reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Kasiaczku cieszę się, że jesteś już w domu i że czujesz się lepiej :-)

Monila ja też próbowałam spać, ale jakoś mi nie wyszło.

Ale dziś mam leniwy dzień. Jutro na pewno już gdzieś wyjdę, bo oszaleję w domu. Chyba odwiedzę w końcu kosmetyczkę :tak::tak:
 
reklama
Verita dobra dieta :) Sama coś mam ochotę właśnie na takie czekoladki :)

kasieczek witamy :-D jak czytam Twój opis szpitala to zastanawiam się czy to placówka prywatna? Luksusy, jak na zagranicznych filmach, fajnie ze chociaż Ty będziesz rodzić w takim miejscu, bo u nas to nie ma co marzyć, a szczerze mówiąc taki wygląd choćby szpitali jak opisałaś na pewno spowodowałby to że człowiek nie myślał by że jest w szpitalu tylko od razu by inaczej się czuł - ja bym tak miała...

A ja dzisiaj tak samo leniwa, zupa kalafiorowa ledwo mi weszła, a teraz zajadam się frytkami :)

Katia ja tez się zastanawiam nad odwiedzeniem kosmetyczki, a chodzi mi dokładnie o dłonie bo ostatnio strasznie je zaniedbałam ;/
 
A mnie od kilku dni tak ciągnie na słodkie, że nie mogę :-p Codziennie muszą coś takiego zjeść.
U mnie mięsko się rozmraża i za jakąś godzinkę zabiorę się za obiad.

Sylwia9 ja mam w miarę krótkie paznokcie. W sumie nigdy nic z nimi nie robiłam. Kiedyś miałam okropny nawyk obgryzania, ale na całe szczęście przeszło mi to nie wiadomo kiedy. Zawsze staram się je równo spiłować i pomalować na wyrazisty kolor. Jakoś tak lubię ;-) Niestety moje paznokcie są słabe i często się załamują. Nawet w ciąży.
A do kosmetyczki idę zrobić hennę i regulację brwi.
 
o jeny zasypiam.
Zaliczyłam dentyste z synem, żadnych ubytków i nic do roboty ufff. On taki leń z myciem zebów, muszę siłą zaciągać do łazienki więc myślałam że będzie miał tam gorzej.

Chętnie bym się położyła ale muszę iść po Martynkę która jest u koleżanki....

mi strasznie skoczył apetyt ostatnio, ciągle chodzę i coś podjadam.
 
Katia moje paznokcie za to w ciazy sa super mocne ;-) tez je ładnie piłuje i maluje ;-) kiedys cały czas nosiłam tipsy ojj jak aj to wuielbiałam ... pozniej w pracy nie mogłam ich miec no i jakos tak do dzis juz ich nie załozyłam .. choc czasem kusi bardzo ale puki sa mocne to nie bede ich psuc tipsami ..

u mnie obiad gotowy jedynie mielone bede piec przed przyjsciem meza , no i ziemniaczki gotowac :-p
 
kaieczek to ci sie udalo z tym szpitalem , dobrze ze taki wypasiony, ale tak na prawde u nas tak kazdy wyglada z tym ze posilki to sobie z menu wybieram co bede jesc to oni to przygotowuja, a co daja to wam kiedys napisze zeby was nie stresowac :-D
Co do mojej dzisiejszej diety to wlasnie usmarzylam cala miche frytek i zjadlam dogryzjac czekoladkami ktore sie uchronily przed synem bo wrocil wczeniej i zostawil moze z 15 a reszta gdzie???
 
Verita jedzonko wypasione dzis masz :-) ja co najwuzej skusiłabym sie na twoje frytki :-p wogole to dawno nie jadłam frytek smażonych na oleju;-)od bardzo długiego czasu robie frytki z piekarnika ;-)
daj frytke :-p
 
Witam wszystkie mamusie ja w sumie mam tarmin na 3 marzec ale dzis podjeto decyzje ze malenstwo przyjdzie na swiat 26 luty przez cesarskie ciecie.W zwiazku z tym chcialabym bardzo dolaczyc do Waszego grona.
 
reklama
Gingerka Witaj :-)

Hej dawno mnie nie było i nie mam na razie głowy do nadrabiania ale jak tylko się ogarnę to do was wrócę:-)
Nie udzielałam się ostatnio bo w poniedziałek umarł tata mojego męża a dzień później mój wujek i teraz latamy i załatwiamy pogrzeb w życiu nie sądziłam że przy pogrzebie jest tyle papierkowej roboty i latania po urzędach itd.
A z lepszych wiadomości to byłam na wizycie i z dzidziuchną jest ok opisałam wszystko na odpowiednim wątku lecę robić kolacje i zaraz spać bo ostatnio padam razem z synkiem o 20
 
Do góry