecy umierają :baffled: Ale chociaż czysto jest :-) Do tego drugie pranko rozwieszone, a po południu prasowanie (ciekawe czy te małe rzeczy mnie do tego przekonają) ;-)

Zaraz zbieram się do babci i parę spraw załatwić na mieście. A co tu na obiad zrobić...?Jakieś pomysły?

Sandra ja tam jestem coraz bardziej podłamana tym, że te święta już tak blisko. Mam nadzieję, że do tego czasu wszystko się ułoży.
A ogólnie spędzam je u mamy i teściów.

BB_Anna a pomyśl, że brzuszek będzie coraz większy ;-) Ja tam jeszcze daję radę. Jedyne co mnie "uwiera" to kręgosłup. Miewałam bóle, ale nie aż takie i tak szybko.
 
reklama
No i ja już po fryzjerze :D Rzeczywiście, czuję się 100 razy lepiej :):)
Weźcie nawet nie mówcie mi o tej cukrzycy. Ja idę na badanie w piątek i jak mi wyjdzie cukrzyca a za tydzień wesele - :no: i bym miała nie jeść tych pyszności wszystkich ???????? Lepiej niech tam nic nie wychodzi.

Mi też brzuchol ciąży powoli. W nocy jak wstaję siku to mój facet ciska mnie do przodu bo już zaczynam mieć problemy. A gdzie tam koniec? Dajcie spokój :)
Mała coś się dziwnie ułożyła i uciska mnie na żołąd, bo coś mnie tam kłuje. Jak się poruszy to przestaje, ale znów wraca na to miejsce i kłuje. To Franca mała :)
 
O matko! Środek dnia a w domu ciemno jakby wieczór był...okropna pogoda.
;-)
Ja mam już poprane i poprasowane wszystkie ciuszki dla maluszka, zostanie tylko to co dokupię :-)

edda- no na pewno lepiej się czujesz po fryzjerze, to zawsze humor poprawia :-)
myg - no widzę że będą jakies smakołyki na święta mniam....już ślinka leci
 
Dziewczyny czy któraś z Was myślała o stosowaniu pieluszek wielorazowych ? Kurcze tak się wczytałam w to i to ma sens :) Co prawda preferują stosować dopiero od 2 miesiąca życia. Myślę nad tym poważnie.
 
edda jestem pewna ze na watku gdzies juz ten temat był poruszany ... z tego co pamietam to Kerna zaczynałą pisac o tym .... musisz dobrze poszukac :-D
Edit:
ooo i znalazłam , wejdz sobie na watek Naturalnie i juz na pierwszej stronie sie zaczyna o tych pieluszkach
 
Ostatnia edycja:
Edda89 Te pieluszki wielorazowe to fajna sprawa tutaj sa chyba bardziej popularne od pampersow, ale chyba az tak eko nie jestem:) Z lenistwa wole pampersy:)
Tak czytam o tym, ze coraz ciezej w ciazy.. Mi brzuch nie przeszkadza bo nie jest duzy, ale wlasnie te uciski, dzis maly kopnal mi w zoladek az mnie na wymioty zebralo.... Zoladek sie uspokoil to ja za jedzenie,bo trzeba przytyc:)
Gabi84 zazdroszcze takiego przygotowania:) Mi sie nie chce poki co:) Ja dzis staralam sie pozrywac metki z tych ubranek, to mnie irytacja zastala, ze tyle tego jest,po co kilka metek z tymi okropnymi plastikowymi nitami....
 
Gabi ale się rozpędziłaś! Ale za to już gotowe i jedno z głowy ;-)
Edda dopiero teraz zobaczyłam który masz tydzień i tak co do glukozy to sobie pomyślałam, że może żebyś nie miała takich dylematów to idź na badanie dzień przed ślubem. Wyniki będą tuż po wielkim dniu a Ty spędzisz go tak jak sobie marzysz :-)
 
Marta tez o tym myslalam ale wizyte u dra mam teraz we wt. i musze mu juz dac wyniki. A poza tym wg usg jestem tydzien do przodu wiec za tydz moze byc juz za pozno. Wole nie ryzykowac.

kesti ja sie wlasnie tego boje ze nakupie pieluszek wielorazowych za 300zl a potem to wyrzuce w kąt:p
 
Ostatnia edycja:
Ja się bawiłam przy synu w pieluchowanie i nie dałam rady. Za ciężko opuściłam po 5 tyg. Więc podziwiam kobiety które to robią. Ale może ci starczy sil i cierpliwości
 
reklama
Do góry