reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
A ja sobie siedzę i zajadam się Monte, ostatnio ciągle mam chęć na ten jogurcik! Potrafię zjeść 6 przez cały dzień :)
 
Witam z popołudnia:-)
Zaraz sie pokłóce z m ale jeszcze wytrzymuje!!:wściekła/y: Jakoś zero humoru on leży i ma wszystko w dupie nawet ze mną nie pogada!!
Knedle ze śliwkami:-p Już mam slinotoka na samą myśl:-D
 
Cześc dziewczynki!!

Ja troche z rana porobiłam, a teraz zastój..

No ja tez słyszałam o sledziach, wedzone również nie wskazane bo one nie sa ani uduszone ani usmazone tylko uwedzone wiec i surowe, a co do rtęci to im wieksza ryba tym ma jej wiecej! A na mysl o śledziach też mnie skręca, tylko w mojej diecie to nie przejdzie za bardzo.

Cytat z artykułu których mnóstwo krązy w necie i nie wiadomo na czym się opierać:

"Należy jednak uważać na surowe, marynowane w solance lub wędzone na zimno produkty rybne. Sushi, saskimi, solone śledzie, filety z pstrąga i wędzony łosoś mogą być źródłem zarażenia listerią czy toksoplazmozą, nicieniami czy innymi pasożytami. Jadaj więc raczej pasteryzowane produkty rybne."
 
SYlwia grzej sie pod kołderka i zdrowiej ;-) nie mozesz sie poddac chorobie ;-)

u mnie zaczeło padac i wiac ...wrrrr a z rana było tak pieknie ... chciałam dzis zajsc posiedziec sobie na cmentarzu troszke dłuzej ale jak tak bedzie padac to raczej nie zaryzykuje ...

ja wazyłam sie w spzitalu i mam 2kg na plusie ;-)

Monila tylko 2 kg :szok:kobitko ale Ci zazdroszczę.

Ej, można jeść śledzie w ciąży? Marta takiego smaka mi robisz tymi śledziami w sosie musztardowym, że aż mnie skręca. A gdzieś słyszałam, że podobno nie powinno się ich jeść w ciąży :-(

Można sledzie jesc ale z umiarem, no i nie za bardzo slone, bo wode zatrzymuje sol.



Hej u mnie pada a ja dogorywam w lozku przed tv.
 
Kasoku a jak Ty sie czujesz?????????

Kasieczku no to ja nie wiem już co do tego wędzonego ;/ wydaje mi się że produkty wędzone nie są surowe, musze zapytać o to swojej lekarz bo troche się przeraziłam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry