reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Bry !!! witamy sie przy śniadanku:-D mały szlaeje od wczesnych godzin :-Da ja niespie razem z nim bo korzytam jeszcze z tego ze mnie tam masuje od srodka :-)


anamari w kazdym szpitalu zdarzaja sie jakies złe przypadki przy porodzie i na to nie ma reguły ...chyba nie powiesz mi ze w Tychach wszytkie porody kończa sie super ..bo w to nie uwierze .... ja pomimo ze w tyskim spzitalu pracuje tesc mojej kuzynki (ginekolog) to nie chciałąbym tam rodzic za żadne skarby świata ... choc wiem ze on zajoł by sie mna odpowiednio ...

Edda popieram CIe :tak:

ciesze sie ze nie tylko ja jestem za smoczkiem od samego początku ... oj zeby tylko mały chciał go ssac :-)


MIłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. No to doczekałam się. Pierwsza w życiu zgaga już za mną. A to przez moją głupotę bp za chciało mi się zupki chińskiej. No ale przecież mam Was i bardzo dobrze wiem, ze migdały pomagają na zgagę. Całe szczęście miałam w domu migdały. W plastrach bo w plastrach, ale ważne, ze od razu pomogło. A dziś od rana dziwnie się czuję. Przewrocilam się nad ranem z prawego na lewy bok i jak mi się zaczęło kręcić w głowie. Do teraz się czuję dziwnie. Niedobrze mi i w ogóle jakoś tak dziwnie :-(
 
Edda super ze migdały ci pomagaja na zgage:tak: bo mi nie pomaga nic i musze z nia zyc :-p kurcze nie mam pojecia czemu mozesz sie tak czuc ... hmmm
 
kurcze a u mnie w szpitalu smoczki są zabronione więc dopiero w domu będę mogła dać ;-) chyba że jak mała będzie miała dużą potrzebę ssania to mąż mi przywiezie i jakoś pokryjomu będę dawać :-D
Edda mi tak jak Monili migdały ni epomagają a tabletki tylko na chwilę.
 
małkus ale dziwnie, że nie pozwalają smoczków dawać. Ja mam już kupiony, baaa nawet wysterylizowany i spakowany. Aha bo zapomniałam Wam powiedzieć, że wczoraj się ogarnęłam i spakowałam. Parę rzeczy jeszcze dorzucę i jestem ready. A właśnie a wy pakujecie do jednej walizki i Wasze i dzidziusiowe rzeczy ? Czy jakoś osobno czy jak ?
Dziś piorę rzeczy małej i jak przyjdzie materac to rozkładamy łóżeczko .

Już się domyślam skąd u mnie te zawroty głowy i mdłości. Prawdopodobnie mała uciskała mi na żyłę główną, bo sypiam też na plecach. Więc już wiem , że od dziś tak spać nie będę.
 
Edda no w niektórych szpitalach nei możńa, ten szpital ma jakiś certyfikat przyjazny dziecku i tam ni ewolno ani butelek ani smoczków bo jest nastawienie na karmienie piersią ;-) a jak matka nie ma pokarmu to sobie radzą chyba strzykawkami czy jakoś tak bo butelki nie wolno :-) ale ja już mam kupione smoczki tylko w domciu poczekają.
Ja się pakuję do jednej walizki razem z dzidziusiem :-)
 
witam
u nas pytaja czy chce sie karmic piersi czy butelka czy mieszany pokarm, maja jednorazowe butelki i mozna dokarmiac ,ale nie wolno zaznaczyc ze tylko piersia bo nie dadza butli :tak:
 
no widzisz Verita, taki bezsens tam jest, nic na to nie poradzę ;-) na szczęście ja chcę karmić piersią więc się tym nie przejmuję tylko faktycznie tymi smoczkami się amrtwię :-D
 
Edda ja wsio pakuje do jednej torby :-D tylko rzeczy małego do reklamowki dodatkowo zeby mi sie po torbie nie walały :-p

ja wczoraj pytałam połoznej o karmienie ... i powiedziałą ze wiadomo jesli z jakisch przyczyn nie karmi sie piersia to oni dawaja swoje mleko te w jednorazowych butelkach i nie ma z tym problemu ;-)
 
reklama
Edda ja nas spakowałam w jedną torbę ;-)
Małkus ale dziwnie z tymi smoczkami ja mam zamiar wziąć już do szpitala

mój P. Dzwonił z pracy i dziś u niego w firmie robią wielkie zebranie o 14 nawet pracowników z L4 ściągają i oczywiście już poszła plota że będą zwalniać wszystkich siedzę i odliczam minuty do tej 14 niepotrzebnie mi o tym mówił bo tylko się zdenerwowałam

mam pytanie bo mój mąż był teraz na zwolnieniu na małego a że ja nie pracuje to teraz chcą zaświadczenia że nie mogłam się zająć młodym tylko nie wiem po taki świstek to do gina musze iść czy do pediatry?
 
Do góry