reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Monila faktycznie dawno się nie odzyałaś :-) ja w pierwszej ciąży dostałam celeston ale wtedy już wody mi odeszły a teraz skoro nic się nie dzieje to nie wiem czy to ma sens
Selerowa byłam w Instytucie Matki i dziecka tam mam najbliżej i byłam zadowolona z tego szpitala po pierwszym porodzie a Ty jakie szpitale bierzesz pod uwagę?
 
reklama
Witam się. Edda jak fajnie też bym chciala ten dzień mieć jeszcze raz :-D Selerowa współczuje, ja dzisiaj mam mieć wyniki i też już w gacie robie ze strachu :-p Jutro wielki dzień na 15,15 mam wizyte także poprosze o && za moją szyjke :-) Mam nadzieję że dowiem się jakiś konkretów, przedewszystkim tego kiedy rodze czy w grudniu czy w lutym, bo to taka mała różnica jest. Mój ma chyba okres bo z nim sie wogóle nie da dogadać :no: już mnie drażni:wściekła/y:
Miłego dnia
 
Faktycznie zaginął nam wątek zakupowy... :baffled:
Szkoda bo fajny był.

Dziewczyny zaczyna mi powoli brzuch przeszkadzać. Wcześniej zero problemu z czymkolwiek, a teraz szczególnie wieczorami mi ciąży ciąża.
Kurczę, a tu jeszcze 2,5 miesiąca jak nic i będzie coraz gorzej. Aż strach się bać co to będzie.
 
BB_Anna spokojnie dasz rade z brzuszkiem :tak: wiadomo jzu takie zwinne jak wczesniej nie bedziemy ale da sie przyzwyczaic do niego ;-)

Verita nie ma to jak w domku co ??:-)

Myg a czemu miałąbys rodzic w grudniu ?? bo chyba czegos nie doczytałam ...
 
Mi tez brzuch ciąży ale takie uroki są ciąży niestety albo stety. Ale damy rade. Dziewczyny juz niedlugo Świeta.Lubie ten stan a szczegolnie nie moge sie doczekac tych pysznosci. Na ta porodówkę w lutym po tych pysznosciach to sie chyba kulać bede;-) Ja Wigilie spedzam u mojej babci a Wy? idziecie gdzies czy same robicie? no i nie moge sie doczekac makówek...
 
Monila mój gin rozpoznał rozwarcie, szyjka się troche skróciła, powiedział że 1.5msc musze wytrzymać potem dziecko będzie bezpieczne. Z twardnieniami i skurczami małymi trafiłam do szpitala tam ordynator powiedział że rozwarcia niema:szok: dali mi magnez dozylnie, prócz tego troche leków rozkurczających, magnez, lutke i mam się oszczędzać. Puki co brzuch wporzo czasami wieczorem się troche buntuje ale to nie to samo co wtedy jak byłam w szpitalu ;-)
Ot co moja historia ale jakoś sie turlam i mam nadzieje do lutego
 
Magdzik nie mam zbyt wielkiego wyboru, bo musze wybierać takie szpitale, gdzie mogą rodzić cukrzyczki - np. Szpital Dzieciątka Jezus na Starynkiewicza (tu chodzę do diabetologa), na Karowej, chyba Bielański i jeszcze jakiś.

myg trzymam więc kciuki i za szyjkę i za cukry :-)

Oj brzuch ciąży niemiłosiernie :-D szczególnie kiepsko jest kiedy trzeba się schylić, a najgorzej wychodzić z wanny - mam kabinę z wysoką wanną, do tego drzwiczki niezbyt szerokie :-)

Sandra właśnie wczoraj gadałam z mężem na temat świąt i prawdę mówiąc wcale na nie nie czekam :-(Ryby po grecku nie mogę, bo marchewka, pierogów nie mogę, bo mąka pszenna...Pewnie skończy się na tym, że upiekę sobie pierś z kurczaka (szczęście, że w wigilię nie ma postu już ) ;-) Podpytam jeszcze lekarza, może coś pozwoli wciągnąć ;-) może da dyspensę na 3 dni :-) bo inaczej nie pojem sobie. Ale może już za rok Mlody nie będzie już na cycu?

Wczoraj mówię do męża, że czas najwyższy wybrać już konkretnie jakieś imię dla Młodego, bo zauważyłam, że nie tylko ja, ale i on, i Maja mówią per Młody. Zaczęliśmy więc szukać i czytać znaczenie imion. I znalazłam takie 2 "fajne". Prawie, że się posiusiałam ze śmiechu, kiedy wyobraziłam sobie jak wołam Młodego na placu zabaw "LUCYFER KADŁUBEK". Albo księdza, kiedy idziemy umówić się na chrzest i podczas chrztu, kiedy mówi "Ja Ciebie chrzczę Lucyferze Kadłubku...":-D
Albo jeszcze taki np. Żyrafosław....no po prostu horror jak można skrzywdzić dziecko.

Trzeba po Maję do szkoły jechać :-)
 
Myg oni najpierw niech sie zdecyduja czy masz te rozwarcie czy go nie ma , a potem niech cie strasza :-p ale nawet jak to rozwarcie jest to pamietaj o tym ze sa przypadki dziewczyn ktore z rozwarciem dotrwały do terminu a nawet pare dni po :-D wiec nie zamartwiaj sie tak kochana ;-)


Sandra ja tam jeszcze o świetach nie mysle :-p

Selerowa kobieta w ciazy nigdy nie ma postu :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tam o swiętach myśle i to bardzo twórczo :-D Dzisiaj mojemu pokazałam co bedziemy piekli razem i zdobili, znalazłam ciekawe przepisy i będziemy tworzyć od grudnia. A puki listopad to mój już dostał zlecenie na duzą ilosć obranych orzechów włoskich na ule :-p jak wyjdzie że mam cukrzyce to szczele se w łep :)
 
Do góry