reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

HEJ
NO WRESZCIE TROCHE SŁOŃCA:-D:-D

na mnie te domowe sposoby nie działają nie jestem przeziębiona tylko moja odwieczna przypadłość się odzywa. Laryngolog mówi że już mi tak do końca życia zostanie od gadania hehehe:-D:-D

katia ja chodzę prywatnie do dr Opinca który przyjmuje na ul zachodniej. Tak jak ci pisałam lekarz ok trochy oschły i bardzo konkretny nie rozczula się i nie cacka z pacjentkami nie ma usg w gabinecie ale jak potrzeba to za darmo robi badania i usg w MSWiA pracuje tez w Rydygierze. Mnie on tam pasuje odpowie na każde pytanie no i cenowo też jest dostępny. Dużo do niego ciężarnych chodzi. Jak byłam ostatnio to same brzuchate były.
A co ta twoja lekarka nie dobra dlaczego chcesz zmienić ??
 
reklama
mnie tez w ciazy bierze za generalne pozadki i wywalanie wszystkiego t sie ponic nazywa wicie gniazda i zaczyna sie w polowie czyli wszystkie z nas za chwile beda lataly z obledem w oczach wyszukujac najmniejszego paparoszka:-D
u nas okropna pogoda niby cieplo a chmury,
ja zis mam 2 czesc obcinania psa tylko nie pamietam na ktora sie umowialam :szok:
 
ja tez ostatnio szaleje z porzadkami :-p wczoraj wydałąm syspozycje mezowi co ma usunac ze swojego pokoju i oczywiscie sie obraził ze miałam sie nie wtracac do jego pokoju a juz to robie :-p hahaha


własnie wcinam pomirodki ze smietana mniam
 
Ostatnia edycja:
No u mnie "wicie gniazda" też się odezwało :D wysprzątałam do tej pory 2 szafki i za nimi odkurzyłam dokładnie i umyłam, Mam nadzieję, że mnie wena nie opuści i będą postępy dalej w pracach domowych.

Grzechotko ja słyszałam że Tantum Verde można w ciąży. To jest moj ulubiony lek na gardło.

Jutro też zahaczam laboratorium przed pracą zrobić TSH. Mam nadzieję że spadło bo ta moja tarczyca coś hula w ciąży.
Czy Wy robicie morfologię i mocz co miesiąc? Ja do tej pory robiłam ale teraz mi gin nie kazał.. Sama nie wiem robić czy nie.
 
Grzechotko no nie jestem do końca zadowolona z mojej ginekolog. Chociaż po rozmowach z innymi dziewczynami, które już urodziły jestem trochę spokojniejsza, bo niby wszystkie wizyty u nich wyglądały tak jak moje. Chyba, ze były jakieś komplikacje to wtedy były naprawdę długie i wyczerpujące. Moja ginekolog mówi, ze wszystko jest książkowo... Może trochę panikuję? 2.10 mam USG połówkowe u innego lekarza i tam skonsultuję moje wyniki badań - szczególnie wynik posiewu moczu.

A propo ile czeka się na wynik posiewu moczu? Zamierzam zrobić jutro.

BB Anna ja mocz robię często, bo wychodzą mi ciągle bakterie. No i teraz zrobię sobie morfologię, żeby zobaczyć co tam słychać.

Marta a to nie ejst tak, że pracodawca ma 7 dni aby dostarczyć zwolnienie, bo inaczej będzie miał nieprzyjemności ?

Pranie nastawione, jedno juz złożone, bigos się gotuje, a ja biorę sie za prasowanie. Mam nadzieję, ze ten zapał mi nie minie :-D
 
Katia ja jak oddaje mocz do badan rano to wynik odbieram tego samego dnia po południu ...;-)
haha kolejna ciezarowka w wirze sprzatania i gotowania :-)

BB_Anna zawsze mozesz sobie sama zrobic badanie moczu ... u mnie np kosztuje to 9zł wiec smieszne pieniadze


ja dzis na obiad robie fasolke a jutro knedle :-p
 
Monila jak robię zwykłe badanie moczu, to też tego samego dnia mam wynik. Ale myślę, że wynik posiewu będzie dopiero za kilka dni. Później poszukam o tym info ;-)
Mój Mąz ucieszyłby się z fasolki po bretońsku :-)Niestety ja jej nienawidzę i u mnie w kuchni tego nie uświadczy. Ale radzi sobie chłopak. Kupuje gotową w słoiku, abo zamawia u Mamy :-D

Idę prasować
 
cześć


zwykła morfologia i ogólne badanie moczu - wyniki w internecie są już około 16.
Dziś zaniosłam próbkę na posiew, pani pytała czy pojemnik jest jałowy, na wyniki trzeba czekać 3 doby. Koszt 23 zł :)

pozdr
 
reklama
Katia mi też teraz w moczu wyszły liczne bakterie, później robiłam posiew i wyszedł okej, ja mocz sobie będę robiła tak często jak czyli na każda wizytę, tak jak pisze Monila u mnie kosztuje to 7zł czyli grosze, no i ja często pije herbatkę z żurawiny :)

Mnie jakoś energia wzięła, nie będe się zbytnio przemęczała więc na siedząco sobie poprasuje, bo mam taaaaaaaaaaaaaaaką wielką kupę do prasowania że szok!!! :szok: mąz już prawie nie ma w czym chodzić hahahah :)

Monila jak czytam o tych pomidorkach które zajadasz to zastanawiam się co to sa te pomidorki gruszkowe o których wspominałaś :) aż musze w necie poszperać :)

Czy u któreś z Was robi się już ta linia negra??
 
Do góry