reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Jeśli chodzi o kosmetyki:
proszek-lovela
płyn do płukania-bambino czy jakoś tak
krem do twarzy-nivea
płyn do kąpieli-babdream
do pupy-sudocream
pampersy mam już 2 i 3 kupione ale mam też 1 z dady bo dostałam i będę chyba na początku mieszać(dzień dada, noc pampers-zbaczymy)
chusteczki z pampersa białe bo były w promocji a potem bedzie co tańsze :tak:
oliwka z ziajki
 
reklama
anamari na poczatku grudnia to dziecko wyladowalo po raz drugi w szpitalu
Dziewczyny jak chcecie dac odpowiedzi kilku na raz to nie zaznaczajcie cytuj tylko multi cytat posta, wtedy bedziecie mogly odpowiedziec na kikla na raz .to ostatni przycisk po prawej:tak:
 
hej.
ja pieluszki mam po paczce dady i pampeesa. na wiecej odłożone pieniążki w szufladzie. Nie wiem czy maleństwo nie będzie mieć jakiś uczuleń. to samo dotyczy kremu do pupy , mam próbki sudecremu i bepantenu. octanisept do odkarzania, parafina ciekła na pierwszy miesiąc. Proszek dzidziuś. Aczkolwiek wszystkie ciuszki jakie mam są wyprane w płatkach mydlanych i poprasowane schowane w szafkach pod pieluszkami tetrowymi żeby się nie kurzyły. Mokre chusteczki nie pamiętam jakiej firmy za to z plastikowym wieczkiem żeby nie schły. Siary brak a strasznie chce karmić sama.
Jeden smoczek avent zakupiony z buteleczkami.
Resztę dokupię po wypłacie :) o ile do niej dotrwam bo u nas płatne do 29 każdego miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
ja proszek Lovela , kosmetyki dla maluszka z Bambino mydełko, szampon , oliwka , kremik pampersy z dady kupie i chusteczki tez :-D smoczek kupiłam w pepco dydus czy jakos tak :-p ja to specjalnie chce wszytko miec z jednej firmy zeby w razie uczulenia wiedziec co uczula ...:-D siara juz leci i to od dawna :-p tzn od miesaca napewno :-p
 
Ostatnia edycja:
Mi siara leci ale tylko w nocy:baffled: w sumie to myslałam że się tak bardzo ślinie i z tego te plamy ale ostatnio przyłapałam je na gorącym uczynku:-p i leci mi z 2msc myśle ale słabiutko na szczęście. Któraś mówiła że mleko jej poleciało-chyba edda. Wyczytałam że nie należy specjalnie piersi stymulować do wydzielania mleka bo to wywołuje poród :confused: a my jeszcze z 2tyg musimy z brzuchami wytrzymać :tak:
 
Hej ja na moment mój mąż stracił prace zwolnili cały magazyn ok 90 osób to jest nasz finansowy koniec staram się myśleć pozytywnie ale już nie wyrabiam za msc przyjdzie na świat nasze drugie dziecko a my jesteśmy bez pracy :-:)-:)-(
 
Ja kosmetyki mam z Ziajki, płyn do prania Bobini, pieluchy pampersa. Mam też Dady, zobaczymy czy zdadzą egzamin teraz, bo przy Mai nie sprawdziły się. Były jeszcze wtedy sztywne i twarde, teraz są inne. Chusteczki mam Cleanica. Ale biedronkowe też planuję używać:-)
W pralni stoją też orzechy piorące i platki mydlane, gdyby okazało się, że Młody ma uczulenie.
Muszę dokupić jeszcze kilka drobiazgów typu płatki kosmetyczne, patyczki kosmetyczne, gaziki jałowe do oczek i zrobić zapas podkładów poporodowych, żeby mężon nie musiał tego nosić (choć przy Mai nosił). Ale to w przyszłym tygodniu podjadę z mężem do apteki i drogerii. I jeszcze ręczniki papierowe, bo po Mai bardzo mi się przydały:-)

Dziewczyny, jaką ja mam ciszę w domu:-):-) przez rok przeprawa z jednej strony miasta na drugą odbywała się pod moim domem. korki od 6 rano do 23. A w sylwestra oddali wyremontowany wiadukt i teraz jest miodzio:-):-) A na wiosnę przejazd mają zamykać i robić tunel, a moja ulica ma być ślepa:-) i jeszcze ekrany dżwiękochłonne mają stawiać. Wtedy będzie jak na głebokiej wsi - sielsko anielsko :-) i w końcu będę mogła mieć swoją marcheweczkę, koperek, pietruchę:-):-) tyle, żeby prosto z ogródka trafiały w sezonie do gara:-)

Siary brak. Do niedawna myślałam, że piersi mi się nie powiększyły (nosiłam B), ale kupując staniki do karmienia musialam wziąć C, ale obawiam się czy nie będą za małe. Najwyżej mąż albo siostra będą musieli kupić większe.

Magdzik, przytulam, bo żadne słowa tu się nie sprawdzą. Próbował rozmawiać? Przyjął wypowiedzenie? Przemyśl to, co teraz napiszę - niech mąż idzie na L4. Najlepiej od psychiatry. I to od jutra. Na wypowiedzeniu pewnie pracy będzie mało, więc jeśli nie jest na stałej pensji to kasa kiepska, a za zwolnienie będą płacili ze średniej. Opłaca się.Podstawy ma bardzo dobre - depresja spowodowana utratą pracy w obliczu konieczności zapewnienia bytu rodzinie. Powiększającej się w niedługim czasie rodziny. A w tym czasie niech szuka pracy. Na szczęście w Warszawie można coś znaleźć, może nie na miarę marzeń, ale choć na chwilę.
Mój szwagier tak zrobił w ubiegłym roku, ciągnął zwolnienie 4 miesiące aż do znalezienia pracy.
 
Ostatnia edycja:
Magdzik współczuję, bo wiem co to znaczy :-( Myślę, że rada Selerowej jest całkiem rozsądna o ile jeszcze nie podpisał wypowiedzenia...Jejku, ciężko cokolwiek powiedzieć i żadne słowa pewnie nie przyniosą otuchy...Tulę mocno!
 
reklama
Dzięki dziewczyny niestety mąż już podpisał wypowiedzenie ale firma zabezpieczyła pracowników 9 msc odprawą tak więc to jest pocieszające do tego we wtorek idzie na rozmowe kwalfikacyjną bo ten magazyn przejeła prywatna firma ale wiadomo warunki już nie będą takie jak teraz były do tego jeszcze ja biore świadczenie pielęgnacyjne na syna 820 zł które też mi zabiorą w lutym
a orientujecie się może jak to jest z ubezpieczeniem grupowym? Bo mąż miał dostać 2 tys za urodzenie dziecka a teraz to i z tym nie wiadomo
 
Do góry