reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Sylwia u mnie sie jeszcze ta linia nie robi ... i ciekawe czy mi sie zrobi bo w pierwszej ciazy nie miałam jej wogole :-p

taaa maluszek urzeduje sobie słodko ;-) z dnia na dzien kopie mocniej , teraz juz tylko tak bedzie ;-)


a ja wczoraj wsio wysprzatałam i dzis zostało mi jedynie wyprasowanie rzeczy ktore wczoraj poprałam ;-)

ale tak mysle ze wieczorkiem moze jakies ciacho zrobie mezowi ;-) ooo moze czarny las ;-)
 
heheee... u mnie też cała sterta do prasowania... ale jakoś nie mam dzisiaj ochoty się przemęczać :laugh2: Idę na spacerek - dzisiaj pięknie słoneczko świeci.
Miłego dzionka :-)
 
Dzasti dzięki za dokładną odpowiedź odnośnie posiewu ;-)


O matko, ale się pomęczyłam. Ale zrobiłam też wszystko co sobie zaplanowałam. Mężowi poprasowałam koszule na dwa tygodnie :-D
Wiecie, wcześniej nie lubiłam prasować i Maż zawsze sam sobie prasował ubrania, a teraz mnie to bardzo wycisza i polubiłam to zajęcie. Więc jak macie coś do wyprasowania to możecie mi podrzucić :-D
 
Hej dziewczyny :)

mam drugi dzień pogody ale bycie na slońcu mnie męczy. Leżymy sobie teraz z córką. Może drzemka haha. Wczoraj kiepsko się czułam, ucisk, plecy i kłucie, no i te kłucie ciągle jest. Mam nadzieję, że nic tam się nie dzieje. Scan za tydzień, położna dopiero 22.10!
 
Katia oo jaka ja nienawidzę prasować koszul!!! To jest dla mnie chyba najgorsze co może być! TAK samo nie umiem prasować na kant tzn jakoś mi to wychodzi ale średnio :) wiec Kasiu jak już taka chętna jesteś to zapraszam! :)

Monila no to nie jestem sama u mnie też nawet sie nie zapowiada żeby powstała ta linia, w pierwszej ciązy też jej nie miałam, co to jest za ciasto czarny las? Kojarzy mi się z dżemem porzeczkowym :) U mnie też maluszek szaleje :)

Ja ogólnie nie przepadam za prasowaniem, jak zacznę to jest okej, ale juz po jakimś czasie prasuje bo muszę :surprised:
Taka piękna pogoda była u nas a teraz leje że świata nie widać :(
 
HEJ, JA BYM PO FASOLCE CHYBA UMARLA, A TAK JA LUBIE, MORFOLOGIE I MOCZ ROBIE CO DRUGI MIESIAC, A NAWET RZADZIEJ, COS MNIE WKURZA TEN MOJ GIN, BO ZA MALO SIE BADAM :wściekła/y:

U NAS PODLA POGODA, ALE PRZYNAJMNIEJ NIE PADA, TEZ BIORE SIE ZA POZADKI, NIE WIEM MAM TAKA POTRZEBE UPORZADKOWANIA I WYWALENIE WSZYSTKIEGO CO NIE POTRZEBNE, MOZNA MNIE WRECZ ZALICZYC DO OSOB, KTORE WIECEJ WYWALAJA NIZ CHOMIKUJA :tak:. ZROBILAM DZISIAJ ROSOL WOLOWY I GULASZ WOLOWY, MNIAM I NA DWA DNI SPOKOJ, UFFFF
 
U mnie od rana brzydka jesień :szok: Nic mi sie nie chce mąż w pracy a ja sie bycze:tak:Postaram się chociaż łazienkę ogarnąć :zawstydzona/y: Niewiem o czym mówicie że po 20tyg powinnam zacząć wić gniazdko, od 3msc mieszkam na nowym mieszkaniu więc pewnie nic nie będe większego niż okna sprzątała :-p Dzisiaj mi nawet babeczki z tytki nie wyszły :eek:
 
Kasoku wiec ja wbijam do Ciebie na gulasz :-) bo uwielbiam :-p hahaha u mnie siapi deszczem ... ja tez wole wyrzucac niz chomikowac , moj maz lubi wszytko chowac po katach:-p

Sylwia to ciasto ktore kupisz w Auchanie w pudełku :-p z Gellwe :-p czasami jak mam lenia a mezus ma ochote na cos słodkiego to kupuje pudełko i robie :-p szybkie jest bo wiekszosc jest juz sproszkowana:-p wiem ze to niezbyt zdrowe ale od czasu do czasu nie zaszkodzi:-D
 
reklama
hej dziewczyny jak wam tak dobrze to sprzątanie idzie to wpadnijcie do mnie bo mnie się nic nie chce mam lenia giganta:-D:-D
katia mam tez trochę do prasowania :-D;-)

muszę coś ze sobą zrobić czekam z utęsknieniem na kasę bo pójdę na pływalnię i na fitness i na prawko już musze się ruszyc z tego domu bo tylko czuję że tyję coraz ciężej mi jest :wściekła/y: plecy mnie zaczynają boleć już a brzuch mam ogromniasty tak mi urósł jak dotykam to już wyczuwam macicę wysoko nad pępkiem czuje się jakbym była już w 8 miesiącu to przez to lenistwo brak pracy no nie jestem stworzona do bycia w domu
 
Do góry