reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Magdzik kochana przykro mi z powodu tescia i wojka:-( my jak załatwialismy pogrzeb naszego syneczka to wszytko oddalismy w rece faceta z zakładu pogrzebowego takze wiekszosc spraw on nam załatwiał ... mysle z eto był dobry pomysł bo smai raczej ciezko bysmy mieli sie z tym uporac ...
fajnie ze z maluszkiem jest wporzadku;-)


Gingerka witamy u nas ;-)
 
reklama
Hej Gingerko!

Magdzik przykro mi, takie wieści z dnia na dzień to nic miłego. Trzymaj się ciepło dla siebie i malucha :) Cieszę się, że z nim wszystko dobrze :)

Podczytywałam Was co jakiś czas, ale ogólnie robiłam te bułeczki...idzie się nakręcić rękoma, ale są :-) I nawet mąż mówi, że dobre więc się bardzo cieszę :)

Kasieczek cieszę się, że już wróciłaś i że wszystko wróciło do normy :-) Warunki rzeczywiście ekstra. Dobrze jakby na każdym oddziale tak było, ale chyba trochę nierealne...

Z paznokciami mam różnie, ale najgorzej wspominam czas po zejściu tipsów. Raz je zrobiłam, na ślub, i prawie rok minął zanim znowu je do ładu doprowadziłam... :baffled: Ale teraz są takie jak kiedyś i z kolorem też lubię zaszaleć, ale akurat z tego jestem znana ;)

Teraz czas na odpoczynek. No jeszcze tylko pranie powieszę i spokój :)

Tak właśnie przeczytałam co napisałam i zauważyłam, że bardzo dużo spraw mnie cieszy ;-)
 
witaj Gingerko:-)
Kasieczek super ze już wrocilas,mam nadzieje ze koniec wymiotow
Magdzik20 wspolczucia z powodu śmierci w rodzinie ,trzymaj się kochana


a ja czekam na meza ,poszedł na zebranie wspólnoty,mlody już spi wiec mam czas dla siebie
i zauwazylam u siebie postepujaca w zastraszającym tempie sklerozę,boze polowy nigdy nie pamiętam co miałam powiedzieć,napisac lub kupic

no i maluch chyba mocno naciska mi na pęcherz ,bo pomimo iż zawsze ide przed wyjściem do wc to po 10 minutach w panice szukam publicznej toalety lub nawiedzam koleżanki na sąsiednich osiedlach:-)
 
Katia, Monila ja za to kiedys miała mocne paznokcie ale nigdy nie miałam długich swoich bo zawszę gdzieś złamałam, albo tak jak Kasia zdarzało mi się obgryźć :) Później były sztuczne i sztuczne i jakoś teraz mam zamiar też sobie zrobić a co można poszaleć:) a regulacje i henne robię sobie sama :)

Verita też dzisiaj zrobiłam sobie frytki :) a Ty jeszcze czekoladki zajadałaś :)

Magdzik bardzo mi przykro :( masa załatwiania przy pogrzebie wiem jak to jest niestety :-(

Gingerka witamy :)

sylwia heh co do sklerozy mam identycznie, a z tym WC po koleżankach to się usmiałam :)
 
Sylwia9 biorąc pod uwagę moje antytalencie manualne, gdybym sama sobie zrobiła hennę, to na pewno nie wyszłabym do ludzi przez miesiąc :-D albo zgoliłabym brwi na łyso :-D lepiej, niech zrobi to profesjonalista :-)

Sylwia78 ja też często siusiam. Ale to dlatego, ze piję duuużo wody.

Gingerka witaj wśród nas :tak: Fajnie, ze znasz już datę porodu :-)

Magdzik moje wyrazy współczucia. Przykro mi :-(

Marta jaka Ty zapracowana kobita jesteś! ;-)
 
Katia ja kiedys sasiadce robiłam henne :-p haha stwierdizłam ze skoro kosmetyczki potrafia to ja tez :-p hha tak jej zrobiłam ze masakra :-p smiałysmy sie przez 2 h z tego jak wygladałą ale na szczescie w pore to zmyła :-p hahaha
 
Katia nie wierze że nie posiadasz żadnego talentu :) Moim np jedynym jest to że potrafię i lubię regulować i robić henną brwi :) I fajnie że mogę robić to nie tylko na sobie :) zawsze chciałam mieć zdolności manualne ale niestety ich nie mam ;/

tak się zastanawiam gdzie Kerna ;/
 
Monila :-D

Sylwia9 jestem beznadzieja w rzeczach, które wymagają precyzji, dokładności. Mój Mąż jest w tym świetny. To on pewnie będzie szył małemu stroje na bale przebierańców a nie ja :-D
 
Sylwia tez sie od rana zastanawiam gdzie jest nasza Kerna ale mam nadzieje ze ma natłk obowiazkow i ze to poprostu brak czasu nie pozwala jej dzis wejsc na BB:-)
 
reklama
Katia i kto to mówi, ja przy Twoim codziennym sprzątaniu jestem pikuś ;-)

Monila to musiałaś mieć spokojną albo bardzo wyluzowaną sąsiadkę :) Kobiety zazwyczaj strasznie się przejmują jak coś nie wyjdzie...Ja zawsze wychodzę z założenia, że albo się zmyje, albo odrośnie itp. ;-)

No właśnie Kerny dziś tu brak...
 
Do góry