reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witajcie :-)
U mnie bezchmurne niebo i słoneczko :-) Może w końcu wyjdziemy z domu, bo cały tydzień siedzimy z przeziębieniem a już prawie przechodzi to chyba dotlenienie będzie wskazane :-) A w pogodzie zapowiadali do środy piękne słoneczko, oby im się sprawdziło, bo nie nawidze zimy!

Super spawa z tym bankiem krwi pępowinowej, ale jednak kasa przeogromna jak dla mnie, z jednej wypłaty w czteroosobowej rodzinie byłoby nam ciężko :baffled: Gdyby to było tańsze, na pewno dużo więcej osób by się decydowało i dużo więcej osób (dzieci) by zdrowiało... cóż...w Polsce wszystko jest mega drogie a wypłaty mega niskie...
 
reklama
Witam przy herbatce i po sniadanku:-)

Gabi zazdroszcze pogody ;-) u mnie pochmurno i pewnie bedzie padac ...

Miłego dnia
 
Witam z łóżeczka. Mała śpi a dzidzia skacze w brzuchu. Ja nie wyspana jak zwykle. A dziś ciężki dzień musze przygotować ciasta i skończyć torta na roczek małej. Robimy w sobotę. Ale dzisiaj wysluze sie maszyną do chleba niech gniecie wszystko nawet kruche nie dam rady inaczej. A mój jeszcze na kawe nas umówił do znajomych.
Ide was poczytać póki mam czas:)
 
Verita wiec widze ze dzis bedziesz miec intensywny dzien z ciastami a jutro z gosciami:-) mam nadzieje ze poslesz nam tu kawałeczek torcika :-p
 
dzień dobry:-)
U nas pochmurno i nie mam planu na dzisiaj a tego nie lubię. Coś z obiadem, ale co.. lenia mam:sorry2: Z tym bankiem to niestety nie takie proste, szkoda że to co człowiekowi jest naprawdę potrzebne jest niedostępne. Dofinansowania na zbędne obiekty, kościoły za prawie 100mln, szczepionki, jakieś dziwne inne projekty a nad tym rząd się nie zastanowi. Szkoda.

Verita no to impreza się szykuje, a jaki tort robisz?

Chce mi się ciasta ze sliwkami...kurczę chyba popełnię..
 
Cześć wszystkie dziewczyny!
Ja również jestem lutóweczką :)

Noszę w sobie małą Kropeczkę/ Kropeczkina, czyli dziecko numer 3 :)
Ostatnio trochę się martwię bo brzuszek mi się napina i musze brać luteinę.
Ale poza tym czuję się b dobrze.
Dzidzia kręci się aż miło :)
 
Dzień dobry :)

Dzisiaj wizyta połówkowa o 18.00 :-)

Napiszę do Was dopiero jutro, bo po wizycie jedziemy od razu na urodziny kolegi.

Miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
Cześć

Witam nową Mamusię ;-);-) Rozgość się!

Gabi daj trochę słońca!

Kerna byłoby cudownie, gdyby państwo dofinansowywało pobieranie krwi pępowinowej. Przecież wiadomo jakim fantastycznym jest to zabezpieczeniem.... Ale chyba tego nie doczekamy :-(

Verita, ale masz dziś pracowity dzień! Siły życzę
 
Do góry