reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
sylwia78 a jakich cwiczen lekarz Twój zabrania???kurcze ja tylko spacery uskuteczniam, ale obawiam się,ze może tez nie powinnam :no:.
 
Sylwia78 wszystkiego naj dla syneczka :-)
Myg już Ci podaję linki do ćwiczeń, które znalazłam na yt Fit-Up Aerobic - Zajęcia dla kobiet w ciąży cz.1 - YouTube Fit-Up Aerobic - Zajęcia dla kobiet w ciąży cz.2 - YouTube
Szczerze powiem, że niby nic, a po takim czasie bez ćwiczeń jednak się upociłam ;-)

Ja zawsze ćwiczyłam przed ciążą. Potem te pierwsze trzy miesiące wiedziałam, że nie wolno i trzeba uważać to odpoczywałam i tak mi to weszło w nawyk, że widać kiedy się dopiero zabrałam ;) Ale ogólnie nie jest to jakieś mocno wyczerpujące tylko trzeba się przyzwyczaić :)

A po porodzie już mężowi zapowiedziałam, że dwa wieczory w tygodniu zostaje z małym a ja na siłkę biegnę ;-)

W ogóle to nie kupiłam tych chipsów, bo do sklepu nie trafiłam :) Ale, że dopiero po obiedzie jesteśmy w sumie to może i dobrze. Teraz uciekam leżeć z mężusiem :) Miłego wieczoru i słodkich snów :-)
 
Ooo marta super to razem z tym filmem będę ćwiczyć :tak:
Ja tam czasami jak mnie najdzie to poćwicze bo na basen nie ma się ze mną kto ruszyć na spacer też ehhh
to chociaż się z piłką pobawie :-D
 
Sylwia Wszystkiego Naj dla synka! ;-)
Kasoku oj współczuje zaparć ja mam niestety odwrotny problem i też nic nie pomaga :-( co do snów to wiem że nie ma co się nakręcać ale dwa tyg przed śmiercią teścia śniła mi sie jego śmierć a kiedy załatwialiśmy akt zgonu powiedziałam do męża że dopiero by była akcja jakby wujek jeszcze umarł a po 15 min dostałam tel od mamy że wujek nie żyje czasami to sama siebie się boje ale już koniec tych moich smetów ;-)
co do ćwiczeń ja dużo jezdziłam na rowerze przestałam w 3 msc jak kosmowka zaczeła się odklejać teraz spaceruje i chciałabyd sobie kupić taką piłke do ćwiczeń ale zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie bo na basen też miałam chodzić
w ogóle znowu jakaś infekcja mi się przyplątała 3 tyg spokoju i tak w kółko na szczęście jutro mam wizyte u gina może coś poradzi
lece coś zjesć bo ktoś się wierci więc pewnie ten mały ktoś i głodny a potem jak mi sił starczy to pazury umaluje
miłej nocy laski ;-)

ps miałam się spytać bierzecie wit D ?
 
fajne te ćwiczenia ale niektórych bym się bala wykonywać jak np. te lekkie przysiady i równoczesne ruszanie miednica, bałabym się o szyjke, przecież takie parcie i ciśnienie jest na nia jak się robi polprzysiady, alew niektóre wdrożę wiec dzięki za linka .
 
Hej Mamusie

Przekazuję informację i serdecznie zapraszam na krakowską edycję MIĘDZYNARODOWEGO TYGODNIA BLISKOŚCI, który już tuż tuż - od 7 do 12 października. Będą warsztaty chustowe, profilaktyka zadławień, warsztaty psychologiczne, slajdowiska, wykłady, baby-joga i wiele wiele innych - I WSZYSTKIE BEZPŁATNE!

szczegóły znajdziecie tu:
Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2013

lub tu:
https://www.facebook.com/events/1419925691560010/?ref_newsfeed_story_type=regular

Naprawdę warto skorzystać!! Tegoroczne hasło - DAJ SIĘ PONIEŚĆ! :-)

Zobacz załącznik 584572
 
Magdzik Niestety infekcje w ciązy to normalka, ale z tego co słyszałam to są kobiety które nie przebyły infekcji, A co do witaminy D to ja mam w witaminach D3 która podobno jest ważna...

Mówiłam swojej gin o tym że znowu mam tak że nie chce mi się jeść, a to podobno jest normalne w II trymestrze tak jak senność, czy zmęczenie w ciągu dnia...
 
reklama
jeju jakie sny smieszne i straszne macie:) mi sie ostatnio snilo, ze jestem w ciazy i poszlam na impreze i sie upilam i jak juz bylam pijana to przypomnialo mi sie, ze jestem w ciazy. no i z tym brzuchem poszlam na dyskoteke i przy wejsciu taka pijana mowie zeby mnie przepuscili bo przeciez jestem w ciazy:)

sylwia9 a ile masz kg na plusie? ja w ciazy odpukac zadnych infekcji nie mialam:)

sylwia78 usciski dla synka!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry