reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Grzechotko żelki mmm pycha :-)

Beti my mamy centralne ogrzewanie na dwa bloki. Ale te rachunki mnie nie dziwią, bo u mamy mieliśmy tak samo. W domu zimno tak naprawdę a dopłaty tyle, że szok :szok: No ja teraz miałam do dopłacenia prawie 900zł...:/ ale na szczęście tak jak pisałam byłam połowę okresu grzewczego więc połowę zapłaciłam. Co i tak nie wydaje mi się fair, bo co się namarzłam a inni nagrzali to już nie policzę...
I chyba po Waszych głosach przejdę się dziś do Biedry i kupię i chipsy i żelki :-) No i będę rozgrzeszona, bo nie dość, że kawałek mam do sklepu to jeszcze właśnie przed chwilą skończyłam ćwiczyć z piłką :-) Niby krótko, a co się zmęczyłam to moje ;-) Polecam, można się fajnie rozciągnąć :)
 
reklama
marta uwielbiam kotleciki ananasem i serem...mniam mniam może jutro robię bo postanowiłam dziś jednak zrobić zapiekankę kurczakiem i brokułami:-)

ja mam ostatnio słabość do chipsów i też sobie myślę że się później będę martwić ale mężuś na mnie krzyczy a te chipsy że dzidziuś na pewno nie lubi:-p

tak jak powiedziałam, tak postanowiłam i jestem w wirze sprzątania heh dzisiaj będzie na błysk!
 
Sylwia9 ja też wczoraj prasowałam i też stwierdziłam że plecy za bardzo dokuczają i dokończę na następny dzień ale chyba przełożę jeszcze na następny bo dziś mam lenia:-p
Ja też zawsze miałam nadpłate po 400 zł za ogrzewanie ale zobaczymy jak teraz będzie na nowym mieszkaniu jak na razie kaloryfery nie grzeją i zimno w mieszkaniu ale muszę podpytać się sąsiadów czy u nich grzeją bo może u mnie się zapowietrzyły w końcu za nim się wprowadziliśmy to mieszkanie stało puste przez rok czasu
Marta26 ja miałam jazdę na chipsy ze 3 tygodnie temu a teraz królują kanapki z serem żółtym i pomidorem oraz owoce :-)
Katia twój poranek wyglądał jak mój też najpierw labolatorium potem zakupy a później kawka z psiapsiółą tylko przez to wszytsko nie ogarnełam mieszkania :p


A ja muszę się wam wyżalić bo miałam mega głupi sen który nie daję mi spokoju :-( Śniło mi się że urodziłam malutkiego syneczka ważył 800g i miał chore serduszko, była operacja ale jakoś tak serce operowali mu przez ucho no i operacje przeprowadzała dr. Wiktoria i Przemek z Na dobre i na złe już nie wiem czy mam się śmiać ze swojej głupoty i głupich snów czy jak :-(
miłego dnia dziewczyny lecę poszperać w necie może jakąś okazję na coś znajdę :-p
 
Magdzik sny podobno interpretuje się na odwrót, więc wszystko dobrze się skończy :tak: A lekarze z Leśnej Góry wymiatają :-D W ciąży to są jednak głupie sny :-p
 
Magdzik20 aa to tak samo jak ja, stwierdziłam że prasowanie odłożę na jutro bo nie mam mocy.

Ja też uwielbiam chipsy, żelki Haribo dla mnie wymiataja, uwielbiam je! Ostatnio kuzyn mi przywiózł oryginalne niemieckie i zajadając stwierdziłam że śmierdzą mi gumą, a mąż że wcale nie :cool2:

Też już ciepełko w domu, kuzyn przed chwilą był na kawie, a teraz sobie Was nadrabiam :)
 
Magdzik no głupi ten twój sen :-Dale mi się śniłao w pierwszej ciaży że urodziłam muchę i to było moje dziecko a na dodatek martwiłam się ze nie mam takich małych ubranek, raz tez że moje dziecko to był porcelanowy słoń i się zbił i płakałam że ja go nie potrafię skleić . Teraz na szczęście nie mam aż takich porąbanych snów
 
reklama
Do góry