reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Witam się i ja z rana.


U mnie ciemno, szaro, buro i deszczowo.

Kciuki za dzisiejsze wizyty!!! &&&&&& :-)
 
Dzien doberek :-)

ja juz na zakupach byłam :-p hahah przy okazji zakupiłam sobie paczusia na snaidanko i włąsnie go pochłaniamy:tak:

u mnie dzis na obiad knedle ze sliwka ;-)

miłego dnia
 
jestem
u mnie na razie słoneczko ale nad ranem padalo
młody ma znowu katar,po 6 razie w nocy przestalam liczyc który raz wstaje,mam nadzieje ze na katarze się skończy

ja już po badaniach,jutro wyniki,sniadanko zaliczone a fasolka już gotuje się od 5 czyli od godziny w której nasz syn stwierdził ze jest wyspany:-D
 
u mnie tez pada, siapi i w mieszkaniu ciemno, ze az chyba zaraz swiatlo zapale:/ zauwazylam, ze zrobilam sie badziej wrazliwa na zapachy, zwymiotowalam rano jak maz smazyl kielbase z cebula, dzis prawie od jajka na cebuli hehe

magdzik syrop z cebuli:( o matko kiedys jak bylam mala to bralam ale rok temu jak zrobilam to jak go otworzylam zeby wypic to od razu odruch wymiotny:)
 
Witam,

Beti jak się wazyłam jakieś 2 tyg temu to miałam 3 kg na plusie, ale jakoś tego u mnie nie widać bo chciałabym już byc większa :) Ja też jestem wrażliwa na zapachy i niestety wymiotuje po zjedzeniu jajka wszelkiej postaci ;/

W nocy jako tak spałam, ale jak spałam na prawym boku to nos zapchany a jak na lewym to mogłam jakoś oddychać :-p
Jeszcze oczywiście w łóżku leże, bo coś czuje że znowu ciężki dzień, nos zapchany szok!;/
 
reklama
Hej dziewczynki :)

My już po śniadanku i jeszcze chwilę sobie odpoczywamy. Znaczy z synkiem, bo mąż już wyszedł ;-)

Magdzik20 dobrze, że pytasz o wit. D. Ja właśnie muszę zapytać się swojego gina teraz, bo nie mam jej w składzie tabsów a wiem, że trzeba już brać.

Beti nie zazdroszczę tej wrażliwości. Coś czuję, że jak zobaczyłabyś moje śniadanie to też nie było by Ci zbyt dobrze. Dziś położyłam na talerzu parówkę ze śledziem w musztardzie, warzywa i bułkę. Nawet mąż nie mógł na to patrzeć ;-)

Pogoda też nie za fajna, zimno i ciemno. Ale za to zajęcie będzie, bo robimy przemeblowanie konkretne u mamy. No i przy okazji najemy się babciowych pierogów :-)
 
Do góry