reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Monila zazdroszczę niskich rachunków. Ja miałam w zeszłym roku dziwną sytuację, bo mieszkaliśmy tutaj pół okresu grzewczego. Co się działo wcześniej...nie wiem, ale rachunek był ogromny. Teraz odkryłam, że drzwi balkonowe są rozszczelnione i muszę to zgłosić, bo inaczej to nie ma co się dziwić rachunkom...
A w ogóle ja jestem sknerą i to się objawia nie tylko w takich sytuacjach haha ;-)

Myg nie zazdroszczę tej zgagi :/ Ale chyba rzeczywiście ta mieszanka dała Ci popalić...Jednym słowem musimy być ostrożne z tym co jemy ;)
 
reklama
My też już przepalamy codziennie chociarz na godzinę, od razu temperatura rośnie i się przyjemniej robi :-)

Ja mam też tą cholerną zgagę codziennie wieczorem! Tylko sama jestem sobie winna bo za dużo wieczorami podjadam :-p

Kurcze Wy mówicie o sprzątaniu to mi wstyd normalnie bo leń się zrobiłam, ale zmobilizowałyście mnie i dziś sprzątam mieszkanie. Na męża nie mam ostatnio co liczyć bo remontuje w piwnicy pokój i robi sobie siłownię :-/ więc jak tyłka nie ruszę to będzie bałagan :-D

Nie mam pomysłu na obiad dziś, co dziewczyny robicie?
 
hej w środę

ja tez po nektarynce na śniadanie i próbuję się zmusic do wstania i cos robienia ale marnie mi to idzie;-)

ja co roku mam nadpłatę za ogrzewania bo praktycznie nie odkręcam kaloryferów. Wolę jak jest chłodniej tz między 18-20 stopni i dla dziecka to tez dobra temperatura. Mieszkanie mam środkowe blok ocieplony więc naprawdę jest tu ciepło. ze wszystkich stron sąsiedzi mnie grzeją :-)

na zgage podobno dobry jest tez imbir i soda oczyszczona mnie na szczęście to przyjemność omija i w poprzedniej ciąży tez ominęła
 
Małkus ja dziś zrobię ziemniaczki zapiekane, a do tego kotlet z piersi z ananasem i serem. Tak sobie wymyśliłam, bo kupiłam ananasa w puszcze do gofrów i coś muszę teraz zrobić, żeby się nie zepsuł ;)

Grzechotko niby mam podobnie, ale jakieś chłodne to mieszkanie. Jak już mój mąż wczoraj stwierdził, że bez kocyka by nie poleżał to sobie wyobraźcie. Gość, który jeszcze tydzień temu w krótkich spodenkach biegał ;-)

A wiecie co, ja mam cholerną ochotę na chipsy z biedronki ;-) Tylko jak pomyślę, że je jem to widzę tylko jak to działa na malucha i jak mnie się będzie później ciężko pozbyć tego tłuszczyku...Hmm ale tak wszystkiego sobie w życiu odmawiać...;-)
 
Marta ja tez lubie chipsy z biedronki i jesli mam na nie ochote to kupuje i jem a dodatkowymi kg bede martwic sie po porodzie :-)


Verita wiec trzymamy kciuki za wizyte &&&;-)
 
gzrechotka tez lubie zelki:)

marta a wiesz jak inni mieszkancy placa rachunki? macie swoj piec w bloku czy jak? u nas jest wspolnota i mamy swoj piec w piwnicy, rok temu wymieniany i nei powiem rachunki sa nizsze bo juz po kazdym rozliczeniu mialam po 500zl nadplaty:)

myg zgaga na pewno po sok i pikantnym:) ja mam po szczypiorku i cebuli dlatego nie jem tego na noc bo nie moglabym spac;)

monila ja ogolnie czipsy tez lubie, kiedys smiem twierdzic bylam od nich uzalezniona:)
 
my mamy ogrzewanie centralne z kopalni ;-) cały czas płacimy jakas kase na ogrzewanie a po zezonie przychodzi koles ktory robi odczyt z podzielnikow , niestety na kazdym kaloryferze jest podzielnik tylko w łazience nie ma ... no i na podstawie tych odczytow wystawiaja rachunek ;-) Beti u nas tez juz ktorys rok z kolei wysokie nadpłaty mamy teraz po sezonie wyszło nam 470zł ;-)

Beti a ty wiesz ze ja jakos cały czas myslałam ze ty w domu mieszkasz :-)
 
reklama
Hej :-)
Ja miałam intensywny poranek - laboratorium, zakupy. Teraz odpoczywam przy herbatce. Chyba zdrzemnę się trochę, bo mnie muli strasznie.

Myg współczuję zgagi :-( ja nigdy nie miałam, więc nie wiem co to jest. Chyba wszystkie sposoby radzenia sobie z nią dziewczyny już opisały.

Marta ja tam jem to, na co mam ochotę. Oczywiście nie pochłaniam codziennie paczki chipsów, ale raz na jakis czas owszem.

U mnie w mieszkanku grzeją już chyba z tydzień i jest bardzo przyjemnie.
 
Do góry