reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
ja dzis chcialm sobie wlanise kupic sledzie i przy stoisku moj maly wola "mam kupe" wiec biegiem do kasy i do toalety a ze sledzi nici hehe

sylwia9 wedzone na cieplo nie jest surowe a na zimno jest:) ale moim zdaniem no kurcze sledz to kultowe danie dla ciezarnych;) nie popadajmy w paranoje;)

myg mi sie zdaje, ze mozesz coedziennie pocwiczyc:)
 
no trochę się ruszyłam w szafkach w kuchni posprzątałam poodkurzałam zapiekankę śmieciową zrobiłam zaraz będę ją jeść bo mi się już na małżonka nie chce czekać spóźnia się to będzie jadł odgrzewane nie :-D i nawet słonko wyszło to się na spacer kopsnę żeby dupsko rozruszać
 
Grzechotko ładną mamy końcówkę dnia, prawda? :tak: Tak pięknie jesiennie się zrobiło.

Beti :-) Z kupą nie ma żartów. Wszystkie nas to czeka. Dobrze, że byliście w supermarkecie. Na targu z toaletą mogłoby być gorzej.
 
A mnie coś bierze wczoraj miałam katar a dziś tak zatoki mnie bolą że nie mam siły z wyra wstać chwała Bogu mój synek jest dziś bard
zo wyrozumiały i ładnie się sam bawi trochę di go szkoda że tak w domu całe popołudnie spędzamy ale nie mam siły wyjśc z domu :-(
myślicie że mogę sobie zrobić inhalacje z soli fizjologicznej ?
Myg jeśli dobrze się czujesz i lekarz nie widzi przeciwskazań to wydaje mi się że możesz codziennie ćwiczyć ;-)
u was ładnie się za oknem zrobiło a u mnie dalej brzydko i pochmurno dziś już nawet założyłam zimową kurtke
 
Magdzik zimowa kurtka? WOW! Myślę, że można robić takie inhalacje, ale może niech bardziej znające się dziewczyny się wypowiedzą.
 
Katia teraz jak lezałam w szpitalu to widziałysmy z kolezanka z sali kobitke ktora szła w zimowym płaszczu i zimowej czapce :-p haha zgupłysmy bo nie wiedziałysmy czy jest tak zimno czy se babka jaja robi :-p hahah
 
reklama
Teraz takie czasy jedni chodzą w pół butach a inni w kozakach :-D tzw. free style:tak: Mi to pasuje, ja osobiście kozaki mam wyciagnięte i w nich chodze bo pare razy już zmarzłam a płaszczyk zimowo jesienny też wykorzystuje puki sie w niego mieszcze :-D
Pije sobie herbate miętową, miałam już dosyc tych czerwonych świństew. A dziewczyny jakie wy herbatki pijecie? Wyczytałam że na końcu ciazy z liści malin jest wskazana że na lepszy poród idzie? Aż takie cuda by to działało ?:>:no:
 
Do góry