reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

A ja z prawka to chyba bede musiała zrezygnować, tylko czy mi kase oddadza... ehh.. chyba ze za rok zrobie, sama nie wiem, wykłady przeszlam, 6h wyjeździłam a potem zaniemogłam i teraz nie dam rady nie ma szans. ale czy przy maluszku mi sie to uda???
 
reklama
Jestem dopiero. Ja nie wiem do końca jak to jest z tym zwolnieniem, ile czasu ma pracodawca. Nic ta babka w zusie mi nie powiedziała, tyle że dotarło i oni mają dwa tygodnie, żeby naliczyć to może na pierwszego dostanę i się nie zdziwię jak za dwa miesiące jedną po drugiej wypłatę... Się zobaczy. Nie chce mi się nawet denerwować, żeby ten ciul nie miał satysfakcji ;-)

Ta linia mi się jeszcze nie tworzy, choć czytałam, że to powoli ten czas. Ale skoro piszecie, że nie zawsze jest to może się nie pojawi...

My zjedliśmy naleśniki. Mąż na słodko, wymyślił sobie z dżemem, bananem i pomarańczą polane polewą czekoladową :-) A ja skromnie na słono z paróweczką i serkiem :) No i po tym usnęliśmy, tak jak myślałam. Mąż to miał prawo, bo w końcu 20 godzin pracy za nim, ale ja...aż wstyd ;-)

Za to Wy się rozpisałyście, aż ciężko nadążyć
 
ja tam mam balagan w domu ale wzielam sie za odgracanie miszkania, za naprawy, poszukiwanie mebli zeby poupychac to ci nieupchane, kupilismy szafe i o dziwo posegregowalam ciuchy i mnostwo mam po wyniesienia:)

kasieczek nie rezygnuj! dasz rade kochana, juz polowa drogi za toba a uda ci sie dokonczyc jak sie dzidzia urodzi. z instruktorem przeciez mozna sie tak umowic na godzine jak maz bedzie mogl zostac z dzidzia:) dasz rade a prawko przy dziecku na pewno sie przyda, bedziesz neizalezna.
 
Ja ledwo wysiadam z samochodu...kurczę wywlekam każdą część ciała po kolei, na końcu brzuch :-) Ja znowu smażę grzybki i tak pachną, że nie wytrzymam i troszkę na noc spróbuję. Reszta na jutro :-) Marta jakie cudaczne naleśniki haaaaa mój M najchetnie wsadziłby w ciasto miecho i musztardę :-D
 
Myg Bidulko, ja chyba nie wiem co to tak na prawdę zgaga

Weźcie tak nie piszcie o tym sprzątaniu bo aż mi wstyd że ja taki leń :) Poprasowałam trochę ciuchów i stwierdziłam że plecy mnie bolą od takiego prostego siedzenia, resztę zostawiam na jutro, bo już muszę to skończyć bo aż wstyd jaka kupa się nazbierała :)

Monila mi ciasta z paczki najlepiej wychodzą i tak na prawdę innej niz tej kupnej paczkowanej karpatki nie zjem, bo mojej babci karpatka jakoś mi nie smakuje ;/

Marta nie martw się będą pieniążki jeszcze w tym miechu, nie ma co się denerwować, a co do naleśników to ja chyba bym wybrała to co Twój mąż bo jakoś tak bardziej na słodkie mnie ciągnie niż słone :)
 
Wpadłam przywitać się i od razu życzyć spokojnej nocy, bo jakoś dzisiaj niemoc na maxa mnie dopadła. A już myślałam że antybiotyk super działał, chyba że to jakieś ostatnie przesilenie i będzie spokój. Jutro was nadrobię bo naskrobałyście sporo :rofl2:
 
Kerna, Sylwia9 ja właśnie bardziej na słono...Ale mężowi dogodziłam i dał nawet kawałek spróbować i przyznam szczerze, że bardzo dobre :) Ale na słodko to zrobiłam na kolację gofry :-) Mmm..pycha :)


Za to teraz z dobrego humoru nic nie zostało, jakiś smutek mnie ogarnął i żal...Chyba tak to miałam raz, na początku jak nie wiedziałam dlaczego chce mi się płakać :-( I teraz podobnie, siedzę i płaczę i ciężko się powstrzymać...Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie lepszy.

Kasieczek ja uważam podobnie jak Beti, nie rezygnuj! Dasz sobie radę, a prawko daje dużą niezależność.

Myg ja to chyba też za dobrze nie wiem co to jest zgaga, ale lepiej nie zapeszać...więc ciii a Tobie życzę szybkiego zaśnięcia :)
 
reklama
Do góry